Съпруги, чиито мъже пътуват по море-29

  • 54 262
  • 730
# 375
Здравейте Русалки!
Е, настъпи най-вълшебния месец в годината, когато ставаме една идея по-добри  Wink Незнам как е при вас, но това време от годината ми е любимо.  Мисля днес да окрасявам къщата, нищо че времето е толкова топло. Ако не ни хванат студ и виелици ще се видим в ряда  Wink
Хубави почивни дни  Hug
Виж целия пост
# 376
Давай Веселче,
украсявай thumbsup
Да му се невидиш и на мене ми се украсява, ама с нова украса. Май шЪ ЗлязЪ да видя тука нещо около нас. Не ми се стоИ, домА. А щях да се изпляскам пред тИливизУра и да мързИлувам.....Та, отивам де,.....да прУвИря дали сЪ получили нова стока, както ми казаха newsm49
Виж целия пост
# 377
Веси,съгласна съм с теб!!Започва много красив месец,пълен с приятни  емоции . Tada
Аз още нямам изблици да украсявам къщата,ама няма да се уфлянквам много,че да и се порадваме!
За сряда викам да се видим в заведението зад ВИНС-а дето не му зная името!!
А пък сега се сещам,че в градинката на Червения площад има хубаво заведенийце!!Там най-добре може да се паркира без наказателни обиколки!!Надявам се до сряда да го изберем!! Thinking
Днес се кефих в къщи на всякакви домашни развлечения,абееее правих си каквото си искам!! newsm03
И сега съъъъъм вече така!!

Айде вълшебни сънища от менееее Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 378
Добро утро в неделя! Hug
След вчерашния покупко-културен маратон(магазини,театър,гости),след малко се потапям в домашните дела.Започвам да приготням коледните щолени.Нали им трябва време за отлежаване.
А къщата ще я украся до Никулден.Днес децата тръгнаха за Икея и ще ми донесат новички украси. Grinning
Срещата в 12 в сряда е удобна за мен.Остава да уточним мястото.За мен е без значение .И двете предложения ме устройват.
Приятна неделя,морски Принцеси!  love001
Виж целия пост
# 379
Добро утро и от мен в неделя.
Виж целия пост
# 380
Мари,
Благодаря ти душко за каВетУ  bouquet  Като сЪ метнаФ от сутринтЪ, та чак до сега сЪ праЙФ на работна Мара...но съм дУволна Ут себе си. Сега ще си пийна от твоето кафенце с най-голямо удоволствие. Hug

Наде,
На 5-ти бях ти споменала, че имам ангажимент и ще закъснея. Дай моля те да не експериментираме със другите заведения които не ги знаем, а и аз ще губя ценно време докато ги намерим. Предлагаш две в които не сме били, а аз ще трябва да се лутам докато намеря местото.
Виж целия пост
# 381
Добър ден и от мен  wavey  Най-после приклчих с украсата  Wink , тая вечер и светлините ще пуснем, че да е пълна картинката.
Не съм почнала с покупките, но ще оставя като дойда до Варна, все пак предрагането е по-голямо.  Аз също не искам да рискувам с ново заведение  Wink за да не останем разочаровани...пък ако искате да сте сами в кръчмата елате в нашия град  Laughing  има места дето само за нас ще работят  Laughing  . Според мен оная механа  зад икономическия техникум, е досат уютно место, че и кухнята си я бива и е на самия център....Така че аз съм за там  Peace
Виж целия пост
# 382
  wavey дружината!
Направих щолена.Не съм много доволна и ще има другата събота поправителен.
За сряда съм солидарна с другите да се видим в познатата ни механа зад икономическия техникум.А друг път (след разяснения) ще посетим заведенията,които е предложила Надето.
Приятна вечер на всички! Hug
Виж целия пост
# 383
                                

Мамич,
Да ти имам търпението за щолена, като знам как се прави. Ще си направиш ти нов, щом си се зарекла, и не му се даваш, а шЪ мУ извиЙш вратЪ newsm10

Спорен ден Мацуранчици newsm10 И аз да я мятам, че имам да ходя на разни места, та да изпреваря дъжда поне, и за който говорят, че пак ще вали....Няма да станИ дъжд, и силен вятър и аз да мААм крачолите по задачи, като си спомням тука снощи какъв дъжд праска и какви ветрове вееха.

                                  newsm49

Мараба, Хели,
сАкивах тЪ Wink
Виж целия пост
# 384
Добро утро и от мене!
Делти,за сега ще се възползвам само от пожеланията,кафето го запазвам за следобед.
Наминавам за малко,преди да метна понеделничните задачи.Ще видим като изляза навън дали вятъра няма да ме отнесе.Уж имам достатъчно баласт Joy,но край морето си духа яко.
Пожелавам ви приятен ден и щастлова седмица!
Виж целия пост
# 385


Добро утро морски Принцеси! Да се надяваме, че прогнозите за лошо време няма да попречат на срещата ни  Wink и ще бъдем толкова свежи и хубави както тия лалета  Wink
Хубава и успешна седмица на всички!
Виж целия пост
# 386
Здравейте,момичета!!  love001
Веси,в подкрепа на твоите пожелания:

Нека още се порадваме на топличко временце!!
Делти,нямам претенции!Остава в механата зад търговската гимназия в 12.00ч ли??
Днес имам задачки за свършване и в това слънчице е кеф да се разгилдисваш!!На всички-успешна седмица и мнооооого усмивки!! Hug
Виж целия пост
# 387
Здравейте морячки  Hug Делти ме разконсперира   smile3534  докато надничах от балкончето и ей ме тук за едно здрасти  Joy Не сам ви забравила и доста ми липсвате. Аз рядко влизам ,но винаги хвърлям по едно очо .Надявам се ,че всички сте ок и весели празници от мен   love001  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 388
Айде, купих рибЪтЪ и я сложих във фризИра.....тя и без това си беше замразена, ама Диването обича само филяна рибЪ.

Наде,
Ами нали за тази механа говорихме предварително, пък и всички я знаем. Молбата ми, не претенциите, са заради това, че ще се забавя заради ангажимента си, и ако трябва и да търся новите кръчмета, ще загубя време и ще дойда късно. А като се видим ще обясниш къде се намират, още повече ще обясниш и на Веселчето, как да стигне до тях със ЖипкЪтЪ, че тя не познава оня тараф.....то и аз толкУЗ гУ зная де Embarassed срааам. Но нямам път натам.

Веселче,
Тая картинка сякаш заради мене си я изпляскала....Любимите ми жълти и червени лаленца  bouquet

Виж целия пост
# 389
Здравейте момичета! Hug
Хели,радвам се,че се включи.
Ех,че хубави картинки сте сложили   bouquet
Ще се видим в сряда наобяд.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия