VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 323
  • 4 970
# 4 440
Нещо интересно нощеска  newsm78 (репортерите ни са почивали май  newsm78 )

П.П. Ако Светльо от Хиподил влиза, аз съм - за  coolcool
Виж целия пост
# 4 441
Снощи Николай разправяше разни истории за скокове с парашут, даваше съвети на Орлин, защото той си е избрал да скача с такъв. Беше много смешно, защото повечето истории бяха с инциденти, неотворен парашут и др. подобни. После обърнаха на вицове.
Не разбрах Къци и Соня какви желания си избраха обаче.
Виж целия пост
# 4 442
 Орлин го извикаха в изповедалнята и сега ще го водят да скача, съквартирантите му пожелаха успех.
Сутринта коментираха Соня, защото снощи ги е наредила почти всички, на Марияна казала, че е с ограничен капацитет. Повечето съквартиранти са сигурни, че Соня ще излезе в понеделник.
Виж целия пост
# 4 443

chocolate-girl ами циганите не са по различни от останалите хора по принцип  Grinning


Нещо си се объркала обаче. Аз никъде не написах, че са по-различни или че не са хора като всички нас  Peace  а това , че те се чувстват различни и, че им е вроден комплекс...очевидно и в ефир това се показва от Бони  Whistling
Виж целия пост
# 4 444
Ще ми дадете ли някой хубав сайт за гледане онлайн?  Praynig
Защото от този, който гледам качеството е ужасно.
Виж целия пост
# 4 445
ама тоя с ку4ето Манго където го бил кръстил на циганите в България
направо  ме пръсна от смях

необяснимо е за мен как никой от вас не се смя на това
Виж целия пост
# 4 446
пуснете линк , ако ги дават някъде он-лайн Simple Smile
Виж целия пост
# 4 447
Сутринта коментираха Соня, защото снощи ги е наредила почти всички, на Марияна казала, че е с ограничен капацитет. Повечето съквартиранти са сигурни, че Соня ще излезе в понеделник.

Много грозно ако е направила така, все пак те не са ѝ виновни.

ама тоя с ку4ето Манго където го бил кръстил на циганите в България
направо  ме пръсна от смях

необяснимо е за мен как никой от вас не се смя на това

Ами може би, защото не ни е смешно ? На мен Манго ми звучи като марката дрехи. Пък Памела много я интересува как им казват на циганите в България, не мисля, че дори е загряла, друга му беше целта на Николай.
Виж целия пост
# 4 448
пуснете линк , ако ги дават някъде он-лайн Simple Smile

http://bg-gledai.tv/vip-brother-online
Виж целия пост
# 4 449
  bouquet
Виж целия пост
# 4 450
Hug
Виж целия пост
# 4 451
Вчера ми се струва, че ВБ си избра да компометира Бони - първо с незнанието й на английски, после - сканадала с Н.М.
Е, според мен успяха, гледам и мненията във форума не са такива каквито бяха.
Соня Кукуто започва да ми се издига мъъъничко в очите, в скоро време може да започна да я пиша с фамилията й
Виж целия пост
# 4 452
И аз благодаря за линка, че вчера изпуснах целия ден  bouquet
Виж целия пост
# 4 453
Юлиан: Никол,  не плаши кучето - то не може да те познае без къдрици - мисли, че си външен човек  Laughing

пп. спряха  стрийма гадовете  Confused
Виж целия пост
# 4 454
Извинявайте ако сте го обсъждали вече, но коя е съпругата на Владо?  newsm78 Във визитката пише,че е семеен...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия