Клуб "полицейска съпруга" - тема 4

  • 66 221
  • 797
# 765
момичета,а някой бил ли е на базата в Боровец

Били сме, но отдавна - през 2003 година. Беше добре и като стаи, и като храна, но сега как е  newsm78
Виж целия пост
# 766
Ние сме на Китен тази година.Някой знае ли цените на картите?
Виж целия пост
# 767
Картите ще се плащат тази седмица. И ние сме на Китен  Grinning
Виж целия пост
# 768
На нас ни казаха,че утре до обяд парите трябва да се занесат в Елхово!
Виж целия пост
# 769
Това само за почиващите в Китен ли се отнася?
Виж целия пост
# 770
Не, за всички които имат карти за морето тази година ,срока за плащане е утре!Поне на нас така ни казаха!
Виж целия пост
# 771
И аз един отговор дадох ама-с една дума срока за всички  е утре!!!
Виж целия пост
# 772
При нас в Сливен картите се плащат на 29.05. - четвъртък.  Няма значение за къде са - плащат се винаги  в един ден.
Виж целия пост
# 773
Благодаря на tajmahal За снимките. Ние платихме 250 лв. за апартамент. По принцип искахме стая 2+1, но са ни дали апартамент, за което плащаме 120 лв. отгоре, но поне малкият ще има място да лудува. Може ли някой да ми каже кой от двата блока в Несебър е ремонтираният?
Виж целия пост
# 774
И ние вече си имаме карта за Китен  Mr. Green
Виж целия пост
# 775
и ние за любимата ми база - Созопол
Виж целия пост
# 776
и ние за любимата ми база - Созопол
И ние сме тaм, от 24 юли. В Пловдив плaщaнето е в срядa и четвъртък. Цените ясни ли сa вече?
Виж целия пост
# 777
и ние за любимата ми база - Созопол
И ние сме тaм, от 24 юли. В Пловдив плaщaнето е в срядa и четвъртък. Цените ясни ли сa вече?
да платихме 180 лв за 3+1/2, друга 1/2 на място, защото стаята е 2+2 и няма как да таксуват едната половинка.
Виж целия пост
# 778
Iveto123 кога ще сте в Несебър? Ние ще сме там с последния влак Simple Smile чак в края на август. Иначе нашите карти още не били пристигнали от София в Плевен и съответно на са платени. Малко ми е чудно как останалите са платили, но от Човешки ресурси уж щели да се обадят за картата.
Виж целия пост
# 779
За цените питах вчера - нямало промени, за стая "екстра" (без климатик) - от 7,50 до 8лв., а с климатик - 10лв (така беше и миналата година), преди за неактивния сезон нощувката беше 5,80лв, ама сега има ли такъв неактивен сезон с тези 7-дневни смени не знам .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия