VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 340
  • 4 970
# 4 410
Аз пък се чудя момичета като Златка и Аксиния от какво се издържат?
Виж целия пост
# 4 411
Гледам вечерното издание и си викам 'Ех, Владо най-накрая да каже нещо умно'.... Whistling . Веднъж да не ме подразни.

малко влезе в час това момче
явно до сега средата му е повлияла

а уж той щеше да влияе на средата

има още много да у4и тоя пи4
ама си мисли 4е няма
Виж целия пост
# 4 412
Златка снима фотосесии,реклами и клипове...Наскоро се снима в един филм, един сериал и до колкото знам пак има ангажименти за още един филм.Също така участваше в едно танцуално шоу по дискотеките.До колкото съм я чувала да казва, човека до нея и родителите и, също и помагали.
Аксиния - нямам си и на представа, нито от къде изкара пари за зъби, цици и други, нито от къде изкара за 1-2 песнички. Приказваше се, че имала някакъв заможееееен любовник. Laughing
Виж целия пост
# 4 413
Стана въпрос за Иван Ласкин и Марияна се изтърва: "той май ще мине да ни види".
Виж целия пост
# 4 414
Сега вкарахте нова сюжетна линия в сценария и дадохте хляб за сюжетна линия Аксиния- Багата- Златка, ще видим колко бързо ще реагират сценаристите Mr. Green
Много са стегнати още, не са се отпуснали и всичко все още е поза, но пък има шанс за големи скандали, мислех че ще е по скучен сезон.
Личното ми мнение, че Фънки ще разочарова очакващите да бъде голям скандалджия, защото е един нормален възпитан човек и няма склоност към махленско поведение.
Този от Сървайвър, винаги ме е учудвало защо толкова му се връзват и засягат  в мен не предизвиква нито желанието за анализ, нито за дразнене.
Бони доста ме изненада колко лесно поддава на провокация, част от реакциите й бяха смущаващи и те карат да се чувстваш неудобно, че гледаш това.
Мариана е досаден дървен философ, но скоро ще и писне позата и ще изтрещи, така мисля аз.
Златка ще я толерират още седмица- две и ще им писне от тъпотията й.
Най -смешната поза в предаването е, че не е важно кво и колко си учил, а какъв готин човек си, да бе  да...
Виж целия пост
# 4 415
Стана въпрос за Иван Ласкин и Марияна се изтърва: "той май ще мине да ни види".

ооо, те ще го вкарат, за да се видят с Никол Laughing
Виж целия пост
# 4 416
Багата искаше да ходи да ляга.
Юлиян:
- Представи се сега Златка яхнала Къци.

 Joy
Виж целия пост
# 4 417
Багата искаше да ходи да ляга.
Юлиян:
- Представи се сега Златка яхнала Къци.

 Joy
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 4 418
Багата искаше да ходи да ляга.
Юлиян:
- Представи се сега Златка яхнала Къци.

 Joy

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Е това не мога да си го представя!!
Виж целия пост
# 4 419
Златка снима фотосесии,реклами и клипове...Наскоро се снима в един филм, един сериал и до колкото знам пак има ангажименти за още един филм.Също така участваше в едно танцуално шоу по дискотеките.До колкото съм я чувала да казва, човека до нея и родителите и, също и помагали.
Аксиния - нямам си и на представа, нито от къде изкара пари за зъби, цици и други, нито от къде изкара за 1-2 песнички. Приказваше се, че имала някакъв заможееееен любовник. Laughing

Аз до колкото знам Златка в момента няма гадже. А, и аз съм я чувала да казва, че от тези клипчета и фотосесии не се вадят кой знае какви пари. Не съм мн сигурна дали не е истина това, което се говори, че са момичета на каталог. Това имах предвид.
Виж целия пост
# 4 420
Има. Някакъв Миро беше, ако не се лъжа.
Не знам какви пари вадят, но според мен точно тя не е от каталог. Беше си доста време с Багата, а после с този Миро. Бяха се разделили, а после пак се събраха. Кой мъж би търпял приятелката му да ходи "по поръчки" толкова време?
Двете Златки + Николета изобщо не смятам, че ще паднат толкова да стигнат до каталог. По-скоро си търсят заможни приятели.
Ония вече техните подражателки и драпащи за слава неизвестни дами са от каталозите.
Когато наложиш името си на медийния пазар, то започва да ти носи пари.

Ето ся, Златка ще изкара лев от Вип брадър, после ще я канят тук-там по интервюта, пак по клипове, снимки и филми.. и пак ще изкара лев.
Виж целия пост
# 4 421
Най -смешната поза в предаването е, че не е важно кво и колко си учил, а какъв готин човек си, да бе  да...

Аз до колкото виждам, до сега тези, които се имат за най-интелигентни и знаещите в къщата, се показаха като най-долните и лицемерни личности. Така че, това да не вземе да се окаже вярно, колкото и да не им се вярва на хората...И не че подкрепям незнанието, просто визирам хората в къщата.
Виж целия пост
# 4 422
Стана въпрос за Иван Ласкин и Марияна се изтърва: "той май ще мине да ни види".

ооо, те ще го вкарат, за да се видят с Никол Laughing

Аз това го казах отдавна Simple Smile Точно заради Никол
Виж целия пост
# 4 423
Аз пък се чудя момичета като Златка и Аксиния от какво се издържат?


хахахахахахахах....ти ме разсмя...благодаря ти...
Виж целия пост
# 4 424
Сега се позагледах в банера /снимката на корица/ във фейсбук страницата на Вип брадър и ми направи впечатление, че Николай е по-черен от Бони и от всички останали. Дали това му е слънчевият загар или такъв му е естественият тен  Rolling Eyes  ... ? Да не се окаже и неговата жилка ромска  Laughing ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия