Съпруги, чиито мъже пътуват по море-29

  • 54 262
  • 730
# 435
Добро утро момичета .
Виж целия пост
# 436
Добро утро момичета!  bouquet kaffeetrmker_2
Веси,Благодаря за кафенцето.Тъкмо го до изпих и мятаме закачките за деня.
Мимka,Ива,добре дошли сред нас! welcome
На всички,приятна и спокойна седмица изпълнена с положителни емоции и много усмивки!
Виж целия пост
# 437
 waveyДобро утро и от мене.
ivaaa, welcome
Веси,като гледам кафето,май е съобразено със зимния пейзаж при вас. smile3521
Аз вчера пак бях работна и с този дъжд се прибрах мокра като кокошка.Уж отидох до кея с колата,но то така въртеше вятъра,че не ми остана сухо място.После си прибрах поне на топличко вкъщи.Направо ми стана жал за момчетата от екипажите и работниците. SadМокри и на студа,хич не им е лесно. Weary
Приятен ден и успешна нова седмица! newsm10
Виж целия пост
# 438
Здрастиииииииииииииииииии

                             

Дойдох за слИТ обИднУтУ каВе.....ама бях заета, по вънка

Вънка е един як здравословен студ,...така го обичам...не, че обичам лошото време....Ама хииич не го обичам. Но зима си е, и ако студа е такъв без поледици, съм най happy!!!

                   
Виж целия пост
# 439
Колко е весело тук сред вас  Crazy
Виж целия пост
# 440
Здравейте момичета!Не знаех,че има  тема за моряшките жени и съм приятно изненадана,че я откривам тук.Ако има свободни места в клуба с радост бих се присъединила.Поздрави от Варна
Виж целия пост
# 441


Добро утро! Може и да е мразовито, но слънчо вкарва настроение  Laughing
Nushlem, естествено че има места! Щом сме от една Порода  Wink , добре дошла и дано ти е приятна нашета цветна компания  Hug
Хубав ден на всички, а аз слагам след малко перката, че днес съм доста заета  Wink
Виж целия пост
# 442
Добро утро морски принцеси   bouquet
ivaaa, mimkata36, Nushlem добре дошли момичета  wavey, дано ви е уютно тук  Peace

Веси, кафенцето е супер  Hug Веднага мятам едно и после отивам да доукрася къщата преди да се завърнат тазманийските дяволчета от градината  Laughing
Виж целия пост
# 443
Добро утро,морски Принцеси!
Веси,стопли ме само мисълта за това димящо горещо кафе. Simple Smile
Марийче,ти хубаво украсяваш,но ще опазиш ли къщата от "тасманийските дяволчета" JoyДа ти са живи и здрави.
Делти,ти като тази панда ли се излежаваш и прозяваш или пак скокна hahaha
Nushlem, welcome при нас.Местата в клуба са неограничени.Свързва ни мириса на море smile3548 и още нещо Wink
Приятен  усмихнат ден на всички! newsm10
Виж целия пост
# 444
ПрЮвет-мрЮвет wavey

Nushlem wavey

Тука имаме една традиция да подаряваме тЪрлЪчИта на новопоявилите се момичета, но нещо я поизоставихме, щото тъъъкмо оплИтЪ и подарим на влязло момиче, то пише един пост и бЕга Laughing И викам да си спестим от плетенето...Но тоя път слагам и за теб и за предното момиченце

                       

И за Адашката Wink

Мимке, запЯдай  Wink

                         

хаДи налУзвайтИ гИ, и сЪ мятайтИ на миндерчИтУ на сладък мухаббет Wink

АлЬОООО, останалите, що не изпляскахте по нещо загреваЮщУ за Добре дошли

               Грейно винце за Добре дошли , а и за останалите русалчици, същУ Hug   

                                  
Виж целия пост
# 445
Трогната съм от терличките  Simple Smile и с най-голямо удоволствие ще си ги обувам  Simple Smile От снощи явно ми е тръгнало на подаръци.Мъжа вчера излизал на шопинг и ми е накупил някои нещица и нямам търпение да ги видя,но като си го познавам няма да ми ги покаже на камерата ами чааак като си дойде след нова година.Е поне се утешавам че знам горе долу какво е купил.
   Успешен ден принцеси от мен
Виж целия пост
# 446
Веднага ги слагам топлите терлички,благодаря ви момичета за посрещането.
Приятна е атмосферата при вас   bouquet
Не предполагах изобщо,че би могла да има такава тема.Намерих я снощи,ровейки се из форума.
Ние (аз и синът ми)сме сами от една седмица и така ще бъдем 2 месеца.Има ли и други,които ще са самички по празниците и дългите зимни вечери?
Виж целия пост
# 447

Добро утро!
Ей така ви пожелавам да прекарате този студен и ветровит ден.
Nushlem ,ние тук се чувстваме много добре като си общуваме.При възможност и се срещаме.
Повечето от момичетата ще са без момчетата си за празниците.Няма да си сама.
mimkata36,изненадата ще е пълна.Милото+подаръци. Wink
Хубав ден на всички.Аз се потяпям в работната атмосфера.Чакаме да стихне вятъра и да влезе кораба,който очакваме.
 newsm10
Виж целия пост
# 448
Честит Рожден Ден, Наде!!! Пожелавам ти най хубавите прекрасности за които си мислиш, и най вече много, много здраве Hug

                                И НаздравИ! 
                                 
                                       


Мамич,
ЯкУ каВе, много якУ, че и тематичнУ Wink Благодаря  bouquet

Nushlem
Ами доста сме дето ще си караме празниците без ПоЛвините, но важното е да не се чустваме самотни, въпреки, че ще сме сами. Щот нЪл знаЙш, може да си сред 100 души и да се чустваш самотен, а може да си сам, но да се чустваш прекрасно. А и ти си късметлийка, че сте разделени само за по два месеца thumbsup
Виж целия пост
# 449
Добро утро момичета!
 mamaR-прекрасна снимка,поздравления.
Голяма буря бе снощи ....При нас беше порой.
Усмихнат и топъл  да е денят ви
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия