VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 366
  • 4 970
# 2 400
Оооо, не мога да го слушам  Sick
Не понясам хора, които говорят клишета, и ги казват така, сякаш са абсолютната истина и другите нямат право на различно мнение.
Той дори не изслушва другите, прекъсва и казва някаква глупост с такава категоричност, че ...  ooooh!
Виж целия пост
# 2 401
дайте да не го обсъждаме момчето
А това пък защо? Нали е Брадър?  newsm78

Защото е очевидно, че момчето не е добре. И е жалко за нас да злоупоребяваме с това и да му гледаме сеира.

Той Къци не му пада по-долу.
Виж целия пост
# 2 402
А Владко ми става все по-неприятен  Stop . Като хората те обичали щели да ти дадат малко 'хлебче'. Та нали и тези хора трябва да са работили за да си изкарат прехраната...Това момче е наистина лудо, хубаво говори за любов и единство, ама ако всички бяхме като него, кой щеше да ни дава хлебец Crazy ?
Виж целия пост
# 2 403
дайте да не го обсъждаме момчето
А това пък защо? Нали е Брадър?  newsm78

Защото е очевидно, че момчето не е добре. И е жалко за нас да злоупоребяваме с това и да му гледаме сеира.

Той Къци не му пада по-долу.
Момчето е сектант и е влязъл с майка си в предаването с ясното съзнание,че ще бъдат обсъждани.Ти ако не искаш,не коментирай,но е неизбежно.Къци си се държа много адекватно в тази ситуация и се опита да говори с него човешки.
Да,през http://www.ustream.tv/channel/baybradur
Виж целия пост
# 2 404
Гласувах за Юлиян Константинов.
Виж целия пост
# 2 405
На мен майка му много ме длазни, направо ме отвращава. И го гледа с отворена уста и с такова възхищение. Май и тя е малко чалната.
Мерси Pupitka
Виж целия пост
# 2 406
Какво ѝ има на тази анкета?
Виж целия пост
# 2 407
Завършила е „Финанси“ в Бургаския свободен университет  #Crazy

Ето познах ,само там е възможно,не че в държавните вече не е така,ма в свободните е  Whistling Whistling Whistling Пари и само пари  Money Money Money
И аз съм завършила там "Счетоводство и контрол",но не бих казала,че беше лесно,напротив NaughtyЗащо така подценявате свободните университети не разбирам,ясно е че става въпрос за много пари там,но изискванията никак не са снижени PeaceПознавам пного неграмотни и прости колеги,но и такива с гениални умове PeaceДържавните университети не са гаранция за велики умове и капацитети,особено напоследък LaughingА и знанията на Златка по география би трябвало да са от прогимнзията,а не от университета,там не се учат столиците Joy
Виж целия пост
# 2 408
така си е ... смях!  Laughing
Виж целия пост
# 2 409
Завършила е „Финанси“ в Бургаския свободен университет  #Crazy

Ето познах ,само там е възможно,не че в държавните вече не е така,ма в свободните е  Whistling Whistling Whistling Пари и само пари  Money Money Money
И аз съм завършила там "Счетоводство и контрол",но не бих казала,че беше лесно,напротив NaughtyЗащо така подценявате свободните университети не разбирам,ясно е че става въпрос за много пари там,но изискванията никак не са снижени PeaceПознавам пного неграмотни и прости колеги,но и такива с гениални умове PeaceДържавните университети не са гаранция за велики умове и капацитети,особено напоследък LaughingА и знанията на Златка по география би трябвало да са от прогимнзията,а не от университета,там не се учат столиците Joy
Никой не казва,че държавните университети са пълни с гении,но да ти кажа съм наясно какво е точно в БСУ и ще си замълча.Там който не е кандидатствал,него не са приели. Wink
Виж целия пост
# 2 410
Аз пък изобщо не мисля , че Владко е луд , просто е много надъхан на религиозна тематика.
Освен това искрено се възхитих на чудесния му "american english".
Друго си е да си израснал в друга държава от малък/ той е бил на 3-4 г когато са заминали доколкото разбрах/.Например майка му си говори с нашенски акцент , макар че и тя е била 20 г там.
Виж целия пост
# 2 411
Нещо не тръгва, а друго място има ли?
Виж целия пост
# 2 412
Леле, май само аз няма да се подиграя на Златка в случая. Ясно е, че момичето не блести с интелект, даже никак, но поне си призна, че просто не знае столиците, а не почна да обяснява как се била притеснила и т.н. Не е единствената в тази държава която не знае неща от обща култура, нивото на образованието е паднало много ниско, доста са и учениците в днешно време които нямат понятие от 'елементарни неща'.

Бони, Кристина и Къци май се държава най-приветливо с Памела. Бони е наистина естествена...май се очертава да бъде любимка на публиката.
  202uu
Виж целия пост
# 2 413
Завършила е „Финанси“ в Бургаския свободен университет  #Crazy

Ето познах ,само там е възможно,не че в държавните вече не е така,ма в свободните е  Whistling Whistling Whistling Пари и само пари  Money Money Money
И аз съм завършила там "Счетоводство и контрол",но не бих казала,че беше лесно,напротив NaughtyЗащо така подценявате свободните университети не разбирам,ясно е че става въпрос за много пари там,но изискванията никак не са снижени PeaceПознавам пного неграмотни и прости колеги,но и такива с гениални умове PeaceДържавните университети не са гаранция за велики умове и капацитети,особено напоследък LaughingА и знанията на Златка по география би трябвало да са от прогимнзията,а не от университета,там не се учат столиците Joy

Бях асистент там за 1 година. Не съм завършила този университет (слава, Богу). Мисля по-на татък да си спестя коментара. Ако там ти се вижда трудно .....
Виж целия пост
# 2 414
Нито един от онлайн каналите не ми тръгва  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия