











да ти е жива , здрава и много щастлива дъщеричката ти !!! Много късмет и любов !!!









) -панирания им сладолед не струва, но пък какъв карамелизиран шаран в сладко-кисел сос хапнааах, направо ми води класацията на вкусни манджи.





благодаря за кафето! Присъединявам се с удоволствие 1
, радвам се че те виждам на хоризонта. Твоят стил на писане не може да се обърка с друг
щото мислехме че мъжовете там са пишорци.
. Не си спомням много , че това беше още в първите дни като се присъединих към вас и тогава бях като пиле в кълчища 
чета за срещата. Много се радвам , че везните клонят към Пловдив. За мен е без значение коя дата ще бъде.Като чета Танитка и Нели са заети на края на октомври- 29 . Може би не сте се досетили , но пък на 3 ноември е Архангелона Задушница и предполагам , че всяка една от нас ще почете паметта на близките си.


, по-добре хич да не бях ставала... мъгливо, дъждовно и тъпо е.



и по малко ще ви науча кой коя е
Ходих запалих свещички в църквата ,но все още ми е набурено
и намеря правилния път 
Препоръчани теми