
Пари и само пари

Защо така подценявате свободните университети не разбирам,ясно е че става въпрос за много пари там,но изискванията никак не са снижени
Познавам много неграмотни и прости колеги,но и такива с гениални умове
Държавните университети не са гаранция за велики умове и капацитети,особено напоследък 
Аз съм учила преди това в много престижна гимназия и бях отличничка,а в университета 1вата година доста свалих нивото
А знанията и интелекта не се формират в университета,а в семейната среда предимно
На по-късен етап и в приятелското обкръжение.. 

Пари и само пари

Защо така подценявате свободните университети не разбирам,ясно е че става въпрос за много пари там,но изискванията никак не са снижени
Познавам много неграмотни и прости колеги,но и такива с гениални умове
Държавните университети не са гаранция за велики умове и капацитети,особено напоследък 
Аз съм учила преди това в много престижна гимназия и бях отличничка,а в университета 1вата година доста свалих нивото
А знанията и интелекта не се формират в университета,а в семейната среда предимно
На по-късен етап и в приятелското обкръжение..
И това ми били ССФ
Аз съм учила преди това в много престижна гимназия и бях отличничка,а в университета 1вата година доста свалих нивото
А знанията и интелекта не се формират в университета,а в семейната среда предимно
На по-късен етап и в приятелското обкръжение..
.
.
. 

Препоръчани теми