VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 234
  • 4 970
# 4 770
H0uSse_Baby, да, тя наистина май не разказва много, макар че съм сигурна, че има интересни истории около телевизията.

Край, Бони никога няма да стане рекламно лице на Лотто  Mr. Green

Къци, спри да скрибуцаш!
Виж целия пост
# 4 771
Е, голяма реклама направи Бони! Laughing Държеше някакъв снакс Лото и изцепи: "Знаеш ли какъв боклук е това..." Сега ще я привикат за наказание в изповедалнята... Laughing
Виж целия пост
# 4 772
В "Черешката" много преиграваше Ласкин...Не ми се гледа пак...Той да преиграва по цял ден, а жена му на лайфовете...Кошмар ще е!
Виж целия пост
# 4 773
нали са тренирали сутринта и са се посхванали някой та Багата ги е мазал с нещо като финалгон, ама по-люто. Всички потвърждават, че е много люто Mr. Green

май май ще им спрат доставките на ЛОТТО
Виж целия пост
# 4 774
На мен не са ми толкова интересни конфликтите, не харесвам много сеира. Но примерно с часове съм слушала какво разказват Юлиан, Фънки, Мариана, дори Николай. Много интересни истории, преживявания и т.н.  Wink

Точно днес обсъждахме това с приятелка. Скандалите са неприятни, но като се заговорят или сега както се подкачат и майтапят е интересно за гледане.
Виж целия пост
# 4 775
хохохо Николчето трепери и чака Иван Ласкин, горкото дете  Stop значи сериала продължава Mr. Green


верно...а иначе като интелект, възпитание и външност си е перфектна и рядко срещана комбинация...
Виж целия пост
# 4 776
Багажа на Къци е пълен с изненади...
Рокля за Памела, сега извади и хармоника човекът...

Орлин "Имате ли... Ох, чакай, да измисля нещо трудно, дето да го нямате"
Къци: "Хармоника! Ето я!" и почва...  Crazy
Виж целия пост
# 4 777
нали са тренирали сутринта и са се посхванали някой та Багата ги е мазал с нещо като финалгон, ама по-люто. Всички потвърждават, че е много люто Mr. Green

май май ще им спрат доставките на ЛОТТО
Да и Къцката се жалва,че Багата е трябвало да съобрази,че те са с по-нежна кожа и въобще са "нормални" хора,и количеството мазило е трябвало да бъде по-малко.
Хах Златка и Бонката започнаха да мечтаят за разни мисии Whistling
Виж целия пост
# 4 778
Ох, Къци продължава  ooooh!
Виж целия пост
# 4 779
Ох, Къци продължава  ooooh!

(самоубиваща се емотиконка!)
Виж целия пост
# 4 780
 Joy Joy Joy Joy Къци е страшен hahaha hahaha hahaha hahaha Човекът  - инструмент!!

Сетих се за негов лаф.
- Изберете карта!
- Средната
- Моя средна или ваша средна!? Heart Eyes
Виж целия пост
# 4 781
Къци е велик. Къщата, ще загуби, ако го изкарат в понеделник.
Виж целия пост
# 4 782
 hahaha
Къци си е образ, по свой неподражаем начин!!!
Виж целия пост
# 4 783
Не знам дали на него му мина врата, но главите на другите може и да ги заболят и тогава на Багата лекарството ще се изпонамаже като маргарин на топъл хляб.
Виж целия пост
# 4 784
Не знам дали на него му мина врата, но главите на другите може и да ги заболят и тогава на Багата лекарството ще се изпонамаже като маргарин на топъл хляб.

Да хвърли малко и насам. Муте. Mr. Green Забавно е, но ми е много шумно в този час. Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия