VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 519
  • 4 970
# 1 320
 Всички залезли и финансово закъсали са се набутали в тоя Вип брадър.
Абсолютно  Peace Peace
Виж целия пост
# 1 321
Леле Аксиния. Sick
Виж целия пост
# 1 322
 Всички залезли и финансово закъсали са се набутали в тоя Вип брадър.
и търсещи подходящи партньори дами  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 323
Оф ся и тая псевдо-певачка дето излезе първа от това за певците, не му знам името......

Подобрена версия била.....айде, да не ставам вулгарна
Виж целия пост
# 1 324
Тази пък коя е?
Виж целия пост
# 1 325
Аууу Аксинията ужасон просто.Мега противна . Sick
Виж целия пост
# 1 326
Няква репортерка си прави самореклама
Репортерка, омъжена много подходящо. Бойколюбка Laughing
За момента. Жената има голямо сърце и еволюция на възгледите Sick Sick

Ейййй, не мога 5 мин. да пост-на.
Виж целия пост
# 1 327
Има ли някъде качени Златкините бисери?

Кой ли ще им готви? Залагам на Юлиан и Фънки Joy
Виж целия пост
# 1 328
Супер, харесвам Аксиния. Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 329
Тази Соня само на мен ли ми се стори пияна? Аксиния поне е приятна за окото
Виж целия пост
# 1 330
Аксиния и Багата мой да се залюбят. Wink Намирисва ми преди още да е влязла. Laughing
Виж целия пост
# 1 331
Ох метресата на мутрите  Grinning от Горно нанадолнище
Виж целия пост
# 1 332
Много зле работата...много....
Виж целия пост
# 1 333
Аксиния е певица. Май не пее вече
Виж целия пост
# 1 334
Аууу Аксинията ужасон просто.Мега противна . Sick

Що бе, можела да чисти, поне ще свърши нещо вътре hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия