VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 235
  • 4 970
# 75
Да другите утре то беше обявено.
Виж целия пост
# 76
Сигурно нямам вкус, но на мен къщата много ми харесва  Peace
Виж целия пост
# 77
Сигурно нямам вкус, но на мен къщата много ми харесва  Peace

Определено е готина.
Виж целия пост
# 78
Аз очаквам шоуто да им прави Фънки Grinning особено ако изиграе " Лебедово езеро" по пачка Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 79
Как ще влязат 16човека при толкова реклами

И аз това се чудя  Thinking
Виж целия пост
# 80
Хахха, цигането е леко лице! Laughing
Виж целия пост
# 81
Да попитам къде е дънковото килимче, което обсъждахте Simple Smile
Виж целия пост
# 82
Кефи ме, че има 20 човека на кръст пред къщата  Twisted Evil Сигурно са от обслужващия персонал, че друг не е имал интерес в това време Laughing
Виж целия пост
# 83
Кой ли пък верно ще оставят без багаж... ай стига майтапи   Stop
Няма майтап, така каза ББ, един ще дойде без куфара си.
Виж целия пост
# 84
Кефи ме, че има 20 човека на кръст пред къщата  Twisted Evil Сигурно са от обслужващия персонал, че друг не е имал интерес в това време Laughing

При всички положения...

А тоя откачалка Владо и майка му, просто са един път...  ooooh!

Бони е ок, ще внася доста колорит  Peace

пп - е значи може Владко да остане без куфар, той като не се къпе, защо са му и дрехи и четка за зъби, дреме му!
Виж целия пост
# 85
Дали ще има и дежурни психиатри Simple Smile
Виж целия пост
# 86
 Simple Smile
Виж целия пост
# 87
Кефи ме, че има 20 човека на кръст пред къщата  Twisted Evil Сигурно са от обслужващия персонал, че друг не е имал интерес в това време Laughing

Може да не пуснат други.......... или заради Памела Андерсен......  Thinking Заради сигурноста....... може би.

На менн ми приличат на журналисти..... Тея дваматта какви са?   newsm78 За 1ви път ги виждам.
Виж целия пост
# 88
Медиса,а така ли,ти за Ники Кънчев си говорила  Crazy Joy Joy Joy

Да другите утре то беше обявено.

Аха за това утре пак е 2 часа предаването вече навързах нещата  Crazy

Виж целия пост
# 89
Момичета, изпуснах мисията на Бони, моля някой да я напише.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия