VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 263
  • 4 970
# 120
Бони си е правила твърде много пластики!!! Уникално много!


Ох, голямо шоу!  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 121
Много е тъпа мисията на Бони....правят я на малоумна.
Виж целия пост
# 122
Ох... няма такава простотия  Mr. Green

В темата обаче е забавно  Party
Peace
Виж целия пост
# 123
Запис.
Виж целия пост
# 124
Крайно тъпа мисия  Crazy
Виж целия пост
# 125
Много е тъпа мисията на Бони....правят я на малоумна.
Обаче как и отива Laughing
Виж целия пост
# 126
Айде Патрашкова  ooooh!
Виж целия пост
# 127
Патрашкова - враг на пошлостта? Откога това бре?! Crazy
Виж целия пост
# 128
Боже,боже! Жива да не бях! Тая Патрашкова колко долно падна!  Stop
Виж целия пост
# 129
Патрашкова -  hahaha  Joy Joy Joy Мразела Златките.  Joy Ми и те май ще влезнат.....  hahaha
Виж целия пост
# 130
Очаквам Патрашкова и Алтънката да се оскубят , в първите дни още Grinning
Виж целия пост
# 131
Много е тъпа мисията на Бони....правят я на малоумна.
Обаче как и отива Laughing

Така обаче и я прецакват, ще я намразят бързо съквартирантите ѝ. Mr. Green
Виж целия пост
# 132
И аз при вас   bouquet
Заформя се интересна групичка  Mr. Green
Виж целия пост
# 133
Не мога да сваря да ви чета бре, много бързо пишете.
Това вместо запис.
Виж целия пост
# 134
Патрашкова -  hahaha  Joy Joy Joy Мразела Златките.  Joy Ми и те май ще влезнат.....  hahaha

Само едната + Памито  Mr. Green Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия