Но такива са от тая фирма, няма да ги споменавам, за да не им правя реклама 


. Пишеше по едно време едно момиченце Пепсилайт, и то така като тебе караше началото на бремеността си. Но по късно писа, че вече няма такива екшъни. Пък ела и пиши някой път между две повръщания и ни се оплачи де
Тука не сме само за хвалби, нали една от друга черпим сили и кураж.



за малко да не вдигнем наздравица за днешния ден!
Ха наздраве! 

Както винаги, много стилна почерпушка душа!


Е ако желаеш може и по някой ред да написваш
страшничко. Да не си в морето сега
До преди малко поне не валеше......кофти ден. Ако се наложи да се излиза ще се прибереш мокър като мишок. Но пък интересно, вятъра не е студен
И затова благодарско, на дЕдо Божко 
Добро утро!
, но с момичетата си допаднахме а това е важно за общуването. Надявам се да ти е приятно в нашата компания 
....но пък сега не става да разходя кучето, ще се намокрим здраво
ще чакаме, ама до кога ли
Иваааа добре дошла отново. 

, господин шеф-механика се завръща. Препоръчани теми