Размисли за тройка

  • 217 062
  • 914
# 255
Не мога да не се съглася със Сомбра и Мадам... Също съм на мнение, че такъв experience по-скоро ще развали семейството, отколкото да го освежи и укрепи. Винаги ще има изключения, но те си вървят към правилото.  Wink
Виж целия пост
# 256
Като пробвам, обещавам да разкажа! Stuck Out Tongue
И двата варианта! Макар че този с 2-ма мъже определено е много по-лесно осъществимия!  Wink Но аз искам и другия вариант!
Виж целия пост
# 257
Моа ви кажем ама само с мръсотий срещу кинта е имало шоу...Така че не е никак релевантно... Outta Joint
Виж целия пост
# 258
Към уж разкрепостените на думи, като ви опрат яйцата до задника тогава ще видите  Grinning
Виж целия пост
# 259

Към уж разкрепостените на думи, като ви опрат яйцата до задника тогава ще видите  Grinning

А така... рекни им да си го знаят овреме.... щото после бегане нема!!!!  Laughing

Скрит текст:
Виж целия пост
# 260
Като пробвам, обещавам да разкажа! Stuck Out Tongue
И двата варианта! Макар че този с 2-ма мъже определено е много по-лесно осъществимия!  Wink Но аз искам и другия вариант!
И аз обещавам да разкажа, но само на определени хора smile3534
Виж целия пост
# 261
Нали, от всякъде запълнена  Laughing  Merri_An , мен да не забравиш  Laughing

Соте, ти по шведските... а...?  Laughing

Виж целия пост
# 262
Аджамийките да не ривът после в самотния форум..... Wink спомняйки си двата чифта яйца до задника си Mr. Green
Виж целия пост
# 263
Аджамийките да не ривът после в самотния форум..... Wink спомняйки си двата чифта яйца до задника си Mr. Green
За едни рев, за други кеф Wink, всеки според ....усещането  Flutter
Виж целия пост
# 264
ГолЕм омлет спретнахте тук...  Mr. Green
Виж целия пост
# 265
Еднократно. Отдавна. Тъпо.
Виж целия пост
# 266
Еднократно. Отдавна. Тъпо.
Яко! Laughing Peace
Виж целия пост
# 267

Еднократно. Отдавна. Тъпо.

Тъпо но възпоменателно!!!  Grinning
Виж целия пост
# 268

Еднократно. Отдавна. Тъпо.

Тъпо но възпоменателно!!!  Grinning

Възпометалено тъпо Mr. Green Ери беше най-кратка и най-изчерпателна..... Peace

Аджамийките да не ривът после в самотния форум..... Wink спомняйки си двата чифта яйца до задника си Mr. Green
За едни рев, за други кеф Wink, всеки според ....усещането  Flutter

А дано ама надали....
Виж целия пост
# 269
Gentil, остави хората да експериментират бре...  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия