КГБ=Клуб на Готините Баби - 126.

  • 50 569
  • 724
# 345
Здравейте.
Тези дни не съм много редовна в темата, а и занапред не се очертава да е така.
Свило ми се е сърцето, като си представя какво изживява Янка - сякаш и беше много лесно на жената  до сега, та и това....
 Не я познавам лично, не знам дали това, което аз смятам за помощ, не би я обидило, засегнало или притеснило.Не ми се ще да  обсъждам тук - виждате, пишат и четат всякакви, днес ги има, утре  минат с баданарката и ги отвей вятъра. За хора без работа  и с голяма доза любопитство тук може да е по- интересно дори и от сериал.  Какво пък реални хора, в реално време, а и ако в снимките ни влязат, направо добиват и визуална представа ...

Повечето дами от София, а и не само,  ми имате телефона, а някои и мейла, ако някой има идеи нека ги сподели, аз подхвърлих моите на няколко момичета, но не смея да направя първата крачка.
Не знам дали не трябва да сме малко по-дискретни, но нека Янчето каже, дали би я наранило коментирането и обсъждането в публичното пространство.

Лека нощ
Виж целия пост
# 346
    Добър вечер!
    Янче,днес научих за приятел на Софи,който е бил на същото положение и след химиотерапия сега е жив и здрав.Оказва се,че медицината наистина е много напреднала и момичетата са прави.
    Шпунц,ти си наясно с нещата.Предлагам да ни пишеш на лични как можем да помогнем.
    Да ви кажа откровено,ни ми се пише,ни ми се говори.
    Лека нощ!
Виж целия пост
# 347
Янче, newsm17 newsm17 newsm17 Тя е млада ще се справи !Всички сме с нея и се молим да се оправи !!!Кураж мила !!!
Друго не мога да пиша .
Лека и спокойна нощ на всички !
Виж целия пост
# 348
al4ojb, тебе те забравих. Четох сутринта, но от работата не пиша.
Отиди на доктор да  те прегледа и да си спокойна. Че преди години имахме подобна случка с майка ми. Разбира се - може да е нещо от басейна, но да го види лекар.
Виж целия пост
# 349
Приятели щастлива съм,че Ви открих!Искам да Ви почерпяяяяя!Остарявам с една година/едва ли/,помъдрявам с една година/едва ли/.Зрелостта е най красивата възраст.Благодарна съм на съдбата за прекрасното ми семейство и за моите две слънца-синовете ми,благодарна съм че сутрин посрещам слънцето и вечер изпращам деня.Щастлива съм.Почерпете се!
Виж целия пост
# 350
Иви,честит рожден ден!Пожелавам ти здраве,здраве и пак здраве!Бъди щастлива с прекрасното си семейство!

Виж целия пост
# 351
Честит рожден ден , Ивче!!!  Искрени пожелания за много здраве и късмет, много радост и щастливи мигове!.

Цвете за теб- радвам се, че имахме възможност да запознаем!.

Отивам да ,,броя овце'' - напред, назад, по две, през две, и утре ме чака дълъг и не лек ден, а нещо се разминах тази нощ със спането ...
Виж целия пост
# 352
Иви , честит рожден ден !!!
Дните да минават и да не тежат,
годините да се трупат, но да не личат!
С много обич, с малко думи,
ти желая здраве, щастие и красота
за твоята добра душа!
Весел празник !!!




                                          
Виж целия пост
# 353
Мили  мои Дидиа,Джили и Роси, Hug Hugблагодаря Ви много.  love001 smile3501Току що Явката се появи с огромен букет розови рози, а утре чакам Тошко да се прибере от Пловдив и купон! family
Виж целия пост
# 354
Танитка, Hug честит рожден ден на твоята красива внучка Михаела !!!
Здравето ,щастието, късметът и успехите да вървят успоредно с нея!
Усмивката винаги да грее на лицето й ! Само да ви радва !!! Весел празник !!!







за мама и баба
Виж целия пост
# 355


Ивче, честит рожден ден мила!  newsm51
Да си жива, здрава, да имаш сила,
клещи да стискаш, зъби да вадиш,
коронки да слагаш, мостове да правиш,
и пациента дорде се угади-усети,
пломбите да му са готови и дветИ,
да са с коронки, мостове, усмихнати всички,
и към протмонето ти да текат парички!
              Наздраве, хубав празник! cheers




Днес и нашата внучка Михаела е рожденничка, става на 16 години!! newsm51



Мише, да си ни жива и здрава, ученолюбива, умна,
в бележника ти шестиците да са цяла тумба,
много успехи, много любов, много късмет,
ти желая през всички години, що са напред! thumbsup Flowers Four Leaf Clover Two Hearts
                                     Наздраве! cheers


Почерпете се за Мишино здраве! tooth


               
                    
Виж целия пост
# 356
Честит рожден ден,Ив! Бъди здрава,обичана и щастлива!


   Честит рожден ден ,Миши! Желая ти щастливи младежки години, много шестици,много успехи,много ухажори,много лщбов!
  

Виж целия пост
# 357
Честит рожден мила Иве-преди всичко здраве ти желая, защото имаш ли го-имаш всичко на света!И в най - скоро време и внучета!Наздраве скъпа!
Виж целия пост
# 358
добро утро !


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ИВИ !БЪДИ ЗДРАВА  ,ВИНАГИ ЗАОБИКОЛЕНА С ХОРАТА,КОИТО ТЕ ОБИЧАТ !!! Hug Hug

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИШИ! ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ ,МНОГО ЛЮБОВ И ВСИЧКО ЗА ,КОИТО МЕЧТАЕШ ДА СЕ СБЪДНЕ! Hug Hug
Весело изкарване  на празника ти  Hug


Виж целия пост
# 359
Добро утро.
Тази нощ не само аз късно съм заспала .... Но който спал, спал - толкова, след малко излизам.
Вчера си размених с някои от вас съобщения, днес по някое време ще си позволя да ви чуя лично, че това с писането не си е работа- да отделиш време за писане, пък кога ли ще бъде прочетено и отговорено...

Поздрави за Таниткината внучка Михаела.
Мило хубаво момиче, на 16 светът е пред тебе!
Пожелавам ти много, много щастие и любов, здраве и късмет, успехи в училище и във всичко, с което се занимаваш.  Прекрасен ден и незабравим купон!
.


Специален и много щастлив празничен ден и за милата ни Иви. Мисля, че ти споделих, когато се видяхме - ти си нереализираната ми детска мечта Simple Smile - крехка майка с двама прегърнали я сина ...Да сте живи и здрави, много да се обичате и да се радвате на близостта ви.

Специални поздрави  и за  Дидиа.
Мила приятелко, отпусни си душичката поне за ден, гушни си половинката, поне за малко не ги мисли близките- заслужаваш малко спокойствие и безгрижие. Не се чувствай хич, ама хич виновна - всеки има право на своите мигове, а ти многократно си ги измечтала и изстрадала. Прегръдки.

Хубави радостни дни и за Нели.
Лек път,  приятна среща и незабравими изживявания с новите роднини.

Яжка, и на твоите гости поздрави и прегръдки. Гушни си дечицата и се отдай на мига.

Момичета, и днес ще е чудесен слънчев почти летен ден, изживейте го по най- добрия начин. Макар, че за някои ще е работен, нека да е лек и да  минава бързо.
Нямате си идея, колко близки ви чувствам и ми се ще да мога да ви видя и гушна всяка една по отделно. Не знам дали ще стане скоро и дали изобщо ще стане, но  пък съм голяма късметлийка, че ви имам и както Нели веднъж спомена,  понякога  вие непознатите  ми сте по-близки от хора, с които се познавам с години.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия