

и по-трудно се спира, ако има препятствие. може и да има по-вдигнати, но тогава пък ще са по-чупливи.
Ама навремето ние имахме уважение към учителите си и към личното им пространство, а сега...нямам думи
Иначе ако ще се ползва за транспортно средство шейната, най-добре от тези, които jos препоръчва. Само си спомням миналата година като бяхме на пързалката и една такава шейна как се счупи. Металната рамка не издържа, че бяха седнали точно дете и майка, и при падането се преобърнаха. Затова аз си предпочитам или с найлон или с тези дъски - просто няма как да се нараниш сериозно, тъй като си на земята

е то като писах двама на шейната с мама 


.
... и ако сте ми отговорили къде ли беше
. Защото ми е много по-пригледно да се дават така линковете, особено ако се изброяват няколко неща.
. Прахосмукачката стои до неговата масичка, и 3-4 пъти на ден слагаме помпата и вадим сополки. А и на два три пъти се правихе, че и наште сополи вадим, давах му да държи той помпата. И през цялото време му говорех, че това е просто прахосмукачката и сополите трябва а излязат.
. И той беше без температура. И не го и сърбеше и даже май не разбра какво се случва
. Препоръчани теми