

. Като хората те обичали щели да ти дадат малко 'хлебче'. Та нали и тези хора трябва да са работили за да си изкарат прехраната...Това момче е наистина лудо, хубаво говори за любов и единство, ама ако всички бяхме като него, кой щеше да ни дава хлебец
? 

Пари и само пари

Защо така подценявате свободните университети не разбирам,ясно е че става въпрос за много пари там,но изискванията никак не са снижени
Познавам пного неграмотни и прости колеги,но и такива с гениални умове
Държавните университети не са гаранция за велики умове и капацитети,особено напоследък

Пари и само пари

Защо така подценявате свободните университети не разбирам,ясно е че става въпрос за много пари там,но изискванията никак не са снижени
Познавам пного неграмотни и прости колеги,но и такива с гениални умове
Държавните университети не са гаранция за велики умове и капацитети,особено напоследък 

Пари и само пари

Защо така подценявате свободните университети не разбирам,ясно е че става въпрос за много пари там,но изискванията никак не са снижени
Познавам пного неграмотни и прости колеги,но и такива с гениални умове
Държавните университети не са гаранция за велики умове и капацитети,особено напоследък 
Препоръчани теми