VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 508
  • 4 970
# 1 350
иди иди
Виж целия пост
# 1 351
на мен тоз Орлин ми е мега противен. Оказа се, че и на кучката Лили също  Joy
Виж целия пост
# 1 352
Чувате ли как викат П-А-М-Е-Л-А

Аз викам БАТМАН, БАТМАН, БАТМАН!

Аз още ни съм решила какво да викам  Laughing
Виж целия пост
# 1 353
Чувате ли как викат П-А-М-Е-Л-А

Аз викам БАТМАН, БАТМАН, БАТМАН!


И аз с теб  newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 1 354
Фънки влезе в роля  Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 355
До тук най ми харесва САШКА!
Виж целия пост
# 1 356
Оп, бати Къцко ще посреща звИздата.
Виж целия пост
# 1 357
Оле, вижте публиката моля Ви се.... ooooh!

И Къцко.....
Виж целия пост
# 1 358
Пропуснала съм час и половина и ...71 страници  Crazy
Виж целия пост
# 1 359
Къци и Пам newsm18 newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 1 360
Много американци се събраха бе, сега и Памела като пристигне Бони и Златка ще останат изолирани от общите разговори май.
Виж целия пост
# 1 361
Къцко не е Томи Лий Mr. Green, но щеше  да се изпусне от кеф Mr. Green
Виж целия пост
# 1 362
Памела избрала Къци да я въведе,бре аз си помислих Фънки  Crazy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 363
Той Къцко си е същий Мич Бюканън, нормално е той да я посрещне.
Виж целия пост
# 1 364
Малко оф, обаче забележете и рекламите--абсолютно няма реклами да се повтарят, а сега изкараха и някакви антични, които не сме виждали от 100 години. НОВА пак ще направят пачката
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия