VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 379
  • 4 970
# 1 920
Аксиния, сигурно разказва нещо много важно, щото много се е вживяла. Това ръкомахане също не ми стои много естествено. Подобно на екстеншъните, изкуствените нокти и силикона във всяка част на тялото!

Защото много си харесвала китките и обича да ги показва. Mr. Green
Виж целия пост
# 1 921
Аксиния, сигурно разказва нещо много важно, щото много се е вживяла. Това ръкомахане също не ми стои много естествено. Подобно на екстеншъните, изкуствените нокти и силикона във всяка част на тялото!

Защото много си харесвала китките и обича да ги показва. Mr. Green
тва истина ли е?  Shocked
Виж целия пост
# 1 922
Имат или са имали някаква мисия май, гледам , че и Мариана и Ирен са с подобни златисти и жълти потничета.... А някой виждал ли е днес Памела, освен когато са я дали да пие кафе? Сега гледам по Диема и не я дават - снощи след лайфа ако е гледал някой да разкаже малко плз:)
Виж целия пост
# 1 923
вместо запис да попитам (че не съм изчела темата  Embarassed )
- Къде може да се гледа онлайн ?
ще се опитам да ви следя и дано успея , че пишете със скоростта на светлината   Mr. Green 

Виж 1 пост на темата....намират се линкове.......

Юлиан и той е с жълта тениска....

Аксиния разказваше виц......

Фънки е в ансамбълче, да.....Обаче много пуши.......Това да не е златен отбор? А другите са май в преобладаащо бяло........
Виж целия пост
# 1 924
Аксиния, сигурно разказва нещо много важно, щото много се е вживяла. Това ръкомахане също не ми стои много естествено. Подобно на екстеншъните, изкуствените нокти и силикона във всяка част на тялото!

Защото много си харесвала китките и обича да ги показва. Mr. Green
тва истина ли е?  Shocked

Така каза снощи във визитката си.
А иначе сега се беше вживяла, защото разказваше виц.
Виж целия пост
# 1 925
така, така ... я, дайте да я срешем, и да и облечем нещо лъскавко ... на каква се прави тая? тя не знае ли, че е дошла на Балканите?  Mr. Green  .. че то влизането в българския ББ трябва да е най-тържествения случай в живота и   Laughing
Никой не е казал, че трябва да е нагласена като за Оскарите, но въпрос на елементарно уважение към домакините е да се опиташ да изглеждаш малко по-елегантно. А не като че ли си тръгнал до кварталния магазин, за да си купиш хляб и кофичка кисело мляко.

Днес при Гала Зейнеб каза, че наистина са й загубили багажа и в последния момент се разхвърчали да търсят рокли - звъняли на кремена Халваджян, на Гала - обаче не намерили рокля с чашка Д. Накрая Памела казала, че предпочита да си излезе с роклята, с която е пътувала, отколкото с чужди дрехи, дето не са й по мярка!
Виж целия пост
# 1 926
за тези които гледат непрекъснато, какво стана с мисията на Фънки от снощи - до кога трябва да се прави че не познава Памела и каква точно е наградата, ако са справи успешно с мисията
Виж целия пост
# 1 927


Днес при Гала Зейнеб каза, че наистина са й загубили багажа и в последния момент се разхвърчали да търсят рокли - звъняли на кремена Халваджян, на Гала - обаче не намерили рокля с чашка Д. Накрая Памела казала, че предпочита да си излезе с роклята, с която е пътувала, отколкото с чужди дрехи, дето не са й по мярка!

и още ли е със снощните одежди
Виж целия пост
# 1 928
Снощи до 3ч. гледах Фънки и Юлиян...сега пускам и пак те Sick
Виж целия пост
# 1 929
Днес при Гала Зейнеб каза, че наистина са й загубили багажа и в последния момент се разхвърчали да търсят рокли - звъняли на кремена Халваджян, на Гала - обаче не намерили рокля с чашка Д. Накрая Памела казала, че предпочита да си излезе с роклята, с която е пътувала, отколкото с чужди дрехи, дето не са й по мярка!
Ако претендираш да си професионалист (говоря за екипа на предаването) ще разиграеш всякакви сценарии по влизането на такава звезда, за каквато я спрягат Памела. Включително и за възможността да й се изгуби багажът, което е често срещано явление.
Виж целия пост
# 1 930
Не го вярвам това за багажа , предполагам ще гледаме пазаруването и .
Нито пък ,че не успели да намерят рокли подходящи за нейните "бомби "
Виж целия пост
# 1 931
Рокля с чашка D?! Laughing О, боже! То други рокли няма... 'щото.
И на мен ми е съмнителна тая работа с изгубения багаж.
Виж целия пост
# 1 932
Може и да е споменавано-преди малко прочетох в страницата на бб,че приятелите на Мариана я наричали Мърца hahaha hahahaама,че прякор
Виж целия пост
# 1 933
При толкова "универсални" модели рокли, айде сега...нямало чашка Д, халосии, само тя има цици  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 934
При толкова "универсални" модели рокли, айде сега...нямало чашка Д, халосии, само тя има цици  Mr. Green
Да, ама само нейните са били не-знам-колко-си-пъти на корица на Плейбой.  Wink
Тоест не са редови цици.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия