VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 402
  • 4 970
# 1 935
Нейните бомби не са това,което бяха.Ако не се лъжа,тя ги беше смалявала,за да я взимат на сериозно.
Виж целия пост
# 1 936
Да се бяха обадили на Николета, Галена, Джена, Андреа, Преслава..... и да поискат рокля на заем. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 937
а сега нещо интересно става ли в къщата

и да си повторя питането  Wink
за тези които гледат непрекъснато, какво стана с мисията на Фънки от снощи - до кога трябва да се прави че не познава Памела и каква точно е наградата, ако са справи успешно с мисията
Виж целия пост
# 1 938
Е, само из роклите на Кремена и Гала явно са дирили... Та-дааам Wink
Виж целия пост
# 1 939
еййййй и Владко със златни панталонки, как ръфа динената кора като Маугли е  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 940
Забелязахте ли тоз Владко какви белези има на лявото рамо...?
Виж целия пост
# 1 941
еййййй и Владко със златни панталонки, как ръфа динената кора като Маугли е  Mr. Green
и капе сок върху изкуствената трева Sick Sick После стъпва там с босите крачета, разхожда се из къщата, стъпва по дивана  Sick Sick Sick Вече мога да си представя как "ухае" - на теменужки Mr. Green
Виж целия пост
# 1 942
Същински Тарзан е така без тениската и бос.
Виж целия пост
# 1 943
5 месеца не бил правил секс.

Бони се гримира за n-ти път днес. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 944
Май ще ни спират безплатното гледане...  Stop
Виж целия пост
# 1 945
Защо ми се струва, че камерата следи само Юлиян. Докато беше навън него дават, влезе вътре, почнаха пак него да дават.
Виж целия пост
# 1 946
http://vipbrother.bg/?module=video&video=69

Намерили са и риза и гащи  Mr. Green
Косата и днес  е по- добре, ама защо все рови в нея, адски е дразнещо
Виж целия пост
# 1 947
По команда всички са в спалнята newsm78.......

В жълто, бяло и  розово са на двора......


Обаче като ги слушах сега за 2-те седмици изолация в хотела и си помислих,че това е по-кофтито преживяване от това в къщата.....Затворени прозорци, врати, без тв, телефон, сам.......В къщата поне ходят из двора, има и други хора......

Преоблякоха се.......Фънки не е златен вече......
Виж целия пост
# 1 948
Яко ги е хванал секлета обаче... Гледам Юлиян в момента, изглежда да му е много тегаво и скучно, макар че пък той почти не спира да говори и нонстоп води с някой диалог...

Иначе само повтарят как Бонка се гримира за н-ти път днес. Тя сега си върза косата и се приготви за труд. Владко я пита "Ти къде отиваш?" - "Да готвя, после кво ша ядеш, мени ли?"

Багата, за когото споменаха, че се е къпал няколко пъти днес, лежи със слънчеви очила в спалнята.

Никол дава съвети на Фънки как да спи нощно време: от 8 и половина вечерта да започва да си повтаря как ще си ляга и така да се настрои психически.
Виж целия пост
# 1 949

Бони се гримира за n-ти път днес. Simple Smile

Владко ли това?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия