VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 373
  • 4 970
# 1 995
Мише, едва ли някой се съмнява, че Златито е семпло момиче ... да не кажа нещо друго
Виж целия пост
# 1 996
Ето и тук може да се гледа в момента http://bg-gledai.tv/vip-brother-online
Виж целия пост
# 1 997
http://www.ustream.tv/channel/baybradur

Златка явно я бива да готви, цял ден е около печката, сега и палачинки премята!
Виж целия пост
# 1 998
Златка готви в момента нещо. Май  палачинки..... и аз незнам. А днес Пам не са я давали. Скрита е някъде или паззарува както казаха...  newsm78
Виж целия пост
# 1 999
дайте някой линк за гледане на живо   bouquet
Виж целия пост
# 2 000
Не знам Златка (черната) каква плеймейтка е, на мен ми прилича на травестит....толкова груби черти има, че....  
Виж целия пост
# 2 001
Сигурно сте го обсъдили вече, ама не мога да се начудя тоя неандерталец Ники Кънчев нямаше ли въпроси по сценарий, та се държа като Бай Ганьо в Европата, като говореше с Памела. Какви бяха тия селски изцепки, та даже нагледалата се на какво ли не пишман актриса Памела го заряза демонстративно?

Не предполагах, че Памела Андерсън ще ми стане някога симпатична, ама ето че и това се случи. Жената изглежда много добре за годините си, държи се непринудено, даже ми се стори доста притеснена, та затова подръпваше постоянно косата си.
Виж целия пост
# 2 002
Сутринта даваха Пам точно за пет минути. След това не съм гледала и не знам. Peace
Виж целия пост
# 2 003
дайте някой линк за гледане на живо   bouquet

Аз си платих за да гледам Памела Андерсен. А те не я дават......... Сега ме е яд.
Виж целия пост
# 2 004
Не знам Златка (черната) каква плеймейтка е, на мен ми прилича на травестит....толкова груби черти има, че....  

неисках да го казвам да не ме набедят нейните фенки тук аз на какво приличам но , като селски бек от хамалите на гарата говори и жестикулира грам дама няма в нея хеле пък женско
Виж целия пост
# 2 005
Златка готви в момента нещо. Май  палачинки..... и аз незнам. А днес Пам не са я давали. Скрита е някъде или паззарува както казаха...  newsm78

Златка прави палачинки,но като виждам по съдът със сместа, се разкарва една муха,та може да ядат палачинки с мухи.
Виж целия пост
# 2 006
Сега гледам снощния епизод, че изпуснах някои моменти. Ама тази Соня е ужасна превземка, много неприятна личност  ooooh!

Тя какво прави днес? Появи ли се изобщо?
Виж целия пост
# 2 007
Сега гледам снощния епизод, че изпуснах някои моменти. Ама тази Соня е ужасна превземка, много неприятна личност  ooooh!

Тя какво прави днес? Появи ли се изобщо?
Направо не слиза от екран,все нея дават.... Close
Виж целия пост
# 2 008
Златка готви в момента нещо. Май  палачинки..... и аз незнам. А днес Пам не са я давали. Скрита е някъде или паззарува както казаха...  newsm78
То до самия край ще е така сигурно. Whistling

На мен най-неприятна са ми тази ХАмериканската журналистка,Фънки и Мариана Попова. ooooh!
Останалите са ок.
Виж целия пост
# 2 009
Сутринта даваха Пам точно за пет минути. След това не съм гледала и не знам. Peace
И какво правеше? Сигурно е било в гръб.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия