VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 355
  • 4 970
# 2 370
В анкетата,защо не може да се види резултата или да си промениш вота?
Фаворитите ми за сега са :Криси Патрашкова,Къци,Бони и Фънки.
Виж целия пост
# 2 371
Говорят си, че Памела утре си тръгва.
Виж целия пост
# 2 372
Памела се навечеря с Бони, влезе при другите и им пожела лека вечер.

Кой луд вярва, че Памела е сега ще си се прибере и ще си спи в 9 и 30 вечерта?! Не показаха и камерите от нейната стая. Според мен, както каза Фънки днес, я изкарват, водят я в някой хотел и вечер излиза някъде другаде. Нереално е.
Гледах лайфа цял ден, та тя се появи за 10 минути да пие кафе, 20 минути за някаква им мисия, след обяд за 30 минути, защото Биг брадър ги накара да се държат добре с нея и тя да избере един с който да вечеря и 30 минути за вечеря с Бони.

Всички други говорят как нямат търпение Пам да си тръгне, как Юлиян нямал търпение да пее в стаята и , като заминела "тая" и кво ли още не. Нямам думи за нашите "ВИП-ове". Никакво гостоприемие и никакво внимание.
Бонка излезе най-човечна и земна.
 Sick
Виж целия пост
# 2 373
Мерси,
аз не си го бях пуснала и се чудя защо гледам черен екран!  Laughing
Виж целия пост
# 2 374
Цитат
Мариянка ми идва лицемерка
И на мен.Никога не съм я харесвала.Изкуствена ми е много.Бони ме кефи.Нищо, че е ромка.Държи се естествено жената.
Виж целия пост
# 2 375
Айдеее, и Аксиния се прояви колко е умна  hahaha
"Ана Каренина" ако не знаете, е написана от Достоевски  omm

В гимназията имах съученик, който упорито се опитваше да ни убеди, че Ана Каренина е съпругата на Лев Толстой.


Жалко,че не е станал Вип  Crazy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 2 376
Второ - да не са деца в детската градина , да идат и да накачулят някой , просто ей така , все пак с непознат човек се спазва някаква дистанция ...
Едно е да спазваш дистанция, друго е да си темерут.

А за интелекта - в първия сезон като че ли имаше най-интелигентни участници с малки изключения. Спомням си, че дискутираха "Ад" на Данте Алигиери и всички знаеха, че е от него. А не бяха Вип, а обикновен Биг Брадър. От втория сезон насам общото ниво на участниците е доста по-ниско. Едва ли за 8 години толкова сме затъпяли като нация.
Виж целия пост
# 2 377
Памела според мен не интересна на никой. Дори и на зрителите. Тя утре си отива, така че това беше.
Виж целия пост
# 2 378
Може ли някой линк за гледане   Praynig
Виж целия пост
# 2 379
Не е за вярване ,че има човек особено на годините на Злата ,който не знае столиците на страни от Европа Shocked

И аз не мога да повярвам! Даже си помислих , че е номер и че и е наредено нарочно да говори така.Не бих се учудила ако и е платено за да се прави на толкова тъпа.
А като се сетя на времето моята учителка по география как ни подлагаше на инквизиция за тези столици и то на всички държави и нямаше отърване докато не ги научиш.
Сега разбирам защо е била права жената толкова да изисква за тези неща и съм и много благодарна.
Виж целия пост
# 2 380
Пиша го без грам подигравка,смях и пр.Но според мен Владко има нужда от професионална помощ.И под професионална визирам магистър по медицина със специалност психиатрия.
Виж целия пост
# 2 381



Жалко,че не е станал Вип  Crazy Joy Joy Joy

Стана Хамериканец.
Joy
Виж целия пост
# 2 382
Памела се навечеря с Бони, влезе при другите и им пожела лека вечер.

Кой луд вярва, че Памела е сега ще си се прибере и ще си спи в 9 и 30 вечерта?! Не показаха и камерите от нейната стая. Според мен, както каза Фънки днес, я изкарват, водят я в някой хотел и вечер излиза някъде другаде. Нереално е.
Гледах лайфа цял ден, та тя се появи за 10 минути да пие кафе, 20 минути за някаква им мисия, след обяд за 30 минути, защото Биг брадър ги накара да се държат добре с нея и тя да избере един с който да вечеря и 30 минути за вечеря с Бони.

Всички други говорят как нямат търпение Пам да си тръгне, как Юлиян нямал търпение да пее в стаята и , като заминела "тая" и кво ли още не. Нямам думи за нашите "ВИП-ове". Никакво гостоприемие и никакво внимание.
Бонка излезе най-човечна и земна.
  Sick

+1

MementoMori, честита премяна!

Тоя Влади е умрял от глад, щото няма пари и за това е влязъл в къщата, за да има какво да яде! Нищо, че отрича сега!
Виж целия пост
# 2 383
Аз го гледам тук,има парола под видеото. Peace http://vipbrother2012.com/live2.html
Виж целия пост
# 2 384
Едно е да спазваш дистанция, друго е да си темерут.

и ей така ще отидеш  да я заговориш ?
замислих се , че и аз не бих отишла просто така при нея да водя разговор ,
какво да й кажа ? или питам ? нищо не се сетих ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия