Размисли за тройка

  • 217 050
  • 914
# 60
Защо пък да лъже – за да си повдигне реномето може би или щот свекито чете  Joy

Не бих могла, иска ми се, представяла съм си какво може да бъде, но прекалено много неща ме спират да го изпълня...
Виж целия пост
# 61

напоследък са ме заглождили разни мисли за разнообразяване на сексуалния живот и естествено идеята за тройка (аз, друга жена, избрана от мен, и мъжа ми) се прокрадва лееекинко през съзнанието ми.




sladka_mama, при подобна комбинация вероятността да се превърнеш в потенциална лесбийка е голяма.
Само като си представя, че трябва да обслужвам друга жена ми се драйфа  Sick

Виж целия пост
# 62
 Joy
Цъ бе, не е нужно да обслужва тя. Може просто мъжът да обслужва и двете, пък тя да се включи - само ако й се прийска. Може другата да обслужва нея... Пък и да се включи далеч не значи, че ще се превърне в лесбийка  Whistling
Виж целия пост
# 63
Joy
Цъ бе, не е нужно да обслужва тя. Може просто мъжът да обслужва и двете, пък тя да се включи - само ако й се прийска. Може другата да обслужва нея... Пък и да се включи далеч не значи, че ще се превърне в лесбийка  Whistling
То ако седи и само гледа не се ли нарича "порно на живо"Аз под тройка друго разбирам.
Виж целия пост
# 64
Joy
Цъ бе, не е нужно да обслужва тя. Може просто мъжът да обслужва и двете, пък тя да се включи - само ако й се прийска. Може другата да обслужва нея... Пък и да се включи далеч не значи, че ще се превърне в лесбийка  Whistling
То ако седи и само гледа не се ли нарича "порно на живо"Аз под тройка друго разбирам.

Нима не вярваш, че дори само гледането може да възбуди?  Wink
Също така, напълно е възможно след като видиш на живо - да ти се прииска, а в началото да си казваш - да бе да...въобще много е относително, когато човек е възбуден - излиза от границите често...
Виж целия пост
# 65
Всъщност гледането неописуемо много възбужда, а когато е подплатено и с доза алкохол за падане на всякакви задръжки, става нещо страхотно и нищо не ти се вижда гнусно  Wink Всеки се старае да задоволи другите на мах по всякакви начини...
При нас например никога не е било с предварителни уговорки от сорта на " Дай сега днес ще правим тройка"...просто познавам доста разкрепостени хора, които са склонни на подобни приключения  и се получава спонтанно...Другото, което е много зависи от обстановката, количеството алкохол и т.н.
Имайки предвид, че аз съм свръх ревнива жена, осъзнавам, че в такива моменти няма и помен от подобно чувство, не знам защо, даже ми доставя огромно удоволствие да видя жена, която умира от кеф, докато мъжа ми я ч..а и съответно взимам дейно участие за да им е по-хубаво и на двамата  Wink
Малко откачено звучи, но е факт.
Виж целия пост
# 66
Lolis35 , в крайна сметка признаваш, че си правила тройка с жена, а не че ти е само фантазия.

vili, звучиш ми малко като онези които твърдят, че от първия път не се става педал.

Да, но за да приемеш за нормално да разменяш интимни ласки с жена трябва да си превключила, да ти е паднала бариерата и да го приемаш като напълно естествен акт.

Това за мен си е чиста проба лесбийщина нищо, че някой го прекриват зад бисексуалност.
Виж целия пост
# 67
Всъщност гледането неописуемо много възбужда, а когато е подплатено и с доза алкохол за падане на всякакви задръжки, става нещо страхотно и нищо не ти се вижда гнусно  Wink Всеки се старае да задоволи другите на мах по всякакви начини...

...не знам защо, даже ми доставя огромно удоволствие да видя жена, която умира от кеф, докато мъжа ми я ч..а и съответно взимам дейно участие за да им е по-хубаво и на двамата  Wink
Малко откачено звучи, но е факт.

Е, ся стана любимка на татьовците тука!!! Joy

Така си го описала, че ми се сви коремът на топка....Много убаво звучи.... Laughing
Виж целия пост
# 68
Добре, да те попитам – ако ти свършиш от ласки с ръка и подобни стимулирания – какво е значението дали е ръката на жена или на мъж?
Реално аз си мисля, че няма разлика в усещането, може би затова се говори, че не е чиста лесбийщина... Thinking
Не съм пробвала, за да знам. Просто питам и си разсъждавам...
Виж целия пост
# 69
В крайна сметка признавам, че съм правила и никъде не съм твърдила, че е само фантазия  Laughing
Виж целия пост
# 70
Добре, да те попитам – ако ти свършиш от ласки с ръка и подобни стимулирания – какво е значението дали е ръката на жена или на мъж?

Разбира се, че има. Само не ми казвай, че не правиш разлика между твоята ръка и тази на съпруга ти.


Цитат
Реално аз си мисля, че няма разлика в усещането, може би затова се говори, че не е чиста лесбийщина... Thinking
Не съм пробвала, за да знам. Просто питам и си разсъждавам...


Сам по себе си факта, че езикът е женски а не мъжки, а членът е силиконов, а не от плът и кръв говори за голяма разлика в усещането.

Виж целия пост
# 71
В крайна сметка признавам, че съм правила и никъде не съм твърдила, че е само фантазия  Laughing

Тъй ли...? Защото от първия ти пост, човек други изводи си прави.

Ей на светни vili, че щом искаш да повторваш и потретваш вътрешно си се приела, че си половин лесбийка.

Виж целия пост
# 72
Не, аз не говоря за мен и съпруга и трети, това е абсурдно.  Peace
Разсъждавам за тройките просто.
Виж целия пост
# 73
Сам по себе си факта, че езикът е женски а не мъжки, а членът е силиконов, а не от плът и кръв говори за голяма разлика в усещането.


Нищо подобно...ако има разлика, то тя е в полза на женския език  Wink, а силиконови членове място нямат в една тройка, те се ползват основно самостоятелно (поне при мен е така)

Половин лесбийка, четвъртинка или друго, не съм го изчислявала Laughing Важното е всички да са доволни и щастливи...
Между другото извън тройките не чувствам и грам влечение към жени, така че не знам каква точно съм  Laughing
Виж целия пост
# 74
Разлика между женска и мъжка ръка има, разлика между двама мъже има и разлика между две жени има.
Да не кажа голяма дума, но самата мисъл, че едновременно ще ме докосват различни ръце ме ужасява.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия