VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 359
  • 4 970
# 4 395
В разговор между Марияна и Аксиния прди малко стна въпрос за Златка и Багата.Марияна каза,че ще бъде хубаво да се съберат пак,но Аксиния направи една такава физиономия,не беше очаквала такъв отговор от Марияна.


Мариана е лицемерка. Те не говори това, което мисли. Говори така, както мисли, че е добре да се представи пред драгия зрител.

Не знам дали е така, но и Бони днес ѝ каза, че го играе малко 'фурнаджийски'  Laughing .
Виж целия пост
# 4 396
Фънки много кротък Simple Smile
Виж целия пост
# 4 397
Мариана се опитва да го играе добрата. Уж, че на всеки мисли хубавото, колко е добра, колко е над нещата, колко е широко скроена ...... а си е злобарка от класа и това си пролича от изказането й тази вечер за това, че българите направили задръствания по магистралата щото ходели мн на море, а тя горката отишла само веднъж. И според нея средния българин имал пари да води добър живот. Проста, елементарна кръчмарска певица.

Не се учудвам, че един мъж покрай нея не може да се задържи.
Виж целия пост
# 4 398
Мариана се опитва да го играе добрата. Уж, че на всеки мисли хубавото, колко е добра, колко е над нещата, колко е широко скроена ...... а си е злобарка от класа и това си пролича от изказането й тази вечер за това, че българите направили задръствания по магистралата щото ходели мн на море, а тя горката отишла само веднъж. И според нея средния българин имал пари да води добър живот. Проста, елементарна кръчмарска певица.

Не се учудвам, че един мъж покрай нея не може да се задържи.

Правя някаква аналогия между нея и Галка от Каризма, много, много напомня на нея.
Виж целия пост
# 4 399
Правя някаква аналогия между нея и Галка от Каризма, много, много напомня на нея.
И аз това си помислих като се сетих как беше споменала че иска да им готвят и да им чистят, и нали Галка беше реагирала по аналогичен начин, че тя не може да чисти, защото е Галка от Каризма
Виж целия пост
# 4 400
Е как Аксиния няма да направи крива физиономия..Та тя става и чака Багата да се събуди по 3-4 часа, че да тренират заедно. Използва всеки удобен момент да го заговори или да седне до него.
 Grinning
Виж целия пост
# 4 401
Правя някаква аналогия между нея и Галка от Каризма, много, много напомня на нея.
И аз това си помислих като се сетих как беше споменала че иска да им готвят и да им чистят, и нали Галка беше реагирала по аналогичен начин, че тя не може да чисти, защото е Галка от Каризма

Кой е искал да му готвят и чистя- Мариана ли?
Виж целия пост
# 4 402
да, съвсем в началото спомена, че би било добре да има някой да им готви, може и да се е шегувала не знам Thinking
а пък аз току що открих Америка - не знаех че Юлиян Константинов е брат на волейболиста Пламен Константинов, има ли още непросветени като мен Stop
Виж целия пост
# 4 403
Е как Аксиния няма да направи крива физиономия..Та тя става и чака Багата да се събуди по 3-4 часа, че да тренират заедно. Използва всеки удобен момент да го заговори или да седне до него.
 Grinning

Верно ли бе?  Shocked

Тая кога стана и тя вип? За тоя Бага ще се избият бе, те като не видели мъже тия миски.
Виж целия пост
# 4 404
да, съвсем в началото спомена, че би било добре да има някой да им готви, може и да се е шегувала не знам Thinking
а пък аз току що открих Америка - не знаех че Юлиян Константинов е брат на волейболиста Пламен Константинов, има ли още непросветени като мен Stop

добър ден

ако го изгонят аз нямам нищо против да си го взема у нас, че мн ме кефи  Joy


тя пък Мариана голямата певица и звезда, че й да й готвят
Виж целия пост
# 4 405
Е как Аксиния няма да направи крива физиономия..Та тя става и чака Багата да се събуди по 3-4 часа, че да тренират заедно. Използва всеки удобен момент да го заговори или да седне до него.
 Grinning

Верно ли бе?  Shocked

Тая кога стана и тя вип? За тоя Бага ще се избият бе, те като не видели мъже тия миски.
Миналия ден.
Даже в сайта има клипчета. Много ми е нагла.Преди 3-4 дена се накиснала до него, разпитва го, на него не му се говори, оная се бута до него и продължава. Постоянно го гледа, когато се съберат всички и винаги търси близост с него.
Виж целия пост
# 4 406
добър ден
ако го изгонят аз нямам нищо против да си го взема у нас, че мн ме кефи  Joy
тя пък Мариана голямата певица и звезда, че й да й готвят
хаха, аз се чудя защо му се кефя, а то е било защото съм имала по принцип симпатии към брат му Mr. Green
Тя и Марианчето не можеш да я разбереш звезда ли е, не е ли звезда, един път така каже друг път друго, подобно на Бонка - хем е ромка, хем като й го кажат се сърди и реве Tired
Виж целия пост
# 4 407
е, добре де как може да станеш вип с няколко дневното си участие в реалити преди не знам колко годни
нито го е спечелила, нито даже се задържа там
аз признава, че даже преди не повече от 2 години разбрах за нейното съществуване и ми беше трудно да разбера коя е пък тя и изобщо не си я спомням от стар академито  newsm78
Виж целия пост
# 4 408
Е как Аксиния няма да направи крива физиономия..Та тя става и чака Багата да се събуди по 3-4 часа, че да тренират заедно. Използва всеки удобен момент да го заговори или да седне до него.
 Grinning
Верно ли бе?  Shocked
Тая кога стана и тя вип? За тоя Бага ще се избият бе, те като не видели мъже тия миски.

и аз го забелязах този интерес към Багата , той обаче няма никакъв ...
Виж целия пост
# 4 409
добър ден
ако го изгонят аз нямам нищо против да си го взема у нас, че мн ме кефи  Joy
тя пък Мариана голямата певица и звезда, че й да й готвят
хаха, аз се чудя защо му се кефя, а то е било защото съм имала по принцип симпатии към брат му Mr. Green
Тя и Марианчето не можеш да я разбереш звезда ли е, не е ли звезда, един път така каже друг път друго, подобно на Бонка - хем е ромка, хем като й го кажат се сърди и реве Tired

е, когато трябва да й направят място да отиде да се изпикае в някоя бензиностанция на магистралата е звезда, ама ся сме със стратегия в къщата и може да се откаже от това си звание
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия