VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 298
  • 4 970
# 2 085
Опа Къци набара часовник  Crazy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 2 086
ей, ся, ще им вземат апарата за кръвно - там имало часовник. Ама, не е верен. Било 16.22 Mr. Green
Хахахаха, поискаха да занесат апарата в изповедалнята.
Виж целия пост
# 2 087
Да взеха го  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 2 088
хахаха, горките, прецакаха се  Grinning
Виж целия пост
# 2 089
Ето я Пам бре  Sunglasses сега й се мазнят  Crazy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 2 090
Оф, тия па. Щом се покаже Пам и спират, сакън па да не я видим...
Виж целия пост
# 2 091
И смениха камерите ...
Виж целия пост
# 2 092
еееееее разбира се, появи се и превключиха друга камера, тц тц тц  #2gunfire
Виж целия пост
# 2 093
На Бони нещо не й е добре. Златка й се прави приятелка.

Бони си мисли какво й прави детето и се радва, че в събота ще я види.
Виж целия пост
# 2 094
Памела е много сладка, супер естествено се държа, за разлика от родните ни ВИП-ки:-))))) Аксиния как влезе хахахаххаха, както днес един колега сподели: "Аксиния ли? - тя е известна с това, че е известна" хахаххахаха - много се смях. Патрашкова е супер зле, както и другата журналистка Соня - ужас, това ли е родната ни журналистика????? Тези две изкуфели лелки...

Гледам новото издание през рамо, доста пошло ми идва и си е същото като отпреди няколко години, само муцуните са "уж" различни, а сценаристите могат да се гръмнат след снощния сценарий на Ники и шамара, който им зашлеви Пам.
Бони също е сладка, а Орлин ми е фаворит-много го харесвам - позитивен и естествен.

Не мисля, че ще го гледам редовно, но...може и да пиша отново ако нещо много ме "впечатли".



Виж целия пост
# 2 095
Пам е голям пич. Вчера, когато се появи и на интервюто, и при влизането, се показа доста земна и много ми хареса. Даже се притесняваше адски много... но много комуникативна и сладка  Party
Виж целия пост
# 2 096
еееееее разбира се, появи се и превключиха друга камера, тц тц тц  #2gunfire

Да бе,кво да й гледам на Бони  Tired
Виж целия пост
# 2 097
Какви са тъпанари само ... събрали се на групичка, стоят отстрани и я гледат като мечка на мегдан  
Виж целия пост
# 2 098
На Бони и се гади, можело да е бремена.  Wink
Виж целия пост
# 2 099
Сори, но Патрашкова може да е всичко друго , но не е и изкуфяла леличка !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия