VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 311
  • 4 970
# 2 130
Марианка как сладко си похапва. hahaha
Виж целия пост
# 2 131
Ами то това е културния сблъсък, явно това, което става в момента.
Малките вип-комплексари и голямата звезда.
Виж целия пост
# 2 132
Явно не е точила баници там.
Виж целия пост
# 2 133
rolling pin, просто Ирен К. не я знае.


Ирен каза 'стик' пък уж живяла 20 и не знам си колко години в САЩ Thinking .

Сигурно не е точила баници, но  все е минавала покрай baking tools в магазина.
Не че има значение, разбира се. Ирен К предимно мъже е търсила в САЩ , така е виждала живота. Сама си ги е написала тези неща в биографията й.
Виж целия пост
# 2 134
Къде гледате. Аз от тези сайтове /безплатните/, които успях си отбележа от вас вчера, нито един не работи  newsm78
Виж целия пост
# 2 135
Защо в България когато някой на някого плати за нещо и си
мисли, че му е в кърпа вързан и може да го прави на маймуна?


Изобщо не ме смятйте за голяма почитателка на Памела Андерсън,
но според мен продуцентите и Ники Кънчен направиха всичко
възможно да я изложат като ЖЕНА.
- Пуснаха я без багаж, все едно не могат да я заведат до
някой магазин да си купи някакви дрехи. Shocked
- Отвратително тъпи въпроси от Ники Кънчев и неработещ микрофон. smile3555
- Неадекватно поведение от т.н. наши ВИП-ове - ами или не знаят английски
или не могат да намерят нормална тема за разговор с нея, а и каква беше тази
неадекватна история с носията - това ли беше моментът и начинът да й я подарят? Shocked
- Ако и без топла вода са я оставили в къщата, направо да ги й е срам продуцентите
от организацията им. След дълго пътуване дори и нормалните хора се къпят и
така лягат да спят, не е само Памела претенциозната, че си е поискала душа. Simple Smile

Нека си бяга жената по-надалеко, пък ние и светът ще следим какво ли ще
напише за пребиваването си в България, ама защо ли не ми се струва да е
много ласкаво, за съжаление. Thinking
Дано жената е достатъчно умна, за да не си помисли, че хората в Бг са
равни на няколкото гореизброени...допишете си израза на ум Laughing
и приятно гледане на Биг Брадър!. Peace
Виж целия пост
# 2 136
Ох.... довечера ще пада смях  Joy

Столицата на Сърбия е ....  hahahaОсло  / не видях коя го каза , Бони или Златка  Crazy/
 
Виж целия пост
# 2 137
 smile3532 smile3532
Виж целия пост
# 2 138
защо не виждам , какво са отговорили вс на анкетата ?
Виж целия пост
# 2 139
Май играят хорце.  Laughing 
Виж целия пост
# 2 140
Ох.... довечера ще пада смях  Joy

Столицата на Сърбия е ....  hahahaОсло  / не видях коя го каза , Бони или Златка  Crazy/
 


Те Бони и Златка са г/д на едно и също интелектуално ниво..само където Бонка си трае, а и все пак има някакъв талант и постижения, но Златкааа  Sick
Виж целия пост
# 2 141
жалко, че не обръщат внимание на Памела А. Да нямаш какво да кажеш/ попиташ жена като нея значи че си или много злобен, или малоумен...................
Ами...значи аз съм злобна или малоумна.
Ама , честно, хич не се сещам какво да си говоря със силиконова перхидролка, станала известна с цици и филм, сниман преди ......20-на години.Дори не съм го гледала.
Единственото, което съм чела за нея, че мъжът й здраво я налагал и тя го изгонила.Това ли да я питам:"По колко пъти на ден те млатеше мъжО?"     Laughing
Виж целия пост
# 2 142
Изобщо не ме смятйте за голяма почитателка на Памела Андерсън,
но според мен продуцентите и Ники Кънчен направиха всичко
възможно да я изложат като ЖЕНА.


Абсолютно. Дори шегата с бирата, тираджийте и шкембе чорбата беше не на място #2gunfire .

Ох.... довечера ще пада смях  Joy

Столицата на Сърбия е ....  hahahaОсло  / не видях коя го каза , Бони или Златка  Crazy/
 


Те Бони и Златка са г/д на едно и също интелектуално ниво..само където Бонка си трае, а и все пак има някакъв талант и постижения, но Златкааа  Sick

В интернет пише, че Златка е тази която ще видим колко знае столиците на Сърбия и Румъния. Иначе Бони си признава, че дори не е завършила средното си образование, тя не претендира за акъл Simple Smile .
Виж целия пост
# 2 143
Къде гледате. Аз от тези сайтове /безплатните/, които успях си отбележа от вас вчера, нито един не работи  newsm78

http://bg-gledai.tv/vip-brother-online  Hug Hug Hug

Май играят хорце.  Laughing  

А защо пуснаха черен екран  #Cussing out,само ги чувам  Crossing Arms
Виж целия пост
# 2 144
Голяма боготворене на Памела в темата .
Не забравяйте тя не е тук на гости ,тя е на работа .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия