VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 357
  • 4 970
# 2 040
Нищо против нямам Пам, даже противно на очакванията ми изглеждаше и се държеше добре. Но не мога да разбера пък кое и е толкова ВИП на нея? Rolling Eyes Участвала е в един сериал преди 20 г., разсъбличала се е, домашно порно и дотам. Въобще не я възприемам за някаква звезда. Embarassed
Виж целия пост
# 2 041
Не знам Златка (черната) каква плеймейтка е, на мен ми прилича на травестит....толкова груби черти има, че....  

И не само на теб. Толкова арогантна, че ми се гади като я гледам.
Виж целия пост
# 2 042
В сайта на Випа пише, че дрехите с които е сега, били дадени назаем от Съквартирантите. Интересно ми е, от кой ли?!
Виж целия пост
# 2 043
В сайта на Випа пише, че дрехите с които е сега, били дадени назаем от Съквартирантите. Интересно ми е, от кой ли?!

Залагам на Къци.
Виж целия пост
# 2 044
Съквартирантите обсъждат Памела.
Не са я виждали от сутринта. Смятат, че спи на хотел, а не в къщата.
Виж целия пост
# 2 045
В сайта на Випа пише, че дрехите с които е сега, били дадени назаем от Съквартирантите. Интересно ми е, от кой ли?!

Залагам на Къци.

 Joy
Виж целия пост
# 2 046
В сайта на Випа пише, че дрехите с които е сега, били дадени назаем от Съквартирантите. Интересно ми е, от кой ли?!


хич не ми се вярва, може би само ей така си го пишат, чак до там да опре малко не ми се вярва, а и съм убедена, че няма да сложи дрехите на някой непознат, нашите пак си измислят глупости, гаранция  Joy
Виж целия пост
# 2 047
След полет от Рио и около 3 дни с една рокля.....май е по-добре да облече изпраната ризка на Златка, Бони и т.н.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2 048
Здравейте момичета  Grinning, да се запиша и аз в темата  Grinning Много е весело при вас  Party
Благодарение на коментарите ви научих, какво се е случило снощи в къщата  Peace
Чакам повторението от 18.00ч.  Wink
Виж целия пост
# 2 049
Съквартирантите обсъждат Памела.
Не са я виждали от сутринта. Смятат, че спи на хотел, а не в къщата.

Щом и те мислят така, навярно е истина Grinning .
Виж целия пост
# 2 050
Явно.Щом живее в къща на двора им, а те предполагат,че не спи там..Явно няма признаци на живот там. Grinning
Виж целия пост
# 2 051
вижте на какво попаднах, толкова искрено й се радват хората  ....  Heart Eyes http://www.youtube.com/watch?v=uZ9acsOCN38
Виж целия пост
# 2 052
В сайта на Випа пише, че дрехите с които е сега, били дадени назаем от Съквартирантите. Интересно ми е, от кой ли?!

Залагам на Къци.

 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 2 053
Хахах, как й се зарадваха всички!  Laughing

Наште май пак са плагиатствали идеята със спасителната вишка и пясъка!  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 054
Тука даже и готви: http://www.youtube.com/watch?v=7EYy3iv9lNU&feature=fvwrel
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия