, по-добре хич да не бях ставала... мъгливо, дъждовно и тъпо е.
, по-добре хич да не бях ставала... мъгливо, дъждовно и тъпо е.








,но трябва да се измъкваме сами 




- вечното женско лекарство
-шопинг. След малко се правя красива
и дим да ме няма в някой МОЛ. А пък и ми е сгодно- метрото ми е на 2 минутки път от вратата и може да ме закара за по-малко от половин час в два големи магазина. Дори и нищо да не си купя, това че ще положа усилия да изглеждам добре и ще съм сред хора, а не сама дано ми помогне.
А пък ако ,,дразнителите'' ти са в къщи хич, ама хич не си го слагай на сърце- те просто не знаят какво губят.
. Не мимоза, ами като ,,препикано мушкато'' ( както се изразяваше един приятел) се чувствам понякога, но няма начин, правя се на Барон Мюнхаузен и се мъча САМА да се изтегля, околните около мен ПРОСТО НЯМАТ ВРЕМЕ ...






го правя от 1-2 години, а напоследък даже да си се похваля
, почти успешно ми се получава - демек съм в почти завършена фаза на самообучението
.

браво и честито подаръче и аз така се лекувам,че от себераздаване никой не се сеща затеб 
до много хубави истини си достигналаСледвай ги!
, ноооо го давам вече по-спокойно.


Намерихме си оферта и в понеделник и вторник заминаваме ако котка не ни мине път .
А ако моя е свободен и него ще домъкна .

Препоръчани теми