VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 359
  • 4 970
# 4 335
Николай няма да спечели. Друга е ролята му във ВБ.
.

Сега чакаме да ни осветлиш. Whistling
И аз съм под напрежение.  Simple Smile
Виж целия пост
# 4 336
Николай няма да спечели. Друга е ролята му във ВБ.
.

Сега чакаме да ни осветлиш. Whistling

Няма пък.  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 337
А, кои са номинирани, кога ще се гласува и кой ще гласува? Зрителите ще се включват ли?
- Соня (от Главата на къщата Фънки)
- Орлин (капитан на загубелият отбор)
- Къци (избран от съквартирантите)
А гласуването тече, нали дават някакви телефони за подкрепа.

 newsm78 newsm78 newsm78 Тази мися на Къци след номинациите ли дойде  newsm78
Виж целия пост
# 4 338
E как каква е ролята му в къщата?! Да разпалва етническо напрежение и да има разделяне на лагери Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4 339
Юлиан как така говори нормални с Бони?
Виж целия пост
# 4 340
newsm78 newsm78 newsm78 Тази мися на Къци след номинациите ли дойде  newsm78

Преди. Оня ден беше с ушички на лайфа.
Виж целия пост
# 4 341
Алекс що каза, че м/у Фънки и Соня прехвърчали искри, а пък той я номинирал за изгонване?
Виж целия пост
# 4 342
ББ му върна на Къцката за всичките му непрекъснати искания.  Laughing
Виж целия пост
# 4 343

А на Бони искреността и непринудеността са лееекинко 'фотошопнати'. Пробва се да го играе простодушна и добричка, но взе даи  избива злобичката.

то и градусите помогнаха ...алкохолните  Mr. Green

А Соня как се оглеждаше с тези ножове - да не закове Фънки за някоя стена. Confused

Николай се насади доста добре, язък му за стратегиите  и уменията - не става за тази игра. 
Виж целия пост
# 4 344
Алекс що каза, че м/у Фънки и Соня прехвърчали искри, а пък той я номинирал за изгонване?
според мен го каза иронично  Thinking
Виж целия пост
# 4 345
newsm78 newsm78 newsm78 Тази мися на Къци след номинациите ли дойде  newsm78

Преди. Оня ден беше с ушички на лайфа.
Ради, да, вярно... newsm78 вторият ден обаче...или още първия, абе върти ми се нещо в ума как след като беше номиниран от половината съквартиранти (нали този път в 2 дни текоха тези номинации) баш на него дадоха мисия да се прави на Герой.  Sunglasses

----
А Соня как разбра, че Фънки е Шефът  Rolling Eyes или просто предположения са това?
Виж целия пост
# 4 346

А на Бони искреността и непринудеността са лееекинко 'фотошопнати'. Пробва се да го играе простодушна и добричка, но взе даи  избива злобичката.

то и градусите помогнаха ...алкохолните  Mr. Green

А Соня как се оглеждаше с тези ножове - да не закове Фънки за някоя стена. Confused

Николай се насади доста добре, язък му за стратегиите  и уменията - не става за тази игра. 


тя е хвърлила око на Фънки ли?
Виж целия пост
# 4 347
Алекс що каза, че м/у Фънки и Соня прехвърчали искри, а пък той я номинирал за изгонване?
Някакъв сарказъм newsm78  Соня като излезе от изповедалнята обаче отиде да потупа Фънки. ББ иска да станат на кълбета hahaha
Виж целия пост
# 4 348
Сървайвъра е такъв селянин  ooooh! Само се чудя той ли ме дразни повече или гнусното синче Хамериканче  ooooh!
Бони и тя ме издразни в епизода тази вечер. "Аз не съм ядосана, бла-бла, ама дай ще викам половин час." И тя си е проклетичка. Wink

Аз съм за Златка  Mr. Green Може да е кифличка, но поне си казва каквото й е на душата, аз харесвам такива хора.  Mr. Green

А, да, също съм и за Къци.  Grinning
Виж целия пост
# 4 349
Николай е удобен на продуцентите, когато трябва да се формира интрига в къщата, когато трябва да се провокират съквартиранти, особено такива като Бони дето му се връзват. Но и зрителите му се връзват така като гледам, така че Николай е много удобен за насочването на вниманието към когото реши ВБ. С две думи служи за отклоняване на вниманието от персонажи, които трябва да стигнат до финал. Като гледам какви страсти се вихрят и тук по негов адрес, добре са му подбрали ролята. Николай трябва да привлича вниманието, докато преценят продуцентите. Няма да му дадат парите. Във всеки един БВ има такива ракети носители. Все пак не е Здравко, че да му дадат парите.  Mr. Green

E как каква е ролята му в къщата?! Да разпалва етническо напрежение и да има разделяне на лагери Rolling Eyes

Близо си, макар че го каза с други думи. Ако не е Бони ще е някой друг. В момента тя поддава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия