VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 402
  • 4 970
# 1 545
Да, и косата даже и й хубавка  Whistling

А на кой викате Лили (Лиляна), бре?  Thinking

Кучето на Владко Хамериканеца така се зове.


да Влади , посрещна я с думите че е фул американ, само да е посмял в някое предаване да каже аз съм българче  Twisted Evil
Виж целия пост
# 1 546
Памела много сладка и естествена наистина. Сега ще лъснат нашите псевдо звездици.
Виж целия пост
# 1 547
Бре, много красавици из този форум  Joy Joy Joy Ама на - Памела на телевизора!!!  Laughing


Ми то не е само до хубост. Памела винаги е излъчвала и ще излъчва секс.
Виж целия пост
# 1 548
Аз не знам Ники К. и Алекс как не ги е срам да дрънкат такива селско-тарикатски лафове.Кой им пише сценария ooooh!
Виж целия пост
# 1 549
Памела ме очарова! Много ми се видя скромна, естествена, непринудена. Ники дори не ми се коментира, такава излагация...чак на мен ми стана неудобно.. ooooh!
Виж целия пост
# 1 550
Памито ме изкефи много. Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 551
Е спряха излъчването изписа,че другите сайтове крадат стрийм от този http://palitogamers.weebly.com/,на оня от вчера как е положението  Thinking
Виж целия пост
# 1 552
Аз не знам Ники К. и Алекс как не ги е срам да дрънкат такива селско-тарикатски лафове.Кой им пише сценария ooooh!
Аз симпатизирам, специално на Алекс, но много преиграва, според мен, не й се получава някак си в случая. Thinking
Виж целия пост
# 1 553
Да, и косата даже и й хубавка  Whistling

А на кой викате Лили (Лиляна), бре?  Thinking
Кучето на Владо е Лиляна.
Виж целия пост
# 1 554
Баш па фул американ е тоя перко, нЕма начин!
Виж, фул идиът по- може!
Виж целия пост
# 1 555
Бре, много красавици из този форум  Joy Joy Joy Ама на - Памела на телевизора!!!  Laughing


Ми то не е само до хубост. Памела винаги е излъчвала и ще излъчва секс.


Мноооого секс...
Виж целия пост
# 1 556
Аз не знам Ники К. и Алекс как не ги е срам да дрънкат такива селско-тарикатски лафове.Кой им пише сценария ooooh!
Аз симпатизирам, специално на Алекс, но много преиграва, според мен, не й се получава някак си в случая. Thinking

и аз съм на това мнение  Blush

каква е мисията на Фънки?
Виж целия пост
# 1 557

Обаче а ми е паднала Памито в ръцете - а съм я сресала. Други забележки към вида и нямам.


Те Хамериканците гледам го налагат това като някакъв стил в прическите, уж леко небрежно, нал' тъй, ама си озглежда въс грозно и нечистоплътно според мен...
Виж целия пост
# 1 558
Е спряха излъчването изписа,че другите сайтове крадат стрийм от този http://palitogamers.weebly.com/,на оня от вчера как е положението  Thinking
Ши крадат ами, те кво  очакват. И аз нищо не виждам вече  Sad
Виж целия пост
# 1 559
Памела ме очарова! Много ми се видя скромна, естествена, непринудена. Ники дори не ми се коментира, такава излагация...чак на мен ми стана неудобно.. ooooh!

Аз съм с такова впечатление за всички американци, с които съм се запознавала. Много земни, без никакви притеснения, естествени, непринудени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия