VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 374
  • 4 970
# 1 890
Ако може някой да помогне,платих си за гледане на живо но за момента нищо не виждам.Инсталирах всякакви кодеци и плеъри но не тръгва.Имал ли е някой такъв проблем.Благодаря Ви предварително
Споко, аз от няколко часа нямам картина.
Виж целия пост
# 1 891
"Синките" по ръцете са и белези по рождение  Peace
за тези над татуто й ли говориш-не знаеш,но можеха да ги позаличат малко,имаше и на другата ръка
Ако мисията на Фънки е успешна - ще й дадът багажа!  newsm78
аз никъде не чух,че мисията му е свързана с багажа на Пам newsm78

Не, наградата беше "хавайско парти"! Аз само предполагам!  Simple Smile Иначе е странно една рокличка да не й дадът. Не съм от София, ама по спомени около хотелите има магазини и за дрехи.  Rolling Eyes


ЕДИТ: Копирам си старо мнение от темата, за който не го е видял: КЛИК - белези по рождение са!
Виж целия пост
# 1 892
така, така ... я, дайте да я срешем, и да и облечем нещо лъскавко ... на каква се прави тая? тя не знае ли, че е дошла на Балканите?  Mr. Green  .. че то влизането в българския ББ трябва да е най-тържествения случай в живота и   Laughing
Никой не е казал, че трябва да е нагласена като за Оскарите, но въпрос на елементарно уважение към домакините е да се опиташ да изглеждаш малко по-елегантно. А не като че ли си тръгнал до кварталния магазин, за да си купиш хляб и кофичка кисело мляко.
Виж целия пост
# 1 893
 Лили се беше изпикала и изакала на килима под кухненската маса.

Срамота, виж да беше Манго, разбираемо, ама Лили  Mr. Green
Виж целия пост
# 1 894
Няма в София магазини за дрехи ни в България Mr. Green
Къцко и даде носия да си я носи Mr. Green
Виж целия пост
# 1 895
Да бяха вкарали Анелия, Галена, Андреа, Николета и щяха да й дадът на заем нещо Долче и Габана, Кавали, Мавали, Лабутени....  Mr. Green Да я вкарат малко в стил тая парцалеса!  Naughty Като от сергия в Слънчев бряг ми се е облякла!
Виж целия пост
# 1 896
http://www.justin.tv/spicestream?utm_campaign=live_embed_click&a … com#/w/3819851664
Виж целия пост
# 1 897
Вече се гледа онлайн, на безплатен сайт. На платения не знам, понеже съм на друг компютър в момента.
Виж целия пост
# 1 898
така, така ... я, дайте да я срешем, и да и облечем нещо лъскавко ... на каква се прави тая? тя не знае ли, че е дошла на Балканите?  Mr. Green  .. че то влизането в българския ББ трябва да е най-тържествения случай в живота и   Laughing
Никой не е казал, че трябва да е нагласена като за Оскарите, но въпрос на елементарно уважение към домакините е да се опиташ да изглеждаш малко по-елегантно. А не като че ли си тръгнал до кварталния магазин, за да си купиш хляб и кофичка кисело мляко.

е, на мен не ми изглеждаше точно така... съвсем  прилично облечена за "събитие" от такова естество и  лично аз не се чувствам никак обидена от вида и  Wink  Peace
 
Виж целия пост
# 1 899
Вече го пуснаха и по платения и по диема.
Виж целия пост
# 1 900
Ако може някой да помогне,платих си за гледане на живо но за момента нищо не виждам.Инсталирах всякакви кодеци и плеъри но не тръгва.Имал ли е някой такъв проблем.Благодаря Ви предварително
Споко, аз от няколко часа нямам картина.


Тръгна най сетне,опитвах на всички браузери и най накрая тръгна на Интернет експлорер
Виж целия пост
# 1 901
В 13.30 по Диема фемили.....

Колко плащате, за да гледате?

Благодаря, Еве! Гледам ги.....
Виж целия пост
# 1 902
Между другото вчера ги гледах до 4 часа. Владко отиде и спа навън. Фънки бодува цяла вечер и пуши пури, Орлин се събуди и отиде при него та си говореха.
Фънки каза, че е при Касабие и всеки ден ще му доставят готвена спец. за него храна.
Бил спрял и алкохола.
Виж целия пост
# 1 903
  Лили се беше изпикала и изакала на килима под кухненската маса.
hahaha hahaha hahaha

ЕДИТ: Копирам си старо мнение от темата, за който не го е видял: КЛИК - белези по рождение са!
мерси Hug
Виж целия пост
# 1 904
Американците по принцип не се гласят много-много за ежедневието си. Какво толкова неестествено има във вида на Памела не разбрах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия