VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 246
  • 4 970
# 4 725
И сега ако е останал някой да си мисли, че Златка "играе" простачка...
Виж целия пост
# 4 726
Ама аз очаквам Златка да сложи Николайлай на мястото му, че тя не е ромка и няма как да му поднася, очаквам да го нападне и да го набие, много му се е ядосала.
Виж целия пост
# 4 727
Мислех , че Патрашкова и Соня ще се клявките , но се оказа , че са Бонка и Златка , и двете не млъкват ...
И двете имат много какво да кажат  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 728
А Багата, правилно ли разбирам, е присъствал по време на конфликта между Златка и Николай?

И да е присъствал какво? Не мисля, че има някакво задължение да я защитава. Peace
Виж целия пост
# 4 729
Бонка и Златка нещо много се самонадъхват и филмират в момента. Laughing
Двенките са ми като по калъп, продължавам да не намирам разлика между тях. Wink
Виж целия пост
# 4 730
Аксиния пред Брадъра каза че Златка е КИФЛА  Mr. Green на мен ми стана много смешно, защото аз определям и нея самата като КИФЛА, ама тя може да се има пък за пирожка, де да я знае човек Wink
Виж целия пост
# 4 731
Златето да не се надява, че ако Николай й посегне Багата ще го спре.  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 4 732
Не знам какво е казал Николай, но никак не харесвам такива кряскащи и гръмогласни хора като Златка. Особено пък като е ядосана, направо се не трае. Tired
Виж целия пост
# 4 733
Златето да не се надява, че ако Николай й посегне Багата ще го спре.  Laughing Laughing Laughing
По-скоро я предизвиква тя да го удари  Wink ... и да фърка от брадъра  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 734
Златето да не се надява, че ако Николай й посегне Багата ще го спре.  Laughing Laughing Laughing
е то това остана - да гледаме и кютек

Не знам какво е казал Николай, но никак не харесвам такива кряскащи и гръмогласни хора като Златка. Особено пък като е ядосана, направо се не трае. Tired
шумничка е, аз намалих звука, изригва силно както рекламите, нетърпимо е почти  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 735
И да е присъствал какво? Не мисля, че има някакво задължение да я защитава. Peace
Не е въпрос  на задължения. Но хич не си представям някое от бившите ми гаджета да остане безразлично, ако попаднем в ситуация, в която някой си позволи да се държи неприемливо с мен.
Та ми стана странно.

Но Никол проявява много повече разум от останалите в ситуацията, а май е най-малка.
Виж целия пост
# 4 736
Оу, много е проста Златката...Как кряка вулгарно, че и подсвирква... #Crazy
Виж целия пост
# 4 737
Златето да не се надява, че ако Николай й посегне Багата ще го спре.  Laughing Laughing Laughing

Едва ли... hahaha аз си мисля, че на него изобщо не му пука за нея. newsm78 Поне по реакциите му досега.
От репортажа по Нова днес - момчето си вечеря спокойно, Златка само го закача и се опитва да го заговори... още си й е тръпка.

Добре че Къци се появи да успокои обстановката. Praynig
Виж целия пост
# 4 738
Николай й е казал, че ще я пребие /по нейни думи/.


Според мен Багата би станал да я защити и то доста яростно. Прилича ми в това отношение на един от бившите ми.
Виж целия пост
# 4 739
Златето да не се надява, че ако Николай й посегне Багата ще го спре.  Laughing Laughing Laughing
По-скоро я предизвиква тя да го удари  Wink ... и да фърка от брадъра  Mr. Green
Аз по повод изказването й : " Ако ми посегне има човек,к-о ще го спре".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия