Размисли за тройка

  • 217 059
  • 914
# 345
Pronobis, бива ли да подаваш подобни идеи на самотните дългокраки блондинки... как ще спят тази нощ, а?  Laughing
Заредени...?  Grinning
Виж целия пост
# 346
Надали.  Laughing
Виж целия пост
# 347
Кат не е зареден пистолета, не ме кефи..... Crazy
Ники, къде са тия дългокраки руси мадами бе? Да не би за теб да говориш? Ако е така, мисля да преразгледам менюто..... Mr. Green
Виж целия пост
# 348
Кат не е зареден пистолета, не ме кефи..... Crazy
Ники, къде са тия дългокраки руси мадами бе? Да не би за теб да говориш? Ако е така, мисля да преразгледам менюто..... Mr. Green

И з съм руса  /е почти де/ Flutter Flutter и дългокрака Crazy
Виж целия пост
# 349
Gentil, да, руса съм, а последното ми гадже твърдеше, че ме взимал, само защото искал дъщерите му да имат моите крака.  Laughing Впоследствие се отказахме да си смесваме гените, де, та оттам - сега съм оксиморона "самотна блондинка".
Не си преразглеждай менюто заради мен, обаче, аз потретвам, че тройка някога, евентуално, може би - само с двама мъже.  Wink
Виж целия пост
# 350
Тогава аз, ти и Мери - как ти звучи? Joy
 Пронобис и сие ще гледат, барем понаучат нещо! Mr. Green

Аз съм с тъмна коса и не чак толкова дълги крака Mr. Green Контрастът ще е приятен....

Чувствам, как Татман всеки момент ще дойде да ме прати.....да паса и ще консервира темата Laughing
Виж целия пост
# 351
Благодаря за предложението, но освен ако ти и Мери не разполагате с първични мъжки полови белези, ще трябва да го отклоня.  Laughing
Виж целия пост
# 352
Не виждам защо да те консервира, ти си точно по темата.  Laughing
Виж целия пост
# 353
Благодаря за предложението, но освен ако ти и Мери не разполагате с първични мъжки полови белези, ще трябва да го отклоня.  Laughing
Аз нямам, и Дженти със сигурност е 100% жена, пак до Пронобис ще стигнем...... newsm78
Виж целия пост
# 354
Благодаря за предложението, но освен ако ти и Мери не разполагате с първични мъжки полови белези, ще трябва да го отклоня.  Laughing
Аз нямам, и Дженти със сигурност е 100% жена, пак до Пронобис ще стигнем...... newsm78

Има още един смелчага - не го игнорирай. Трябва да има повечко варианти...Пък и разрастването в процес на групата не е лоша идея... Mr. Green
Виж целия пост
# 355
Oще ли не сте ги оправили тези тройки Simple Smile аз си мислех че вече даже снимков материал сте пуснали а вие още я дъвчете темата  Mr. Green
Виж целия пост
# 356
Благодаря за предложението, но освен ако ти и Мери не разполагате с първични мъжки полови белези, ще трябва да го отклоня.  Laughing
Аз нямам, и Дженти със сигурност е 100% жена, пак до Пронобис ще стигнем...... newsm78
Брей, почувствах се като резервна гума. Като няма риба и ракът е риба...
Виж целия пост
# 357
Каква резервна гума? Първи в списъка!:-D
Виж целия пост
# 358
Големи размисли... големи страсти са ви затресли... ма защо ли се дърпате бре ???  Mr. Green

http://www.vsekiden.com/124918

Може би за да не се познаете в някоя от сцените!!!!  Joy
Виж целия пост
# 359
Големи размисли... големи страсти са ви затресли... ма защо ли се дърпате бре ???  Mr. Green

http://www.vsekiden.com/124918

Може би за да не се познаете в някоя от сцените!!!!  Joy

Внивамай, щот и ти си в списъка! Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия