Размисли за тройка

  • 217 059
  • 914
# 300
Соте, що си такъв зъл бе?

Мадам, уреждам помещение, готви се! tooth



Аха... готвя сА  Grinning Ама и размерът трябва да е подобаващ  Laughing
Виж целия пост
# 301
Пронобис? Кво ше каеш? По правилника на форума ни требе мъжко omm....М?

GENTIL, аз споделих, че съм консерва по темата... Няма как да fit-на.
Иначе съм поласкан от предложението!   bouquet
Виж целия пост
# 302
Ми аз за кво мислиш, че се спрях на тебе? Щот знам, че ще откажеш... Mr. Green
Не, че не си създал достоен образ де.... Wink
Виж целия пост
# 303
Ми аз за кво мислиш, че се спрях на тебе? Щот знам, че ще откажеш... Mr. Green
Не, че не си създал достоен образ де.... Wink
Чукаш, където знаеш, че няма да се пукне ли...? Хитруша! Wink
Виж целия пост
# 304
Ми аз за кво мислиш, че се спрях на тебе? Щот знам, че ще откажеш... Mr. Green
Не, че не си създал достоен образ де.... Wink
Чукаш, където знаеш, че няма да се пукне ли...? Хитруша! Wink

   Hug

По-късно ще се включа, за да разкажа и своя опит.....Кво си мислехте, че си говоря наизуст ли.... Mr. Green
Виж целия пост
# 305

Соте, що си такъв зъл бе?

Аааа не.... по скоро услужлив.  Joy
Само остава да си кажете цената... и да наддаваме!!!  Laughing

Скрит текст:


Виж целия пост
# 306
Немаш толкова.... Mr. Green

Та, по темата: опитвала съм с двама мъже. Бях на 18. Не ми хареса, но не твърдя, че ако съм с подходящи хора няма да си променя мнението. Просто смятам, че това се води по-особен вид секс и не може да се прави с познати и любими хора, освен ако действително не сте толкова разкрепостени и двамата с постоянния партньор - има такива семейства, мои приятели са.
Виж целия пост
# 307
Нещо не ми се вписва тройката в семейната спалня.Мъжа ми с друга не мога да го деля,егоист съм и това си е Mr. Green
А за тройка с двама мъже не ми се мисли въобще.Не ми допада идеята,сигурно съм яко задръстена,но ми е много порнографско.
Виж целия пост
# 308
GENTIL, с това си откровение зае челно място в класацията  Grinning
Ама друго си е да се опита отново на стари години с достатъчно опит зад гърба си  Laughing
Виж целия пост
# 309
Немаш толкова.... Mr. Green

Та, по темата: опитвала съм с двама мъже. Бях на 18. Не ми хареса, но не твърдя, че ако съм с подходящи хора няма да си променя мнението. Просто смятам, че това се води по-особен вид секс и не може да се прави с познати и любими хора, освен ако действително не сте толкова разкрепостени и двамата с постоянния партньор - има такива семейства, мои приятели са.
Знаех си, че си скрита лимонка  Crossing Arms Crossing Arms ама що ти трябваше да се правиш на целомъдрена ..... Joy заради спора, пардон спорта Thinking Mr. Green
Иначе браво, уважавам експериментаторите! smile3501 smile3534
Виж целия пост
# 310
Хайде сега чак пък бpаво  Joy
Виж целия пост
# 311
Хайде сега чак пък бpаво  Joy

Вили, молим ти се, днес ми е шибан ден, нека ме пофалат, па макар и за магария Laughing
Виж целия пост
# 312

Просто смятам, че това се води по-особен вид секс и не може да се прави с познати и любими хора

Именно GENTIL... близките нямат място там... става конфузно.  Laughing
Да.. на 18 всичко е възможно и разбирам... ма кво да кажем като одъртехме некои и се държим точно като на 18... подробности ще ви спестя!!!  Laughing
Уважавам решението да си споделиш опита с нас!!!  Hug
Виж целия пост
# 313

Просто смятам, че това се води по-особен вид секс и не може да се прави с познати и любими хора

Именно GENTIL... близките нямат място там... става конфузно.  Laughing
Да.. на 18 всичко е възможно и разбирам... ма кво да кажем като одъртехме некои и се държим точно като на 18... подробности ще ви спестя!!!  Laughing
Уважавам решението да си споделиш опита с нас!!!  Hug

Соте-е-е-е, от толкоз откритост полза няма, братко.....
Само тормоз носи....
Иначе те разбирам...
Цел стих съчиних днес за изпуснатите влакове.... Laughing

Мери, що се плезиш МА ? Simple Smile
Виж целия пост
# 314
GENTIL е пазила старателно този коз, за да привлече мъжкото внимание тук  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия