VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 394
  • 4 970
# 1 530
Къде да се гледа онлаин?  Praynig
Виж целия пост
# 1 531
Ники Кънчев просто ме смая с държанието си Shocked

А Памела не знам дали изобщо разбра,че това е народна носия.Но пък и да ти казвт,че ще си секси в националната дреха на странта е не по-малко безумно според мен.

Изобщо уникална простотия се изля от екрана специално за Пам.
Виж целия пост
# 1 532
Къде да се гледа онлаин?  Praynig

http://palitogamers.weebly.com/
Виж целия пост
# 1 533
Да, и косата даже и й хубавка  Whistling

А на кой викате Лили (Лиляна), бре?  Thinking
Виж целия пост
# 1 534
А всички, които са минали покрай Щатите, държаха да си го кажат - да не помисли, че са някакви си обикновени българи Confused
Памела е много естествена  Heart Eyes

Сценарият е отчайващо тъп, не мога да повярвам и НК и Алекс какви ги плещят  ooooh!

Мишелин - едното куче е Лиляна.
Виж целия пост
# 1 535
Да, и косата даже и й хубавка  Whistling

А на кой викате Лили (Лиляна), бре?  Thinking

Кучето на Владко Хамериканеца така се зове.
Виж целия пост
# 1 536
Да, и косата даже и й хубавка  Whistling

А на кой викате Лили (Лиляна), бре?  Thinking
Кучето дето Памела го пита добре ли те гледат  Joy
Виж целия пост
# 1 537
Не че оправдавам напълно Памела, но все пак времето и е запълнено с ангажименти. Цялото това изхвърляне на Биг Брадър (да кани Памела) ми е чудно. Явно мислят, че родните ни звезди няма да им вдигнат много рейтинга. За три дни и сумати пари, а тя сигурно секундите ще брои да избяга.
Лелеееееее не мога да ви смогна  Grinning.
Виж целия пост
# 1 538
Всичко изтървах значи, половинът искаше да гледаме "Под прикритие"..... Къде мога да видя повторение на уникалната поява на знаменитостта?
Виж целия пост
# 1 539
Да, и косата даже и й хубавка  Whistling

А на кой викате Лили (Лиляна), бре?  Thinking
На кучето със странния собственик.
Виж целия пост
# 1 540
Да, и косата даже и й хубавка  Whistling

А на кой викате Лили (Лиляна), бре?  Thinking

на кучката на Влади, на шар пейчето  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 541
Бре, много красавици из този форум  Joy Joy Joy Ама на - Памела на телевизора!!!  Laughing
Виж целия пост
# 1 542
Всъщност само Памела се държа адекватно - нашите випове се бяха изпънали прави, като че извъземна официална делегация е на посещение. Crazy

Обаче а ми е паднала Памито в ръцете - а съм я сресала. Други забележки към вида и нямам.
Виж целия пост
# 1 543
Ники и мен ме смая, тотално си глътна граматика и се държа като хлапак, много глупаво #2gunfire . Ама и сценаристите които са му написали сценария са за разстрел, как може такива въпроси #Cussing out .

Памела ми хареса.
Виж целия пост
# 1 544
Оххх, мерси! Кучето било значи Лили. Пък аз отворих сайта на Биг Брадър да търся Лиляна на Благой...  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия