VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 246
  • 4 970
# 4 785
На мен не са ми толкова интересни конфликтите, не харесвам много сеира. Но примерно с часове съм слушала какво разказват Юлиан, Фънки, Мариана, дори Николай. Много интересни истории, преживявания и т.н.  Wink

Аз съм сеирджийка / за това и гледам БРАДЪРА/, но и аз предпочитам да слушам историите на Фънки, Патрашкова и Юлиан, а не драмите и бъдещите творчески планове  на Бонка и Златка. Crossing Arms

Къци убива всичко детско в мен с тази хармоника. Joy
Виж целия пост
# 4 786
Орлин "Имате ли... Ох, чакай, да измисля нещо трудно, дето да го нямате"
Къци: "Хармоника! Ето я!" и почва...  Crazy


 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4 787
Ох, тази Руфинка я знам, дано не я засвири и да я запеят  Praynig
Виж целия пост
# 4 788
Реших да хвърля поглед в къщата и попаднах на луда сцена - две фурии врещят , хвърчат закани,мятат се ръце и коси, страда се за наранена чест ....включи се и Марианка- интригантка с "аз му казах"....и тъкмо си взех бисквитки да се злостя и погледам екшъна, влезе Орлин и развали купона!!!! Злати де Блек пак не  разбрала Не е лесно да си прост , живееш в собствен филм , намразваш си някой и даже да кихне го смяташ за провокация и избухваш. Дано продуцентите повторят "шоуто на простакесите" да се насладя на самочуствието на  блеки Златка,"някакъв неизвестен човечец да се мери с нея и да я заплашва". Но поведението на двете патки е много поучително - първосигналната реакция и самочуствието без покритие са опасна комбинация, гарантирано ще станеш за смях.И ще ми бъде интересно как Брадъра ще извърти случката , пак ли че бъде етническо напрежение ?
Виж целия пост
# 4 789
Орлин "Имате ли... Ох, чакай, да измисля нещо трудно, дето да го нямате"
Къци: "Хармоника! Ето я!" и почва...  Crazy


 Joy Joy Joy


 moresmile
Виж целия пост
# 4 790
Бони - Коя песен пееш? hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 4 791
Къци е велик, сборна формация на Тоника и оркестъра на Пентагона.  Laughing
Виж целия пост
# 4 792
Нямах намерение да си лягам толкова рано, но Къци ме приспа. Laughing
Виж целия пост
# 4 793
На мен ми е адски кофти и ми е мъчно за Бони.   Cry   Но ще разнообразя малко темата с портрет на Памела, който нарисувах тази вечер.  Hug
Виж целия пост
# 4 794
На мен ми е адски кофти и ми е мъчно за Бони.   Cry

За какво точно? newsm78
Виж целия пост
# 4 795
На мен ми е адски кофти и ми е мъчно за Бони.   Cry

За какво точно? newsm78
Shocked
Памела се е получила!!!
Виж целия пост
# 4 796
Май ще спят на светло тази вечер, че Орлин прецака осветлението.
Виж целия пост
# 4 797
Ще спят на многоооо светлооо!! Laughing
Виж целия пост
# 4 798
Къци май ще се бори със Станка Златева и днес е тренирал, затова го боли и се е намазал.
Спомена, че и утре ще тренира.
Виж целия пост
# 4 799
Голямм смях е с тези лампии!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия