VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 512
  • 4 970
# 1 335
А Соня що се държи като Азис?   newsm78

почнаха гафовете: най-живия  велик след Гяуров   Shocked  жив, по-жив, най-жив   :mrgreen

 
Виж целия пост
# 1 336
Боже мой.... Сега и това лигавото го пуснаха вътре...
Виж целия пост
# 1 337
Обаче ме кефи, как се е облякла!

Оо, тая няква от Стар Академи била. Не съм чувала, но май и е голям комплекс, че е излязла първа от там. Два пъти го казва вече! Whistling
Виж целия пост
# 1 338
А един колега (модел е момчето) познава Батман.....завид пък....
Виж целия пост
# 1 339
Ох да я видим с тея токове по пясъка  Crazy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 340
Обичайно е първата изгонена Simple Smile
Виж целия пост
# 1 341
Аксиния е голяма симпатяга, с тъмна косичка по ми харесваше..
Виж целия пост
# 1 342
Соня - много е противна тая жена.
Аксиния - едно време я харесвах.

А Люси Дяковска нямаше ли да влиза, явно ще има още #Crazy .
Виж целия пост
# 1 343
Чувате ли как викат П-А-М-Е-Л-А
Виж целия пост
# 1 344
Бианке, пак вкарваш бисерите  hahaha Онзи ден си намерих един файл с бисерите на съквартирантите от Биг Брадър Фемили, умрях да се смяе и наред с тях и твоите съм си архивирала  Mr. Green
  Какво да направя, вдъхновяват ме. Crazy

В Стар Академи Аксиния ми беше много симпатична, но се промени точно в посоката, която най не и се нравеше към онзи момент. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 345
Чувате ли как викат П-А-М-Е-Л-А

Да ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 1 346
Чувате ли как викат П-А-М-Е-Л-А

Аз викам БАТМАН, БАТМАН, БАТМАН!
Виж целия пост
# 1 347
Я, кучките Лиляна и Аксиния се харесаха.

А публиката.....нямам думи.....невменяема работа, за 10 лева кво ли не прави човек

Ох, пак Алекс....
Виж целия пост
# 1 348
Тази/Аксиния/ е готова за Ники .
Къде и видяха краката дълги ? Shocked ooooh! Mr. Green
Виж целия пост
# 1 349
Дали Памела не пържи кюфтета в тоя момент и не маа лютеница Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия