VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 255
  • 4 970
# 105
Очаква се  зимата да дойде  още през октомври, Владко с тез боси краци Grinningсякаш е във Флорида
Виж целия пост
# 106
Очаква се  зимата да дойде  още през октомври, Владко с тез боси краци Grinningсякаш е във Флорида
Той е над тези неща! Wink
Виж целия пост
# 107
 Joy Joy Joy Joy Ще ме счупи от смях тоя .
Виж целия пост
# 108
Сега ще побъркат Бонка.
Тъпо!
Виж целия пост
# 109
Ох, милата Бони Laughing
Виж целия пост
# 110
Има и портрет на Стефан Данаилов  Mr. Green
Виж целия пост
# 111
Горката Бониииииии
Виж целия пост
# 112
Ох, милата Бони запецна и не знае, кой е министърът на културата!  Joy
Виж целия пост
# 113
Мисията на Бони е....  Crazy
Виж целия пост
# 114
Приятна е Алекс за гледане

Но не и за слушане, идва ми too much

Алекс е ужасна лиготия, трудна е за изтрайване  ooooh!

Айде, започнаха да влизат лудите  Naughty
Този младеж ми се струва, че не се къпе  Rolling Eyes

Бони за сега се справя
Виж целия пост
# 115
Ха.ха, Катето Евро и Иренката
Виж целия пост
# 116
Майко  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 117

Тея ще я вкарат в лудницата Бони...... Обаче е забавно  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 118
Ох... няма такава простотия  Mr. Green

В темата обаче е забавно  Party
Виж целия пост
# 119
Ненна, не само  ти се струва  ами е така, той е казвал че се къпе много рядко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия