VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 357
  • 4 970
# 2 025
Брей пишете по-бързо от колкото аз чета  Laughing .

В анкетата бих се въздържала, от тези искам победител да е Орлин, но явно ще влизат още четирима, така че наистина ще се въздържа за сега.
Знам със сигурност обаче кой НЕ трябва да печели - Иренчето, сина й и новодошлата журналистка Соня, много е неприятна тая личност  ooooh! използвайки известни имена за да си придава важност ми става много антипатична.
Виж целия пост
# 2 026
Пам е в къщата. Не я дават в живете предавания незнам защо. Току що видях че са качили клип качен в 3 и полови в който тя си говори с Багата и Николай, преводач е Влади.  Wink
Виж целия пост
# 2 027
Успях да ви изчета:)
Гледах живото предаване по Диема, много дразнещо, или няма звук, или дават реклама.
Благодаря на всички които гледат и споделят. Нямам много време да гледам, затова пък чета с интерес.
Виж целия пост
# 2 028
Пам е в къщата. Не я дават в живете предавания незнам защо. Току що видях че са качили клип качен в 3 и полови в който тя си говори с Багата и Николай, преводач е Влади.  Wink


този клип е от сутринта, аз го гледах още преди 1-2ч newsm78
Виж целия пост
# 2 029
Дори сайта се казва бъзилийкс.
Измислят си новини и се шегуват, естествено, че не е истинско интервюто.

Хаха, наистина Кремена успя да съсипе хубава и стилна жена като Гала, интересно какво чудо ще постигне с Памела. Но Памела не ми изглежда да се дава лесно; има си собствено мнение.
Виж целия пост
# 2 030
Да съм в час и аз какво става...    Laughing
Виж целия пост
# 2 031
Аз малко в подкрепа на мисията на Фънки, ама какво е това превъзнасяне по тази Памела не ми стана ясно. Имаме си и родни силиконки. И това ако ни е ВИП-а живи да ни ожалиш...
Виж целия пост
# 2 032
Може Пам да мисли, че сме някаква изостанала страна, и не иска да ни комплексира с целия си блясък Mr. Green

То след излагацията вчера и да не си го е мислила, вече може и да си го помисли.. Confused
Виж целия пост
# 2 033
Не виждам някой да я превъзнася тук,но и така да е,все пак тя си е звезда от световен ранг,пък макар и със задължения. Wink
Току що гледах отново посрещането й,понеже снощи едва слушах,че имах много работа.Ама верно голяма излагация! Shocked Особено с това "Булгар,булгар".. #Crazy Тя едва ли знае какво е,та да й стане смешно..И как само избяга..Просто мен ме хвана срам да го гледам. ooooh!
Виж целия пост
# 2 034
Аз малко в подкрепа на мисията на Фънки, ама какво е това превъзнасяне по тази Памела не ми стана ясно. Имаме си и родни силиконки. И това ако ни е ВИП-а живи да ни ожалиш...

Аз не видях някой да я превъзнася, напротив повече недоволни видях от недостатъчното и уважение към нашия ВИП Брадър, изразяващо се в небрежна прическа и евтино изглеждаща рокля. Laughing
Виж целия пост
# 2 035
Може Пам да мисли, че сме някаква изостанала страна, и не иска да ни комплексира с целия си блясък Mr. Green

То след излагацията вчера и да не си го е мислила, вече може и да си го помисли.. Confused

просто гаранция ни има за страна от третия свят, ми като гледам не сме далече от истината    newsm65 , сега преброих 4 лица, които за първи път виждам и чувам през живота си, вярвам, че и вие ще се съгласите, нормално ли е това ???  #Sniper
Виж целия пост
# 2 036
А дали има нещо вярно в това :
http://www.besove.bg/новини/38026/Памела-Андерсън-показа-какво-е-да-си-VIP---бясна-избяга-от-Къщата
Памела Андерсън показа какво е да си VIP - бясна, избяга от Къщата
Виж целия пост
# 2 037
А дали има нещо вярно в това :
http://www.besove.bg/новини/38026/Памела-Андерсън-показа-какво-е-да-си-VIP---бясна-избяга-от-Къщата
Памела Андерсън показа какво е да си VIP - бясна, избяга от Къщата


Ха-ха верно ли нямало вода заради авария в Нови Хан? ooooh!
Виж целия пост
# 2 038
Гледах на обяд по Нова, някакво предаване дето го водеше Нели /от Огледала/, та там казаха, че багажа е изгубен и лично Кремена Халваджиян и нейните стилистки ще разходят Памела днес по родните бутици, за да и набавят дрехи  newsm78.

Брях!  Crazy Laughing

Дано се намери багажа на Памела, защото се ужасявам да я видя облечена а ла Кремена. Sick

 Praynig
 Laughing
Виж целия пост
# 2 039
Аз по начало предпочитах Биг Брадър. Тези досадници "звезди", толкова често обикалят по телевизиите, че вече им знам и кътните зъби...
Само да вметна, че ултра мега противни са ми Сонята и Николката. От мъжете Орлин с тая гадна усмивка, нооо, може скоро да имам и нови фаворити. А, Златката няма какво да коментирам, тя ми прилича на бизон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия