VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 359
  • 4 970
# 4 350
newsm78 newsm78 newsm78 Тази мися на Къци след номинациите ли дойде  newsm78

Преди. Оня ден беше с ушички на лайфа.

Мисията на Къци трябва да е след номинациите, защото нали казаха за автографа на Аксиния дето й дал като малка, а тя тва го каза когато го номинира Grinning
Виж целия пост
# 4 351
Говорите за игри за стратегии ,за смс-и  за мен всичко е нагласено .
Виж целия пост
# 4 352
Николай успя да изкара част от другото лице на Бони, предполагам това му е целта. И ще продължава. На мен тя не ми изглежда мила и толкова простодушна - по скоро това е маска.  А алкохола я накара да се държи доста просташки. Извинявам се на феновете й, това е моето мнение.
Виж целия пост
# 4 353
Николай е чист стратег. И в Сървайвъра се делеше на лагери, но по едно време всички му дадоха пълен игнор. И накрая той взе, че спечели.  Rolling Eyes Надявам се тук да не стане така, но мисля, че той скоро ще изгърми.
Бони уж била спокойна, но веднага ''подпали''.  Mr. Green
В началото всички се правеха на добрички, но с времето маските ще паднат.
Виж целия пост
# 4 354
Е голям стратег е, всички разбраха за какво се бори:)))
Виж целия пост
# 4 355
От какво подпали Бони ?
Виж целия пост
# 4 356

А на Бони искреността и непринудеността са лееекинко 'фотошопнати'. Пробва се да го играе простодушна и добричка, но взе даи  избива злобичката.

то и градусите помогнаха ...алкохолните  Mr. Green

А Соня как се оглеждаше с тези ножове - да не закове Фънки за някоя стена. Confused

Николай се насади доста добре, язък му за стратегиите  и уменията - не става за тази игра. 


тя е хвърлила око на Фънки ли?

е, не е глупава -  разбра кой я е номинирал и сега ще има кръв и сополи ... ББ вкарва екшън и   става интересно  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 357

А на Бони искреността и непринудеността са лееекинко 'фотошопнати'. Пробва се да го играе простодушна и добричка, но взе даи  избива злобичката.

то и градусите помогнаха ...алкохолните  Mr. Green

А Соня как се оглеждаше с тези ножове - да не закове Фънки за някоя стена. Confused

Николай се насади доста добре, язък му за стратегиите  и уменията - не става за тази игра. 


тя е хвърлила око на Фънки ли?

е, не е глупава -  разбра кой я е номинирал и сега ще има кръв и сополи ... ББ вкарва екшън и   става интересно  Mr. Green
ВБ нарочно й каза кой я е номинарал. Явно на човека му се гледа екшъън.  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 358
Защо Соня е със забрадка с тигров принт? Да няма и тя някаква мисия? Crazy
Ровят в една питка - търсят късмет.
Виж целия пост
# 4 359
Николай настрои Юлиян срещу Бони, после Владо.. да видим кой още.
Виж целия пост
# 4 360
Николай се опитва и съмишленици да си намери против чалгата и ромите ,
като за начало промива мозъка на Владко да му продължал делото,
а на оня не му трябваше много, за да обещае.
Виж целия пост
# 4 361
а на оня не му трябваше много, за да обещае.
Mr. Green
изкефи ме Къци с допълнителния тен, имам чувството че ВБ го имитираше както той им иска  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 362
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=426464420744462&set=a … ype=1&theater

 Можете да напишете мнението си.
Виж целия пост
# 4 363
Не знам но такива като Николай изобщо не харесвам, Crossing Arms подмолни дребни душици.
А Владо нали се тупа в гърдите ,че е Исус и обича хората ,а защо се съгласява с това което прави Николай та даже и ще продължи делото му? Нещо не ми се връзва неговото мислене или е само  позиране за да изглежда различен? Thinking
Виж целия пост
# 4 364

Аз не знам да има изгонен от Сървайвър заради сбиване с друг участник. А е имало всякакви луди глави.
Но в ББ се случи. И подозирам, че не е било само в българския.

В сръбския Сървайвър изтониха две мадами, защото се ступаха... Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Благодаря, колега   Wink bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия