Размисли за тройка

  • 217 063
  • 914
# 225
Всичко приемам за тройките, четворките, петиците и т.н. само не мога да приема, че са средство за рефрешване или съживяване на сексуалния живот.

Няма как да наблюдаваш, че партньора ти оножда чужда жена и от това да ти е кеф и да започнеш да го желаеш ритмично.

Освен да ти подейства като стрес, че ще му хареса с чуждата и следващия път ще го направи без теб и то без да знаеш.

Това важи с пълна сила и за мъжкаря и това колко ли ще му е възбуждащо да наблюдава как някой се топва в безценното кладенче на любимата  Grinning
Виж целия пост
# 226
С две думи, мадам, тая работа не си е работа....
Поне не и за семейства, освен ако членовете му са с ярко изразен нестандартен заряд.
Виж целия пост
# 227
Всичко приемам за тройките, четворките, петиците и т.н. само не мога да приема, че са средство за рефрешване или съживяване на сексуалния живот.

Няма как да наблюдаваш, че партньора ти оножда чужда жена и от това да ти е кеф и да започнеш да го желаеш ритмично.

Това , че ти не можеш да го приемеш не значи, че "няма как", представи си , че има, защо да продължаваме да го дъвчем това....всеки си има схващане по въпроса. Peace
Виж целия пост
# 228
Вижте сега, питането ми е съвсем сериозно провокирано от темата и публикациите в нея.

Ако вашата законна половинка съвсем съзнателно и често ви отправя покани за секс  друг партньор без значение от пола под предлог, че желае разнообразие в сексуалния живот или от време на време за да не става прекалено досаден предлага и суинг като вариант, как бихте реагирали или въобще какви мисли ви биха споходили?

E, как да реагирам - с интерес! Wink))
Виж целия пост
# 229
аз съм  Crazyфенка на експериментите, дори да не ми предложи аз се замислям дали да не го направя, засега само се замислям де...... според мен няма лошо да е с мъжа ти и още една жена/мъж, стига да е непозната/т и такава / такъв да си остане, според мен такова преживяване може да закрепи едни поохладнели отношения. PeaceМое мнение.

 newsm10
Виж целия пост
# 230
аз съм  Crazyфенка на експериментите, дори да не ми предложи аз се замислям дали да не го направя, засега само се замислям де...... според мен няма лошо да е с мъжа ти и още една жена/мъж, стига да е непозната/т и такава / такъв да си остане, според мен такова преживяване може да закрепи едни поохладнели отношения. PeaceМое мнение.

 newsm10

Поздравления и адмирации !!!  bouquet
Виж целия пост
# 231
...
Това важи с пълна сила и за мъжкаря и това колко ли ще му е възбуждащо да наблюдава как някой се топва в безценното кладенче на любимата  Grinning
Друга възможна гледна  точка, е да възприема всичко като порно филм, в който може да се включи на живо...  А може да извади скритите му възможности — да докажа, че Аз съм по-.....
То живота не е като математиката — само с един верен отговор на задачата. Wink
Виж целия пост
# 232
Друга възможна гледна  точка, е да възприема всичко като порно филм, в който може да се включи на живо...  
Или пък екшън филм за изнасилване.. newsm78
Виж целия пост
# 233
Е, аз дори съм питала моя, и то за тройка с друга жена - не конкретна, а принципно... и каза - НЕ!!!
Виж целия пост
# 234
Е, аз дори съм питала моя, и то за тройка с друга жена - не конкретна, а принципно... и каза - НЕ!!!
Естествено. Да не е луд да ти каже ДА...  Mr. Green
Виж целия пост
# 235
Е, аз дори съм питала моя, и то за тройка с друга жена - не конкретна, а принципно... и каза - НЕ!!!
Естествено. Да не е луд да ти каже ДА...  Mr. Green

И защооо да не ми каже?! Тъкмо щях да измисля нещо по въпроса!!!
И после обаче да си поискам обратния вариант!  Mr. Green
Виж целия пост
# 236
Сама си отговори. Заради обратния вариант. Сигурен съм, че ще предпочете тройка с други две жени, отколкото да ти остане "задължен" за обратния вариант...  Wink
Виж целия пост
# 237
Сама си отговори. Заради обратния вариант. Сигурен съм, че ще предпочете тройка с други две жени, отколкото да ти остане "задължен" за обратния вариант...  Wink

Тц, не е така! Просто моят мъж си е моногамен, поне засега, може да звучи странно, но е така, има и такива!
Виж целия пост
# 238
Щом казваш...
Виж целия пост
# 239
Сама си отговори. Заради обратния вариант. Сигурен съм, че ще предпочете тройка с други две жени, отколкото да ти остане "задължен" за обратния вариант...  Wink

Тц, не е така! Просто моят мъж си е моногамен, поне засега, може да звучи странно, но е така, има и такива!

Те такова животно нЕма  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия