VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 333
  • 4 970
# 4 425
http://www.youtube.com/watch?v=f1ttNBN-TJo&feature=related




Виж целия пост
# 4 426
ееееее Бони вече почва да ме оттегчава. Първо реве, че й казват че е ромка/циганка, после непрекъснато се шегува с това и не спира да говори като ромка и да се изтъква Sick
Щото си има комплекс. Нормално за циганите. Държи се точно като такава.

Бони нали уж е успяла циганка. Извинявайте, но на вечерята с Пам умрях от срам. И аз не знам английски, но все ще вържа 2-3 думи, да не знаеш, как е щастлив на английски или училище, това си е супер елементарно.
Съгласна съм с Николай, че циганите и чалгата са на път да ни превземат.
Ако Бони е успялата циганка, какво да кажем за неуспелите, които са много, много повече и практикуват професията циганин, т. е. да живеят от социални помощи. На Софи Маринова съм фен, но Бони някак не може да се мери с нея.
Забелязах, че въпреки коментарите за пушенето в къщата, Патрашкова продължава да си пафка вътре. Тази жена от едни цигари в затворено помещение не може да се откаже, т.е. пристрастена е, а какво остава да пише безпристрастни коментари. Дразни ме. Не може да не се съобразяваш с другите, особено, като си малцинство.  Така е засмукала тези цигари и се бори за тях, сякаш дима облъчва здравословно другите Whistling
Симпатизирам на Къци. Опитва се да се държи нормално и уравновесено.

Виж целия пост
# 4 427
http://www.youtube.com/watch?v=PF6a1-6-dJc&feature=related

тая песен всички я пеят...и червени и бели офицери и всички...но текста е ясен за всички...


и после от песента направиха това:

http://www.youtube.com/watch?v=1gxs6AyD1rI&feature=related
Виж целия пост
# 4 428
Ако обичаш ,когато качваш клипове,уточнявай за какво става дума,за да знаем дали да ги гледаме или не!! Peace
Виж целия пост
# 4 429
Ако обичаш ,когато качваш клипове,уточнявай за какво става дума,за да знаем дали да ги гледаме или не!! Peace


и как по-точно да ти го уточня...като например, че това е една руска песен, която по-късно болшевиките превръщат в марш...или трябваше да сложа табела с указания...
Виж целия пост
# 4 430
Чудя се след случката с Николай Бони защо продължава да се вре при него (визирам днешното спречкване)?Ясно е че няма да промени мнението му, най-много да го настърви още повече. Да страни от него, защото тя губи, не той.Ама и другите са мижитурки, защо не я защитиха пред него да го видим тогава!
Защото е проста. И както всички цигани и тя не остава по-назад...комплексирана от това , че е ромка. Самата тя се чувства различна...както всички роми. То е ясно защо...и има защо! Извинявайте, но поведението и в последните дни е изключително циганско  Sick Постоянно някакви акценти (уж нарочно) , някакви цигански думи, извивки... еми не ме кефи, сори
Виж целия пост
# 4 431

Бони нали уж е успяла циганка. Извинявайте, но на вечерята с Пам умрях от срам. И аз не знам английски, но все ще вържа 2-3 думи, да не знаеш, как е щастлив на английски или училище, това си е супер елементарно.
Съгласна съм с Николай, че циганите и чалгата са на път да ни превземат.
Ако Бони е успялата циганка, какво да кажем за неуспелите, които са много, много повече и практикуват професията циганин, т. е. да живеят от социални помощи. На Софи Маринова съм фен, но Бони някак не може да се мери с нея.
Забелязах, че въпреки коментарите за пушенето в къщата, Патрашкова продължава да си пафка вътре. Тази жена от едни цигари в затворено помещение не може да се откаже, т.е. пристрастена е, а какво остава да пише безпристрастни коментари. Дразни ме. Не може да не се съобразяваш с другите, особено, като си малцинство.  Така е засмукала тези цигари и се бори за тях, сякаш дима облъчва здравословно другите Whistling
Симпатизирам на Къци. Опитва се да се държи нормално и уравновесено.


Първо се чудя защо пък Памела не знае една- две елементарни думи на български по тази логика?Защото не е длъжна и няма необходимост сигурно?
И аз мисля, че твърде много чалга и чалгарски манталитет ни заобикалят, да ги отстреляме ли тези хора? Ти как разграничаваш Софка от Бонка, че чак на едната си фен? С какво едната е по-
от другата? Все тая Confused
И не виждам общото между пушенето и професионалните качества на Патрашкова  Rolling Eyes Между другото безпристрастни трябва да са само водещите на новините, пък и те не са. Не може да се гледа обективно при наличието на субект. Патрашкова работи за някого, той не харесва дадени хора, има определени интереси и т.н.  Като добавим и личните пристрастия става една дълга и широка  Stop И това не специално за нея а по принцип за журналистите...
Не харесвам Къци, за мен е изкуствен, суетен, лицемерен бръмбъзък  Laughing , но пък аз не съм безпристрастна, защото пуша  Wink
Виж целия пост
# 4 432
Николай и Бони явно са си имали вражда от преди предаването.
За вчерашния скандал тя не се е вряла при него .В крайна сметка няма да се свре в една стая и да не общува с никого.
Софи е по-мила на мен също ми е по-симпатична .Тя например си казва да я наричат циганка ,не пиела ром ,че да и викат ромка . Mr. Green
На вчерашното предаване не разбрах от какво подпали Бони / не това за кАмпанията / ?
chocolate-girl може да прегледаш и ти правилата на форума .
Виж целия пост
# 4 433
Още от започването обещах да пиша, но не мога да смогна Laughing
Фаворит нямам за победител, но са ми приятен Фънки. Неприятни са ми Николай и Мариана Попова ooooh!
Благодарна съм на хората, които споделят какво става в къщата Peace
Мисля, че от 4 ? единия ще е Николета Лозанова, която загатна нещо такова в Горещо.
Виж целия пост
# 4 434

chocolate-girl може да прегледаш и ти правилата на форума .

Защо? Запозната съм с правилата. Ако има нещо, което мислиш, че е нередно в написаното от мен сподели Simple Smile
Виж целия пост
# 4 435
Ily, нали са вчера са се били събрали Николай, Юлиан и Влади и Бони е отишла и попитала дали може да се присъедини към компанията? newsm78 Това имах в предвид под завиране, има достатъчно други съквартиранти, с които може да води нормален разговор, без после да има последици от това. Peace
Виж целия пост
# 4 436
Ily, нали са вчера са се били събрали Николай, Юлиан и Влади и Бони е отишла и попитала дали може да се присъедини към компанията? newsm78 Това имах в предвид под завиране, има достатъчно други съквартиранти, с които може да води нормален разговор, без после да има последици от това. Peace
Не са били само те .
Още от започването обещах да пиша, но не мога да смогна Laughing
Фаворит нямам за победител, но са ми приятен Фънки. Неприятни са ми Николай и Мариана Попова ooooh!
Благодарна съм на хората, които споделят какво става в къщата Peace
Мисля, че от 4 ? единия ще е Николета Лозанова, която загатна нещо такова в Горещо.

Според мен Николета категорично отрече .
chocolate-girl ами циганите не са по различни от останалите хора по принцип  Grinning
Виж целия пост
# 4 437
Стана въпрос за Иван Ласкин и Марияна се изтърва: "той май ще мине да ни види".

ооо, те ще го вкарат, за да се видят с Никол Laughing

Аз това го казах отдавна Simple Smile Точно заради Никол
Я разкажете това за Никол и Иван, че не знам.  Crossing Arms Flutter
Виж целия пост
# 4 438
Айде няма нужда от расистки изказвания  Tired  супер тъпо е, никак не говори добре за говорещия.   Peace

Иван се заяждаше с Никол по време не "Черешката", задяваше я на тема интелект, а тя много му се върза и рева. Иначе я гледаше като хипнотизиран. Според мен гроздето му беше кисело  Whistling
Виж целия пост
# 4 439
[
Скрит текст:
quote author=loca link=topic=678962.msg23049783#msg23049783 date=1348265269]
Стана въпрос за Иван Ласкин и Марияна се изтърва: "той май ще мине да ни види".

ооо, те ще го вкарат, за да се видят с Никол Laughing
Аз това го казах отдавна Simple Smile Точно заради Никол
Я разкажете това за Никол и Иван, че не знам.  Crossing Arms Flutter
[/quote][/spoiler]Имаха сериозен конфликт в "Черешката на тортата", но не мисля , че тук ще има развитие...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия