VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 256
  • 4 970
# 2 190
Влади към коя църква е ?
Виж целия пост
# 2 191
Влади към коя църква е ?

На Владко звездите му го говорят.
Виж целия пост
# 2 192
към някоя църква в Щатите е , но коя ли е тя ...малко мамино синче ми се струва .
Виж целия пост
# 2 193
На мене пък ми стана жал за Влади. Седнали там някакви с претенции, че са повече от останалите и от него и го гледат снизходително и пренебрежително. Златка с тая мутра направо трябва да си гръмне пластичния хирург, а Мариана Попова е толкова естествено грозна, милата, че чак жал да ти стане...
Виж целия пост
# 2 194
Колкото се опитвам да го оправдавам Влади,понеже ми е симпатичен,той просто бълва глупост след глупост и започвам да си мисля,че е към някоя секта. Rolling Eyes

П.П. И мен ме е жал за него и не знам защо. ooooh!
Виж целия пост
# 2 195
Константинов е доста противен, той ли се беше бил заради паркомясто? Водещата е доста неприятна, с този писклив глас....
Виж целия пост
# 2 196
към някоя църква в Щатите е , но коя ли е тя ...малко мамино синче ми се струва .

Вярно, че американците имат безброй много църкви, някои от които са откровено сектантски.
Виж целия пост
# 2 197
Влади е болен според мен, жал ми е за момчето.
Виж целия пост
# 2 198
към някоя църква в Щатите е , но коя ли е тя ...малко мамино синче ми се струва .

Вярно, че американците имат безброй много църкви, някои от които са откровено сектантски.


Горкия  Tired къде се е замесил там...
Виж целия пост
# 2 199
Влади е болен според мен, жал ми е за момчето.
От какво мислиш,че е болен?Нещо психично ли? Аз не смятам,че е болен,а просто промит мозък от някоя секта.Иначе е симпатичен как на всеки дава всичко,но тази доброта е измамна,понеже тези хора имат нужда от отрезвяване.Имахме такава учителка към Яхова беше.Гледката е почти идентична. Tired
Алекс изобщо не може да води като хората.Толкова изкуствено,че чак дразни! Sick
Виж целия пост
# 2 200
Влади е чистосърдечен , добродушен и открит , живее си в негов свят ,
няма много общо с тия там , особено с някои от жените , които се чудят с кого да си легнат , само да е по-богат ..

Мариана Попова е все по- отблъскваща ,
Фънки е добродушен  , изненада ме .
Виж целия пост
# 2 201
Златка си пада малко проста, но нахална и все гледа да се обади.
Чудя се защо Патрашкова все е с тия очила?
Аксиния не се забелязва много.
Виж целия пост
# 2 202
Златка
Това не може да е истина.
Виж целия пост
# 2 203
Не просто наистина този път съм много потресена.
Виж целия пост
# 2 204
Това не е истина....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия