VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 397
  • 4 970
# 2 430
Очакванията ми бяха по-малки,определено продуцентите са се размърдали!Сега очаквам доста пикантерии  Mr. Green
Виж целия пост
# 2 431
Завършила е „Финанси“ в Бургаския свободен университет  #Crazy

Ето познах ,само там е възможно,не че в държавните вече не е така,ма в свободните е  Whistling Whistling Whistling Пари и само пари  Money Money Money
И аз съм завършила там "Счетоводство и контрол",но не бих казала,че беше лесно,напротив NaughtyЗащо така подценявате свободните университети не разбирам,ясно е че става въпрос за много пари там,но изискванията никак не са снижени PeaceПознавам много неграмотни и прости колеги,но и такива с гениални умове PeaceДържавните университети не са гаранция за велики умове и капацитети,особено напоследък LaughingА и знанията на Златка по география би трябвало да са от прогимнзията,а не от университета,там не се учат столиците Joy

Бях асистент там за 1 година. Не съм завършила този университет (слава, Богу). Мисля по-на татък да си спестя коментара. Ако там ти се вижда трудно .....
Не знам каква специалност си завършила,може за това да ти е изглеждало лесно NaughtyАз съм учила преди това в много престижна гимназия и бях отличничка,а в университета 1вата година доста свалих нивото ooooh!А  знанията и интелекта не се формират в университета,а в семейната среда предимно PeaceНа по-късен етап и в приятелското обкръжение..
Виж целия пост
# 2 432
Всички други говорят как нямат търпение Пам да си тръгне, как Юлиян нямал търпение да пее в стаята и , като заминела "тая" и кво ли още не. Нямам думи за нашите "ВИП-ове". Никакво гостоприемие и никакво внимание.
Бонка излезе най-човечна и земна.[/b]  Sick
Не, че Пами е много стока, но си показаха истинските лица.

Че те повечето ни випове са просто известни безделници, които ходят да ядат и пият на аванта по разни "елитни" сбирки и партита. Повечето като таланти са едно голямо нищо, но лустросано и с много PR. За 7 милиона население имаме твърде много випове.

Орлин не знам как го описват като някакъв феномен, актьор бил, певец бил, водещ бил. Според мен като певец и актьор е повече от посредствен и има една гола визия и 24-каратова усмивка. Като водещ е горе-долу. Аксиния е симпатична с дълги крака и... до там! Като певица не блести с нищо особено, има много банални клипове. Марияна и тя не е с кой знае каква кариера.

Бонка чалгарка или не, но е много по-естествена от някои други родни випаджии, които все едно са родени и израсли в някой кралски двор, а не си видят уменията. Бас държа, че случайно избрани хора от улицата имат повече качества от Орлин, Марияна и Аксиния, но в БГ предимно връзкарите стават звезди... или тези които знаят на кой да се мазнят/с кой да си лягат.

То затова и от много време нови, свежи звезди просто няма.
Виж целия пост
# 2 433
Завършила е „Финанси“ в Бургаския свободен университет  #Crazy

Ето познах ,само там е възможно,не че в държавните вече не е така,ма в свободните е  Whistling Whistling Whistling Пари и само пари  Money Money Money
И аз съм завършила там "Счетоводство и контрол",но не бих казала,че беше лесно,напротив NaughtyЗащо така подценявате свободните университети не разбирам,ясно е че става въпрос за много пари там,но изискванията никак не са снижени PeaceПознавам много неграмотни и прости колеги,но и такива с гениални умове PeaceДържавните университети не са гаранция за велики умове и капацитети,особено напоследък LaughingА и знанията на Златка по география би трябвало да са от прогимнзията,а не от университета,там не се учат столиците Joy

Бях асистент там за 1 година. Не съм завършила този университет (слава, Богу). Мисля по-на татък да си спестя коментара. Ако там ти се вижда трудно .....
Не знам каква специалност си завършила,може за това да ти е изглеждало лесно NaughtyАз съм учила преди това в много престижна гимназия и бях отличничка,а в университета 1вата година доста свалих нивото ooooh!А  знанията и интелекта не се формират в университета,а в семейната среда предимно PeaceНа по-късен етап и в приятелското обкръжение..
Това малко ме обърква..  newsm78
Виж целия пост
# 2 434
Мисля, че всички се възмущават по-скоро от факта, че това момиче (направих си труда да погледна фен страницата й във фейсбук) страшно много хора го харесват, следователно е нещо като модел на поведение на тийновете. Сега като я видят колко е "начетена" ще си кажат - "за какво да се моря да уча, ей я Златка тъпа като гьон, пък е извьеснъ". Или бъркам?  Rolling Eyes

Да, точно така е.

И не само децата, но има и родители които така разсъждават. Посредствеността прелива от всякъде. И е лошо, че точно тя се издига  в култ. 

Виж целия пост
# 2 435
Цитат
Това малко ме обърква..   
 
Кое те обърка, градска?Това със знанията?И мен ме обърка и се чудя аз за кои знания иде реч?
Виж целия пост
# 2 436
Някой питаше за United Kingdom. Еми, столица на Африка е. smile3534 smile3534 И това ми били ССФ ooooh!
Виж целия пост
# 2 437
Фънки: "Трябва да се раздвижа малко, защото съм тотална торба"  Joy Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 2 438
Малко ме подразни как Патрашкова веднага започна типично по нашенски да говори за великата ни история на Памела, как пък всеки разговор го обръщаме все на политика или история не знам.  Laughing
Виж целия пост
# 2 439
Малко ме подразни как Патрашкова веднага започна типично по нашенски да говори за великата ни история на Памела, как пък всеки разговор го обръщаме все на политика или история не знам.  Laughing
Ами просто няма с какво друго са се похвалим освен с историята...за съжаление.
Виж целия пост
# 2 440

Не знам каква специалност си завършила,може за това да ти е изглеждало лесно NaughtyАз съм учила преди това в много престижна гимназия и бях отличничка,а в университета 1вата година доста свалих нивото ooooh!А  знанията и интелекта не се формират в университета,а в семейната среда предимно PeaceНа по-късен етап и в приятелското обкръжение..

Много се отделихме от темата. Не знам защо за теб е толкова важно да ти кажем, че нивото на БСУ е високо. Ако ти се чустваш, че си ОК и си сигурна в знанията си мисля, че излишно се хабиш.

Само ще ти кажа, че там където работя кандидатите за работа трябва да издържат успешно писмен тест по специалността като първо интервю. За толкова години нямаме колега завършил БСУ по причина, че техните резултати за под минимума. Направо трагични. Елементарни неща, които и без да си завършил висше в тази сфера се не се знаят. Ако ти е интересно с какво се занимавам пиши ми на лични.

Отказах се от академична дейност, защото то там такава няма. Единици са студентите, които имат ниво, 99% е леш. И дори има огромна разлика в нивото на преподаване на един преподавател от държавен ВУЗ дошъл за някой лев в БСУ.

Долу-горе като Памела в къщата на ББ  Joy
Виж целия пост
# 2 441
Малко ме подразни как Патрашкова веднага започна типично по нашенски да говори за великата ни история на Памела, как пък всеки разговор го обръщаме все на политика или история не знам.  Laughing
Ами просто няма с какво друго са се похвалим освен с историята...за съжаление.
Някой от мъжовете може да и разкаже и за световното по футбол от 1994 г  ooooh!.

От децата не успях много да гледам предаването от 20.00 по Нова, но видях, че Мариана нещо  успокояваше Аксиния, която не можела да се впише...или нещо подобно. Седеше самавътре, пък другите бяха отвън. Дайте подробности  Flutter.

Акаша, анкетата май е със скрит резултат, незнам и аз защо така  newsm78.
Виж целия пост
# 2 442
Ужаст! Тази вечер се втрещих , макар, че си мислех, че вече нищо не може да ме изненада....
За каква тЪпия говорите, като това се учи в началното училище. Смених канала.
Виж целия пост
# 2 443
Патрашкова иска всеки да ограмоти.
Виж целия пост
# 2 444
Неграмотни хора има навсякъде. Университетът не е имунизация срещу незнанието.
За един незнанието на европейските столици е недопустимо, за друг незнанието, кога се използва пълен и кратък член. Не бъдете толкова крайни!
Тук има видни примери за знаещи и незнаещи, завършили и в свободни университети и в държавни.
Перфектни хора няма. Има малко образовани и начетени и много образовани и начетени.  Wink
Да,ама аз не видях никой завършил държавен университет,да се бие в гърдите колко е начетен.  Whistling
Искаш да кажеш, че Златка го е направила във Вип Брадър?
Това съм го пропуснала.

Между другото, на думи всички са силни, ама всичко се вижда едва като ги изправят пред дъската. Включително и тези от къщата, които видимо се подиграваха на Златка.
Трябваше на всеки да дадат такава задача, да ги видя тогава умниците: Как можело да не знае!  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия