КГБ=Клуб на Готините Баби - 126.

  • 50 569
  • 724
# 180
Добро утро.
Ставам с главоболие, като гледам какво е навън Sad,  по-добре хич да не бях ставала... мъгливо, дъждовно и тъпо е.

А някои казваха, че обичат есента ...  Какво му е хубавото на ден, като днешния...Не ми се пише, по-после може би, но пък добре е че ви имам - тук е мястото, където може да си сред близки хора без дори да ставаш от леглото.
newsm10 newsm10 newsm10 smile3525
Виж целия пост
# 181
Добро утро.
Ставам с главоболие, като гледам какво е навън Sad,  по-добре хич да не бях ставала... мъгливо, дъждовно и тъпо е.

А някои казваха, че обичат есента ...  Какво му е хубавото на ден, като днешния...Не ми се пише, по-после може би, но пък добре е че ви имам - тук е мястото, където може да си сред близки хора без дори да ставаш от леглото.
newsm10 newsm10 newsm10 smile3525
При нас времето е слънчево ,но в душата е мрак  Sad
Дано скоро да ти мине главоболието мила  Praynig
Виж целия пост
# 182
То станало добър ден! Hug
Докато се натуткам ,Джили с това мрачно време и аз не мога да се организирам Wink
Гъбка,мерси за кафето!  bouquet
Гали,дано намериш верния път и да се успокоиш.Давам ти много положителна енергия newsm10 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Джили и на теб ти пожелавам бързо да се адаптираш  love001
ega mega и на теб положителна енергия за да излезеш от дупката newsm10 newsm51
Абе,големи сме мимоза ,много бързо клюмваме newsm78 ,но трябва да се измъкваме сами Peace
Танита,пътешественичке моя,какъв е този ентусиазъм,каква е тази енергия.Дерзай newsm51
Бабет,посещавай ни по-често  bouquet
Момичета къде сте-Макавели,Маринка Майче,Шпунц,Здравче.Дано всичко е наред  bouquet newsm10
Пожелавам Ви спокоен ден!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 183
Посвърших туй-онуй и измислих ,,лечение'' за есенната ми депресия Wink Simple Smile - вечното женско лекарство Simple Smile-шопинг. След малко се правя красива 4470 и дим да ме няма в някой МОЛ. А пък и ми е сгодно- метрото ми е на 2 минутки път от вратата и може да ме закара за по-малко от половин час в два големи магазина. Дори и нищо да не си купя, това че ще положа усилия да изглеждам добре и ще съм сред хора, а не сама дано ми помогне.

 al4ojb, ти що така?
И аз те видях в snimka.bg,  изглеждаш превъзходно, я майната им на всички дразнители и си обърни внимание на себе си. Hug А пък ако ,,дразнителите'' ти са в къщи хич, ама хич не си го слагай на сърце- те просто не знаят какво губят.

Ивлин,  Hug. Не мимоза, ами като ,,препикано мушкато'' ( както се изразяваше един приятел) се чувствам понякога, но няма начин, правя се на Барон Мюнхаузен и се мъча САМА да се изтегля,  околните около мен ПРОСТО НЯМАТ ВРЕМЕ ...

Росенце, слънчева приятелко, мина лятото, кога ли ще се видим с теб, но не губя надежда, що е време, пред нас е.

За срещата съм съгласна с всички и всичко, но ... не знам, много ми е далечно, а в момента съм в процес на ,,преподреждане'' на близкото ми и не толкова близко бъдеще. Ако е утре и в други ден мога да съм по-категорична , но за толкова далеч ...

Хайде стига съм ви приказвала, ставам.
Прегръдки.





Виж целия пост
# 184
Добър ден , дружчици!  bouquet
Тук слънце , та слънце , жега и от рано пече.  Peace
Днес ще се пораздвижим по плажа , Краско да се попляцика във водата.  Grinning
Бладодаря на всички за поздравите.  Hug
Ииии моля , стягайте се. Да не мятам въжетата за измъкване от дупки , ями
и кой в к'во е паднал и попаднал.  Crazy
То и аз си бръщолевя , ма знам , че не е лесно и няма вече лесно ,
но сили и кураж за по-добре утре и бъдеще.  Peace
Танче , е това е пълен график , пълна душа с очаквания и емоции всеки ден. Hug
Хубав ден , момичета! Heart Eyes
Виж целия пост
# 185
 wavey book  #Crazy newsm78:  Hug  bouquet
Превеждам, ехо, търся ви къде сте?
Поздрави.

Виж целия пост
# 186
Ще бъда без нет до края на октомври (съчетавам здравни и лични проблеми). Вече знам, че след закриването на темата (50 стр.) не могат да се правят промени, та влизам днес във всеки мой пост с баданарката. Чао!
Виж целия пост
# 187
Хе, хее, Шаронка,  мила ми дружке, здравей.
Аз това с Не се ядосвай! Не говори! Мисли само за Дж. Simple Smile го правя от 1-2 години, а напоследък даже да си се похваля  Wink Simple Smile, почти успешно ми се получава - демек съм в почти завършена фаза на самообучението Wink bowuu.
И вместо с безплатно душче, предпочитам да се ,,измъквам за косата'' с малко подаръче от мен за мен си. По - стимулиращо е някак си,  а и по- се забелязва от околните, като им ,,бръкна'' лекинко в джоба и изхарча ,,безсмислено пропилени'' за тях пари, но пък носещи на мен удоволствие.

Та те такива ми работи...
И дори мрачния ден тогава не е толкова лош Wink Grinning Gift
Виж целия пост
# 188
Ето ме за кафетоооооооо! Hug

Джили Hug браво и честито подаръче и аз така се лекувам,че от себераздаване никой не се сеща затеб bowuu
Шарони, Hugдо много хубави истини си достигналаСледвай ги!
На мен пък есента ме праща в девета глуха.Хубаво,хубаво но щом няма Вит.D и пропадам.Дай ми слънце Laughing
Днес си пуснах много песни за да се издърпам нагоре Laughing
Желая Ви добра вечер  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 189
Здравейте,
яко ме върти работата, затова прочетох само последната страничка.
Гледам - анкета! Гласувах за първата дата, но май не трябваше въобще да пускам глас, защото в събота след обяд съм винаги на работа. А купонът ще е в събота вечер, когато съм като претрепана от една дузина първолаци.


 
Виж целия пост
# 190

 Иве, много обичам да слушам саксофон - благодаря за хубавата мелодия!

За срещата съм ЗА ПОСОЧЕНАТА ДАТА! Аз, като един безсребърник, все правя сметки кога ще имам някакви повечко парички и знам, че в средата на ноември ще имам възможност да дойда. Може и да ви е чудно, но като сметна само пътят ще ми е около 100лв. Кубрат - Русе - В търново - Пловдив и обратно...
Гледам сте изпаднали в дупки някакви. Ох, аз какво да кажа, тогава  newsm78, ноооо го давам вече по-спокойно.
.
Виж целия пост
# 191
      Добър вечер !
     От сутринта се каня да пиша.Някой попита дали срещите се провеждат с мъжове.И не помня някой да е отговорил. Който си има,може да си го доведе,ако  си иска.  Имаме си фенклуб,председател-Фенчо Фурийкин.До сега са идвали седем фена и казват,че им е било хубаво с нас.
      Бабет,хубаво направи,че се върна.Но гумичката изхвърли,че някои сме редовно с австриеца и то на тъмно! Joy
      Много приятно и ведро е в темата.Радвам се,че хубавите хора се увеличават тук. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 192
Добро утро, скъпи мои!
 Flowers Four Leaf Clover  food010 kaffeetrmker_2 Flowers Four Leaf Clover  party006
Ето съъъм!   surpriseuu
Знаете ли, че - човек дори само да погледне без да чете темата ни - и му става хубаво на душата. Цветна, красива, звучна, изпълнена с приятелство и доброта.
С горното между другото искам със срам  Embarassed да призная, че почти нищо не съм чела.

 Ама - има и други радости: роднинско нашествие откъм Германия. /Имат общо с австриеца до толкова, доколкото с някои от гостите установяваме, че и покрай тях бил минал тоя ми ти вездесъщ австриец!/
Транш /роднински/ 1 си е тук и ходи на учиилище та чак до Коледа.
Транш 2 посрещнах и изпратих.
Транш 3 е тук от вчера и още няколко дни.
Транш 4 предстои скоро - най-сложният и многочислен.
Купонът е пълен, дано ме разберете, че мълча. Но се яви и непознатият за мен сюжет кой ще са класира първи на компа. Аз съм - ехехееее!!! - май последна.

Хубав уикенд, милички!

 newsm51

За срещата - там сме. Моето желание: да е топло и по-скоро.
Виж целия пост
# 193
Добро утро мили мой !!!
Аз днес имам по добро настроение след вчерашния скандал решихме за два дена да отскочим до Панагюрище ! newsm44 Намерихме си оферта и в понеделник и вторник заминаваме ако котка не ни мине път .
Относно сбирката чакам с нетърпение да се запозная с вас всички !!! smile3525 А ако моя е свободен и него ще домъкна .
Янчето наистина на теб е далечко ,но срещата си заслужава !
Иве страхотно особенно вечер   bouquet
Шарони само така !!!Давай така и напред !!!
Джули страхотно лечение си измислила шопинг терапия !!!И аз съм така .Като ме ядосат си купувам нещичко !Онзи ден ходих в Джани и си купих ботушки !!! newsm44 smile3525
Хайде лек и усмихнат ден от мен на всички !!!


Виж целия пост
# 194


Добро утро в първия есенен ден !Есента напомни за себе си , но аз ви предлагам да изпием по едно ароматно кафе за тонус е добро настроение през целия ден !


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия