VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 263
  • 4 970
# 2 145
Ох.... довечера ще пада смях  Joy

Столицата на Сърбия е ....  hahahaОсло  / не видях коя го каза , Бони или Златка  Crazy/
 

Joy Joy Joy.
Дано успея да гледам
Виж целия пост
# 2 146
Ох... омръзна ми само тоя оперния да гледам  #2gunfire
Виж целия пост
# 2 147
жалко, че не обръщат внимание на Памела А. Да нямаш какво да кажеш/ попиташ жена като нея значи че си или много злобен, или малоумен...................
Ами...значи аз съм злобна или малоумна.
Ама , честно, хич не се сещам какво да си говоря със силиконова перхидролка, станала известна с цици и филм, сниман преди ......20-на години.Дори не съм го гледала.
Единственото, което съм чела за нея, че мъжът й здраво я налагал и тя го изгонила.Това ли да я питам:"По колко пъти на ден те млатеше мъжО?"     Laughing


И аз така. Whistling

Юлиян, Николай, Фънки, дори Марияна, разказват много интересни истории, преживявания и т.н. С удоволствие ги слушам. Flutter
Виж целия пост
# 2 148


А защо пуснаха черен екран  #Cussing out,само ги чувам  Crossing Arms

Аз гледам тук:

http://www.ustream.tv/channel/baybradur
Виж целия пост
# 2 149
Цитат
значи аз съм злобна
Ти го каза.  Wink
Виж целия пост
# 2 150
Добре, де. Вчера иронизирах, ама днес направо питам.
Аджеба защо трябва задължително един човек да владее английски? Не може ли да владее немски без да има понятие от превода на "What is this?" И защо ако случайно не го владее добре е заклеймен за изключително тъп.
 


Виж целия пост
# 2 151
жалко, че не обръщат внимание на Памела А. Да нямаш какво да кажеш/ попиташ жена като нея значи че си или много злобен, или малоумен...................
Ами...значи аз съм злобна или малоумна.
Ама , честно, хич не се сещам какво да си говоря със силиконова перхидролка, станала известна с цици и филм, сниман преди ......20-на години.Дори не съм го гледала.
Единственото, което съм чела за нея, че мъжът й здраво я налагал и тя го изгонила.Това ли да я питам:"По колко пъти на ден те млатеше мъжО?"     Laughing


Ами например можеш да я попиташ как е започнала звездната й кариера,
как са я открили и поканили да се снима и т.н.?

А другите наши "ВИП-ове" какво ще ги питаш, като те и звездна кариера
си нямат, за повечето от тях се предполага, че дори и само кариера си нямат Joy
Виж целия пост
# 2 152


А защо пуснаха черен екран  #Cussing out,само ги чувам  Crossing Arms

Аз гледам тук:

http://www.ustream.tv/channel/baybradur

Само окото ми показва  Thinking
Виж целия пост
# 2 153
Добре, де. Вчера иронизирах, ама днес направо питам.
Аджеба защо трябва задължително един човек да владее английски? Не може ли да владее немски без да има понятие от превода на "What is this?" И защо ако случайно не го владее добре е заклеймен за изключително тъп.
 



Не е задължително разбира се, но ако не искаш да гледаш като някои от хората в къщата е полезно да поназнайваш това онова.  Peace
Виж целия пост
# 2 154


Само окото ми показва  Thinking

Спряха излъчването. Сигурно искат да гледаме предаването по ТВ-то.
Виж целия пост
# 2 155


Само окото ми показва  Thinking

Спряха излъчването. Сигурно искат да гледаме предаването по ТВ-то.


Аха ясно наближава да го дават и ни резнаха  Crossing Arms
Виж целия пост
# 2 156
Добре, де. Вчера иронизирах, ама днес направо питам.
Аджеба защо трябва задължително един човек да владее английски? Не може ли да владее немски без да има понятие от превода на "What is this?" И защо ако случайно не го владее добре е заклеймен за изключително тъп.
 
Не е задължително разбира се, но ако не искаш да гледаш като някои от хората в къщата е полезно да поназнайваш това онова.  Peace
Аз че го знам, го знам.  
Имам приятелка, която знае шест езика и тя би гледала като хората от къщата.
Виж целия пост
# 2 157
Памела я знам от сериала и че имала някакво порно с гаджето ,толкоЗ .
Не ми е интересна с нищо .
Не съм злобна със сигурност .
Виж целия пост
# 2 158
Добре, де. Вчера иронизирах, ама днес направо питам.
Аджеба защо трябва задължително един човек да владее английски? Не може ли да владее немски без да има понятие от превода на "What is this?" И защо ако случайно не го владее добре е заклеймен за изключително тъп.
 
Не е задължително разбира се, но ако не искаш да гледаш като някои от хората в къщата е полезно да поназнайваш това онова.  Peace
Аз че го знам, го знам.  
Имам приятелка, която знае шест езика и тя би гледала като хората от къщата.
Кофти.  Peace
Виж целия пост
# 2 159
Памела след Спасителите имаше още един също доста успешен сериал - ВИП. Не е върхът на актьорското майсторство, но пък си има нещо в нея, което на американците, а и не само, се харесва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия