Не коментирам факта ,че аз в 18 часа имам 1-2 деца,а малките са 10-15 при това ги водят рано сутрин,а моите мързеливковци спят до 8 и след това се точат до 9.









от Панагюрище .
Цикъл не съм имала от 2008г.
Миналата година по същото време пак ми се появи и моя доктор ми каза че имам удебеления на ендометриома и трябва да се подложа на изчистване
Но след два дена изчезна течението и аз се успокоих до днес
Някой дали е имал този проблем??? 




вместо да се притесняваш и да гадаеш какво ти е , иди на лекар , за да ти се реши проблема. Такива неща не се отлагат. Иди на друг гинеколог за да събереш повече мнения. Аз съм на този принцип.Може би е нещо съвсем безобидно ,но... води до притеснения..
Успех !!!




Препоръчани теми