за теб,Мел и семейството ти!

Чакаме от теб инфо ежедневно.
, за теб и за момичето ти.
лесно е от страни да се говори, но като му дойде на човек до главата ...
Няма какво да добавя. Подкрепата я имаш от мен.
Дано дъщеричката ти е силна и оздравее - стискам палци и се моля за това
Много е трудно човек да приеме идването на болестта - винаги е стресиращо, но силно вярвам че ще се справите. Нека Мел е мъжко момиче и мобилизира вътрешния си дух и нека получи цялата ваша обич и опора 




витуални прегръдки. Веднага търсих инфо ... лекува се!
на Танита!
, много правилни неща са ти написали всички. Аз само мога да се присъединя. Да стискаме палци и да се надяваме. Доколкото си спомням футболиста Стилян Петров беше със същата диагноза и болестта вече е овладяна.
за помощта. 
.


Препоръчани теми