КГБ=Клуб на Готините Баби - 126.

  • 50 569
  • 724
# 315
Ще ти кажа, но не тук. Другите знаят, защото се виждахме. Ще ти пиша на ЛС
Виж целия пост
# 316
   Оххх! Ега ти се,гадния живот! Нямам думи,да обяснявам.Изживявам мъките на всички,които познавам-приятели,близки,колеги... Но извода ми е,че живота е несправедлив.
Виж целия пост
# 317
http://www.youtube.com/watch?v=kvLTgk3CNDg&list=AL94UKMTqg-9 … &feature=plcp

 txtloves txtloves txtloves txtloves txtloves
Виж целия пост
# 318
                   Яжка, и аз това си мисля в момента!
                   Айша,то спор няма за вируса - градински е и още как!Аз съм с голяма група и отсъстващи няма.Всеки ден сме 30 ,но в малката група си ги водят и сополиви,и др.......кащи,и изобщо се чудя що за родители са това! ThinkingНе коментирам факта ,че аз в 18 часа имам 1-2 деца,а малките са 10-15 при това ги водят рано сутрин,а моите мързеливковци спят до 8 и след това се точат до 9. Laughing Нали помагаме на колежките от малката група,че са 35, та си донасяме някое вирусче.Дедито обаче ме връща на крака за 5 мин - врял черен чай+мента и маточина,10 бр вит.С и съм кукуряк! Laughing
                    Римарче,ти правиш опити да ни повдигнеш скапаното настроение. Hug
Виж целия пост
# 319


Добър вечер и от мен момичета !!! Hug Hug
Яжка, Дидиа,Айша , Римар Hug Hug Hug Hug
Яжка , аз съм същият характер като теб. изживявам не само моите проблеми , а и чуждите.....
Много е тихо тук , къде се изгубихте момичета ????
Дано хубавото време да е причина , за да не пишете .
Янче.... какво стана с Мелчето... ???2 Има ли резултати ?
Приятна и спокойна нощ !!!
Прегръщам ви и  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001
Виж целия пост
# 320
Изживейте един прекрасен есенен ден, приятелки

Виж целия пост
# 321
Добро утро !

Римар  Hug
Заповядайте и по  едно есенно кафе Hug Grinning


Днес е петък,но и утре е петък Grinning
Не ми се ходи на работа в почивните дни.Искам да си почивам по  празниците, както се падат в календара !


Приятен ден момичета  Hug Hug Hug
 

Виж целия пост
# 322
                 Добро утро!
                 Гъбче,пия си кафенцето с теб и Римар! Laughing
                 Лек и спокоен ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 323
                 Добро утро!
                 Гъбче,пия си кафенцето с теб и Римар! Laughing
                 Лек и спокоен ден на всички! Hug
                 Добро утро!
                 Гъбче,пия си кафенцето с теб и Римар! Laughing
                 Лек и спокоен ден на всички! Hug
Здравейте момичета и от мен !Приятно ми е да споделя кафенцето с вас !!!
Аз пак сложих снимка в албума  Simple Smile от Панагюрище .
Да се оплача за което се извинявам предварително ,но ...От вчера вечерта ми се появи едно кафеникаво течение  SadЦикъл не съм имала от 2008г. TiredМиналата година по същото време пак ми се появи и моя доктор ми каза че имам удебеления на ендометриома  и трябва да се подложа на изчистване  Crossing ArmsНо след два дена изчезна течението и аз се успокоих до днес  #Crazy Някой дали  е имал този проблем??? Sad
Извинявам се пак ,че сутринта го пиша ,но съм притеснена  Confused
Лек и спокоен ден и много прегръдки от мен !!! newsm10 smile3525
Виж целия пост
# 324
Добро утро ,момичета! Hug Hug
Гъбка,мерси за кафето и Римар за красивия пейзаж.Навън наистина е златна есен-топло и красиво!
Гали,не съм имала такива състояния,при мен цикъла ми спря от раз от стрес.Отиди на специалист,самата манипулация–абразио-  не е опасна.А може да се е получило ако си ползвала басейн и да мине само с лекарства.Споко
Hug
Желая Ви прекрасен петък!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 325


Добро утро приятелки... !!!! Hug Hug Hug



Гъбче , Дидиа, Римар , Иви , Гали Hug Hug Hug Hug Simple Smile Simple Smile
Гали Hug вместо да се притесняваш и да гадаеш какво ти е , иди на лекар , за да ти се реши проблема. Такива неща не се отлагат. Иди на друг гинеколог за да събереш повече мнения. Аз съм на този принцип.Може би е нещо съвсем безобидно ,но... води до притеснения.. newsm10 Успех !!!
Момичета , желая ви един прекрасен слънчев ден , изпълнен с много настроение !!!
Успешен ден !!! newsm10  love001
Виж целия пост
# 326


Moмичета, с вас съм! Сега ще се върна да ви изчета малко.
Янче-то,
стискам палци на твоето момиче да оздравее. Освен ниския хемоглобин, има ли реални оплаквания по другите проблемни неща, открити от иридолога? Защото ако няма симптоми при правилен начин на живот може да се размине с проблемите. А защо всъщност е тръгнала по лекари? Какви са й оплакванията? Ако приемате мноооого алтернативната медицина, бих могла да помогна за хемоглобина. Пиши на лични.



Какво решихте за националната среща? Идва ми се, но шефката се е заинатила, трудно се излиза на глава с нея.

Виж целия пост
# 327

 Момичета, мислех да пиша чак в неделя вечер като се върнем от Варна, но понеже питате веднага казвам: ОСТРА ЛЕВКЕМИЯ
 И аз, като Дидия, не знам на кой свят съм, но започнахме да действаме. В смисъл - аз записах Анжелка тук и ще се водим сутрин. Галена ще напуска работа да отиде при нея за придружител, понеже от днес й започва химиотерапията. Тодор остава резервен вариант - ще помага, когато трябва.
Та така е при мен. Днес заминаваме за Русе и ще се обадя чак в неделя като се върнем.
В момента Танитка е при нея.
Виж целия пост
# 328
 Влизам само да те гушна и тук Янче. Hug
 Галена да не бърза да напуска работа...
 От болницата ли искат придружител непременно?
 Химиотерапията не е лека,но смятам ,че може и без придружител,макар ,че при левкемиите е по тежка.
 Янче ,пази се. Heart Eyes Hug Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
 И тук да кажа Мел е боец и ще пребори гадината,не е някоя глезла.
 Първоначално като чуе ,човек диагнозата се шашка,но това не е присъда в повечето случаи.
 Най лошото е,че за всичко искат пари... Момичета да се разберем на лични,как да помогнем...
Виж целия пост
# 329
Янче и от мен имаш приятелско рамо newsm10 newsm10 newsm17 newsm17
Детето  ти ще се пребори с тази болест.Приеми моята вяра
Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия