VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 310
  • 4 970
# 165
Записвам се, мнение ще дам когато видя всички участници Laughing
Виж целия пост
# 166
Еееее, гадничко я натресоха Бони, но пък тя се старае, милата.
Виж целия пост
# 167
Дали ще има и дежурни психиатри Simple Smile


Има много ясно!

Само дето понякога те са по-зле и от самите участници  Mr. Green Whistling
Виж целия пост
# 168
Бони Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Heart Eyes
Виж целия пост
# 169
Признавам, тази мисия ме разсмя. Бони е желЕзна. : )
А някой знае ли песните, които звучаха при представянето на Бони, имаше една много хубава.
Виж целия пост
# 170
И аз с маймуните на клона  Laughing
Аз май съм много задръстена,но тия двамата не ги знам кои са  Rolling Eyes Момчето син на Стефан Данаилов ли е? А тази русата идея нямам коя е, аз пуснах за малко новините и не видях като ги представяха.
А тази Патташкова добре,че и казват името,че все го забравям.
А за Памела ми е малко жал,надявам се някой да знае сносен английски,че да не седи сама като мишка.
Виж целия пост
# 171
Златка...Черната Златка. Whistling
Е как Владо и Ирен говорят перфектен английски. Патрашкова предполагам също. Юлиан Константинов също. И още има.
Виж целия пост
# 172
Споко. То и без това никой не чете Mr. Green

Биг Брадър вижда всичко  Twisted Evil  Mr. Green
Бони играе много добре Simple Smile нямам никакви впечатления от нея, за първи път я гледам, но ми харесва  Simple Smile
Виж целия пост
# 173
На мен пък ми е интересно дали хора от предаването ще следят темата? Thinking

Ти как мислиш  Sunglasses  Simple Smile

Има си дежурни даже  Joy
Виж целия пост
# 174
Ох горката Бони  Tired

Ето я и Златка,сега ще стане веселото  Mr. Green Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 175
Айде и аз на клона.
Бях се наредила да гледам Индиана Джоунс, ама тия тъпаци от Бтв си променили програмата.

Жал ми е за Бони, егати гадната мисия  ooooh!
Патрашкова никога не ми е била любимка, ама мен яко ме дразнят "Златките".
Ирен и синът й- ку ку!  Crazy
Виж целия пост
# 176
Тази е  най-простата хубавица, която съм чувала, може от сега да и дадат приза Laughing
Виж целия пост
# 177
И аз с маймуните на клона  Laughing
Аз май съм много задръстена,но тия двамата не ги знам кои са  Rolling Eyes Момчето син на Стефан Данаилов ли е? А тази русата идея нямам коя е, аз пуснах за малко новините и не видях като ги представяха.
А тази Патташкова добре,че и казват името,че все го забравям.
А за Памела ми е малко жал,надявам се някой да знае сносен английски,че да не седи сама като мишка.

Как ли верно ще говорят английски! МалИИИИ! Ех тогава ще пада смях! Mr. Green
Виж целия пост
# 178
В държавата Лондон и аз не съм ходила newsm78
Виж целия пост
# 179
Златка...Черната Златка. Whistling
Е как Владо и Ирен говорят перфектен английски. Патрашкова предполагам също. Юлиан Константинов също. И още има.

Изключително ми е противна тая. Но има много хубаво тяло.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия