VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 399
  • 4 970
# 1 725
С Тонка пак сме на едно мнение. Аксиния се държи "по-звездно" от Памела. Много насериозно се е взела. Била хубава цялата, не на парчета. С тая уста, да не казвам каква...
Виж целия пост
# 1 726
За тези, които не могат да гледат - нищо интересно не са дали до тук.
Станаха повечето, дадоха дежурната тренировка на Къци, Ники във фитнеса. Аксиния пийна едно и после му удари една голяма тренировка и тя отвън. Златка и Багата доста се задържаха и те във фитнеса. Ники стои в басейна и пие кафе.
Журналистката и Орлин в кухнята водят "смислени разговори за млякото".
Бони се разкарва напред-назад, уж се кани да тренира.
Никол започна деня като вчерашния. Тупиране, гримиране и муцуни пред огледалото.
Фънки ми става все по-симпатичен. Много добродушен и готино се държи с останалите.
Май е на диета, направи си някаква закуска в малка чинийка.

Друг не видях да е станал, поне не показват в този сайт.
Виж целия пост
# 1 727
Фънки ми става все по-симпатичен. Много добродушен и готино се държи с останалите.
Май е на диета, направи си някаква закуска в малка чинийка.

Диабетик е.

Това от Фб:
Цитат
Плеймейтката Златка Димитрова с големи перипетии влезе в къщата на ВИП- Брадър, но сега решила да напуска шоуто, заради неспазена уговорка. Вчера всички станахме свидетели на тоталната излагация на секс бомбата, с която Златка ни доказа, че е кръгла нула в науката.Още във видео визитката си изкусителката съвсем се издъни пред цяла България, но Злати не е бясна на себе си. Плеймейтката излязла извън нерви, защото продуцентите не си спазили обещанието да изрежат тази част от видеото. Златка е направо бясна и вече почти е убедена, че ще напусне ВИП- Къщата, разкрива hotarena.net. Димитрова така се срамувала от издънката си по време на визитката, че чак потънала в земята. Сами можем да съдим за умствения й багаж, след като сексапилната мадама се изцепи вчера, че столицата на европейския съюз била Германия. Но след като се позамисли малко, Злати се поправи и изтреля Франция… Почервеняла от срам пред камерите, Златка Димитрова стана за резил пред всички българи. Представете си, колко е зле с Геогрофията, че чак да обърка държава със столица…. Но това не е всичко! Дипломираната плеймейтка по Икономика Златка Димитрова няма представа какво е и плосък данък. За да излезе от срамната ситуацията, Димитрова се кискаше и обясняваше преди колко години била завършила висшето си образование. Май участието на “ВИП- Персоните в шоуто никак няма да е лесно, след като още в самото начало Черната Златка изпадна в депресия от невероятния си тъпизъм.

 newsm78 Гледали са видео визитките ли? Откъде е това инфо, нали са изолирани в къщата?
Виж целия пост
# 1 728
Така ли? Не знаех, че Фънки е диабетик. Не че има значение...
Хапваше царевица, яйце...
Разбрах, че пиел шепа хапчета сутрин и вечер - имал проблеми с кръвното. Това каза сутринта.
Аксиния, Багата, Златка са още във фитнеса. Бонка и тя отиде. Тия се скъсаха от тренировки. Laughing

Аксиния пита Бонка дали знаела, колко често щели да си дават дрехите на химическо, дали знаела... Laughing
Мислела , че в къщата ще се пере само бельото, а дрехите ще им ги взимат за химическо чистене.
Виж целия пост
# 1 729
Маме, от този сайт е ,и аз не знам Златка откъде знае какво са показали  и какво са  изрязали, но стана за резил и не е сценарий Laughing
http://novinata.net/REZIL-Zlatka-BESNEE-napuska-kashtata-na-VIP-Bradar
Виж целия пост
# 1 730
Фънки е голям тапир - как не му е неудобно с тая пура да кади постоянно. Да ходи да си пуши навън, като толкова не може без цигари.
Виж целия пост
# 1 731
Teя голямо трениране, голямо чудо Grinning Те половината сигурно въобще не тринират извън къщата, ама айде ся за пред камерата Grinning
Виж целия пост
# 1 732
Фънки е голям тапир - как не му е неудобно с тая пура да кади постоянно. Да ходи да си пуши навън, като толкова не може без цигари.
Казаха,че може да се пуши навсякъде, стига и другите да са съгласни.
Виж целия пост
# 1 733
Багата, докато тренира постоянно зяпа Златка, ама постоянно, но тя него не.  Laughing Камерата постоянно дава като я гледа как тренира.
Виж целия пост
# 1 734
До неделя може да гласувате.....


Повредата не е във вашия ТВ........Резултатите ще са видими - след приключване на анкетата!
Виж целия пост
# 1 735
Багата, докато тренира постоянно зяпа Златка, ама постоянно, но тя него не.  Laughing Камерата постоянно дава като я гледа как тренира.

Той направо щеше да я изпие с поглед, само лигите му дето не текнаха Grinning
Виж целия пост
# 1 736
Едва ли някой ще си прави труда да атентира Памела  Joy

нима? и си сигурна защото...?  newsm78
направиха си го тоя "труд" за никому неизвестни израелски туристи Confused

Tи чуваш ли се какво говориш(пишеш)?  Shocked Убийството на ЕДИН израелец може да предизвика война между две държави(стига държавите да решат, че сега е момента), докато убийството на една силиконена перхидролка (която аз мн харесвам), просто ще се отбелязва месец, два, три в жълтите издания и най-много да получи статут на "Мерилин Монро"!

п.с. все едно наште служби да си мръднат пръста за Златка Блек!  hahaha

Уважаема, като начало би могла да смекчиш тона си малко  Naughty

Поста ти не считам за нужно да коментирам: перхидролки, статут "М. Монро", война между две държави, ако решат, че "сега е момента" Thinking Mr. Green ....  бе, добре се справяш   Wink

Г-жа Андерсън е малко екс, но все още секс символ  на Америка и няма никаква база за сравнение със Златки и пр. еднодневки.

Виж целия пост
# 1 737
До неделя може да гласувате.....


Повредата не е във вашия ТВ........Резултатите ще са видими - след приключване на анкетата!

Е, не така де Маме, аз обичам да виждам резултатите!
Виж целия пост
# 1 738
Багата, докато тренира постоянно зяпа Златка, ама постоянно, но тя него не.  Laughing Камерата постоянно дава като я гледа как тренира.

Той направо щеше да я изпие с поглед, само лигите му дето не текнаха Grinning
Нали?  Flutter

Мариана Попова - "Отивам да се приведа в търговски вид "  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 739
Излагацията на наш Ники Кънчев Simple Smile
 

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия