Съпруги, чиито мъже пътуват по море-29

  • 54 262
  • 730
# 390
Момичета,днес във фейса видях нещо дето много ме развесели и ми допадна чувството за хумор!Пускам ви го с пожелания за лека вечер!!!
Виж целия пост
# 391
хИлоу ви Мацуранки и чИстит първи сняХ smile3503
Тази сутрин излизам на балконЯ и гледам на Галата беличко, а по таваните на колите под тИрасЪтЪ...сняХ. Но си му е време вечИ

ХаДи на зимнУтУ каВе Wink

                           
Виж целия пост
# 392
Добро снежно утро!
Добре,че първия сняг не натрупа, иначе всичко щеше да блокира из града.Сутринта локви,неработещи светофари.Не ми се мисли как ще е през истинската зима.
Но важно е да приемаме с усмивка действителността.И да почнем подготовката за празниците още от сега.Що да чакаме 20 дек,както ни е поствала Надето графика Joy
Ние още утре по обяд запразняваме с нашата среща.
Хели Hug,включвай се по-често.Липсваш ни.
Хубав ден и ведро настроение,морски Принцеси! newsm47
Виж целия пост
# 393
Добро утро и от мен!
Честит първи сняг! Тук покривите и градинката ми е побеляла, вчера мислех да махам последните цветя но пусти мързел  Laughing  и сега далиите и летните ми гербери внасят цвят в бялата картина.
Плановата ми за утре са да пътувам  Peace  , дано не ми мине котка път и да се видим на уговорената среща.
Делти, май ще вадим шапките и ръкавиците  Laughing
Наде, най ми допадна последната точко от графика  Laughing  ,да им е честито на тия дето работят  Joy , тън мън няма, тука всичко се отработва  Joy
Приятен и спорен ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 394
Ей, ви нещУ да сЪ похилите.....


Разговор между българи в Русия, “перфектно” владеещи руски, пред асансьор в хотел:
- Въй сефте в Маскву?
- Имеет си хас.
- А асансьор бачкает?
- Йок, ево мама! Закеркенечился между етажами!
- Е, значит прийдьотся качваться па стъпалами…
- А до коими етажами?
- Хич хабер си не имею!

Като го прочетох и не мога сЪ спра да се смея Joy Joy Joy Отиде ми гримОТ, а трябва слИт малкУ да ходя на маникЮр....Нямам времИ да си пляскам ноФ грим, и за тВа шЪ ходя така гримосана кЪт Идин вампир newsm49

По послИ шЪ ви изпляскам нещо смешнУ УтновУ, ама кЪт сЪ върна Wink нЕЙ пУ темЪтЪ, ама няма да спретИ да сЪ хилИтИ Wink
Виж целия пост
# 395


                                   

Пак да ви напомня дИвойки, шЪ позакъснея днеска за срещата.

ХаДи дУ скорУ newsm49
Виж целия пост
# 396
Добро утро,момичета,Приятна среща днес и лек и слънчев ден.
Виж целия пост
# 397
дИвойкииии, благодарскУУУ Hug
БешИ чудеснУ newsm10

СкорУ пак Wink....юхУхУ и бутилка ром              newsm47
Виж целия пост
# 398
  Wink докато се включа и ще съмне  Laughing  Днес беше хубав и изпълнен с емоции ден  Peace
Като се прибрах и видях шарана, дето го бяха уловили ми прималя  ooooh!  голям и не можах да се преборя с него, че мърдаше още. Грабвах го и при едни приятели хем на гости хем да диря помощ  Wink  Та продължие с черпането чак до сега  Laughing 
Делти, рома ще го запазя за утре сутринат, като гарнитура за чая  Wink , че такъв сняг започна да вали тук ...май ще вадим лопатите Laughing , а след това ще имам нужда да се згрея.
Сладки сънища  Hug
Виж целия пост
# 399
Добро утро,момичета.Тук слънчо се показа,ама много студено.Усмихнат и топъл ден на всички.
Виж целия пост
# 400

                             

Честит Празник Мацуранки на нас и Нашите Момчета! Дано винаги този светец е до нашите момчета, да им помага в трудните моменти които винаги ги съпътстват! Да ни ги връща винаги живи и здрави Praynig



                                Ти помниш ли очите на моряка -
две черни перли в бялото море?
Когато кажеше да го дочакаш -
желаеше го с цялото сърце!

Морски вятър галеше съня му,
създаден от моряшката мечта,
изопваше платната му към изток
да търси изгрева ти във нощта.

Един моряк - замислен, не - отчаян,
в пълен парадокс на външността.
Душата му - от нежност бе изваяна,
а в тялото на Херкулес кръвта.

Жена на борда само той допусна,
чак чайките засмяха се със глас.
Една скала, създадена от мускули,
в нозете бе на крехка, женска власт...

Помни моряка - погледа му искрен,
очите му - разплакано море.
От грубости душата му изчистена
и мъжкото му влюбено сърце!

                         Валентин Йорданов.
Виж целия пост
# 401
Пак съм аз ,забравих да честитя празника на всички.Моля да ме извините.
Виж целия пост
# 402
Добро утро и Честит Празник!
Да са ни живи и здарви момчетата,което е най-важно.Да преодоляват безпроблемно световните морета и океани и винаги да се завръщат щастливо при момичетата си!Нека Св.Николай бди над тях.


И да почерпя.Че вкъщи имам двама моряци и двама банкери.И аз нали съм от морския свят.
Приятно изкарване на празника,морски момичета! Hug
Виж целия пост
# 403

Честит Празник мили момичета!
Пожелаваме ви много здраве, щастие, късмет и най-вече любов! И както е казала Мамето, св Никола да пази нашите момчета, колкота изпращания толкова и посрещания да има  Praynig
Делти, разчувства ме  Cry
Хубав ден и празник на всички  Hug
Виж целия пост
# 404
Честит празник и от мен.Тези стихове много ми харесаха.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия