VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 236
  • 4 970
# 4 755
николай никога няма да й посегне
Мхм, и на мен не ми се вярва.
Не се връзва с образът, който гради.

*************************************

Бонка не пипвала нищо в неделя - грехота било./ записвам си го това, аамаха/
******************************************************************

Хахаха, Златка не била разбрала бре - Николай се преместил, защото го било страх Златка да не го набие. Joy
Виж целия пост
# 4 756
хохохо Николчето трепери и чака Иван Ласкин, горкото дете  Stop значи сериала продължава Mr. Green
Виж целия пост
# 4 757
Бонка 100 пъти повтори, че днес играели на градове и тя казала Ливан, а Николай и направил забележка, пък тя знаела какво казва и с друга цел била го казала. Интересно ми е с каква друга цел? Laughing

Айде, дано влезе Ласкин. Mr. Green Praynig
Виж целия пост
# 4 758
Ох, аз като го каза първия път очаквах да се обоснове, защо когато хората играят на градове, тя назовава държави, но не би, сега отново повтори ама пак не изясни, какво ли е имала впредвид newsm78
Виж целия пост
# 4 759
Бонка 100 пъти повтори, че днес играели на градове и тя казала Ливан, а Николай е направил забележка, пък тя знаела какво казва и с друга цел била го казала. Интересно ми е с каква друга цел? Laughing

Айде, дано влезе Ласкин. Mr. Green Praynig

И на мен ми стана интересно с каква цел го е казала? Дали няма да е с цел да накара Николай да я контрира и пак да се скарат  Mr. Green

Ако влезе Ласкин се надявам да не се заяде с Никол, аз я харесвам, изглежда точна.
Виж целия пост
# 4 760

Хахаха, Златка не била разбрала бре - Николай се преместил, защото го било страх Златка да не го набие. Joy
Сега вече ще и порасне самочувствието  Crazy Joy

хохохо Николчето трепери и чака Иван Ласкин, горкото дете  Stop значи сериала продължава Mr. Green
Леле, тоА брадър направо гладиаторска арена, ноу мърси  Mr. Green Да не са направили 1000000 лв наградата  Thinking
Виж целия пост
# 4 761
Ама аз очаквам Златка да сложи Николайлай на мястото му, че тя не е ромка и няма как да му поднася, очаквам да го нападне и да го набие, много му се е ядосала.
smile3532Това беше добро!
П.П.И аз съм спряла звука,гледам "Горещо" където обсъждат "виповете".
Пфуу,веднъж ще може да се гледа вечер и то простотии Crossing Arms
Виж целия пост
# 4 762
Сега се сещям, че той Ласкин много пиеше. Мисля, че ще се впише в ситуацията  Peace Но може и да бъркам.
Виж целия пост
# 4 763
какво им е толкова смешно, нищо не разбирам
Виж целия пост
# 4 764
Ако влезе Ласкин се надявам да не се заяде с Никол, аз я харесвам, изглежда точна.

И на мен ми харесва, но ми е малко скучна. Wink Ласкин ще вкара интрига, не само с Никол, според мен.

Кой се хили така? Златка ли? Shocked Sick Че само слушам.
Виж целия пост
# 4 765
Сега се сещям, че той Ласкин много пиеше. Мисля, че ще се впише в ситуацията  Peace Но може и да бъркам.

На мен пък ми е интересно как ще го коментира жена му Crazy.
Виж целия пост
# 4 766
Скучна е, защото няма конфликти около нея Simple Smile

А с какво са се мазали, това не го разбрах?
Виж целия пост
# 4 767
Аз пък като Бони се чудя защо не им забраняват алкохола?
Виж целия пост
# 4 768
Сега се сещям, че той Ласкин много пиеше. Мисля, че ще се впише в ситуацията  Peace Но може и да бъркам.

На мен пък ми е интересно как ще го коментира жена му Crazy.

Хахха оле, да. Ще е интересно.
Виж целия пост
# 4 769
Скучна е, защото няма конфликти около нея Simple Smile

На мен не са ми толкова интересни конфликтите, не харесвам много сеира. Но примерно с часове съм слушала какво разказват Юлиан, Фънки, Мариана, дори Николай. Много интересни истории, преживявания и т.н.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия